Krajský přebor Háječek

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 22.5.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým FCHK U10

KP hrajeme v rozestavení 5+1 na dvou hřištích součastně dle pravidel pro SP. Oba týmy byly složené z našich hráčů ročníku 2007. Hrací čas 2x20minut. Výsledky se sčítaly.

Branka (asistence):
Hodas (Halama), Halama, Svíčka (Ernst), Hrabík (Ernst), Hronek (Hodas), Hronek, Ernst (Hronek), Halama (Baťka), Ernst, Hodas (Hrabík), Machač (Ponikelský), Machač, Rychtář (Machač), Machač (Drbohlav), Machač (Tomek), Ponikelský, Ponikelský, Hodas (Baťka), Halama, Svíčka (Hodas, Ernst, Svíčka (Halama), Baťka, Ernst, Halama, Halama, Halama (Hrabík), Gazsi, Hronek, Hodas, Halama (Hrabík), Němec (Ponikelský), Rychtář (Ponikelský), Rychtář, Němec (Drbohlav), Ponikelský (Němec), Drbohlav (Ponikelský), Machač (Ponikelský)

Střely na branku: 80:20

FC HK : MFK Trutnov   16:10   (pol. 8:5)
(5:4, 3:1, 5:1, 3:4)

Hodas, Hronek (Baťka), Halama, Halama, Ernst, Ponikelský, Machač (Drbohlav, Machač (Cobl), Halama (Baťka), Baťka, Baťka (Hodas), Hodas, Halama (Hodas), Cobl (Machač), Rychtář (Drbohlav), Rychtář (Němec)

střely na branku: 62:33

Dohrávka KP:

FC HK : MFK Trutnov   16:7   (pol. 7:3)
(4:1, 5:3, 4:3, 3:0)

Hodas, Baťka (Hrabík), Hodas (Hrabík), Halama, Cobl, Rychtář, Machač, Ponikelský (Drbohlav), Rychtář, Gazsi (Baťka), Gazsi (Halama), Ernst, Hodas (Baťka), Rychtář, Ponikelský (Cobl), Machač (Drbohlav)

střely na branku: 61:26

Hodnocení KP:

Na domácím hřišti jsme odehráli nejdříve utkání s Černilovem. Z naší strany šlo o pěkný zápas, kde jsme navázali na minulé kolo a na obou hřištích střídala jedna pěkná akce druhou. Tlačili jsme se hodně do koncovky. Ve finální fázi jsme hodně často zakončovali z připravené pozice a proto skončila každá druhá střela brankou. Po pauze jsme nastoupili na lídra tabulky na kterého jsme vlétli a hráli jsme opět velmi aktivně. Drželi jsme míč na zemi a trpělivě si vypracovávali šanci za šancí. Tady už procento úspěšnosti střelby nebylo tak dobré jako proti Černilovu, ale bylo to zapříčiněno dobrou obranou MFK. Třetí zápas probíhal podobně jako druhý a na hřišti jsme pracovali dle toho co se učíme v tréninkovém procesu. Dnes se nám úplně nezamlouval náš pressing, který by mohl být určitě lepší a asi naší největší slabinou byli naše rohové kopy, ze kterých máme velmi malé procento zakončení. Zápasy s Trutnovem nás posouvají zase dále a jsme rádi, že jsme další víkend úspěšně zvládli a posunuli se ve výkonnosti zase o kus dál.

Děkujeme klukům za krásné výkony a rodičům za pomoc při stavbě a úklidu hřišť.