HT Olomouc

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 26.2.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým FCHK U10

HT Olomouc
Osm týmů se potkalo v Čajkaréně. Systém turnaje každý s každým, 1x14 minut. Dvě varianty rozehrání autu - házený a rozehrání z místa ze země. Střídání hokejově.

Sestava
FC HK černá
Svoboda - Cobl, Drbohlav, Baťka, Hodas, Hronek, Chýlek

1-(3).JPG

Zápasy:

FC HK : FK Hodonín  4:3
Branka (asistence): Cobl (Drbohlav), Cobl, Chýlek, Cobl (Drbohlav)
Střely:  9:3

FC HK : TJ Zašová  9:0
Branka (asistence): Chýlek, Hodas (Baťka), Cobl (Chýlek), Baťka (Hodas), Hodas, Hodas (Cobl), Drbohlav, Hodas (Cobl), vlastní

FC HK : 1. HFK Olomouc  3:1
Branka (asistence): Cobl (Chýlek), Hronek (Drbohlav), Drbohlav (Chýlek)

FC HK : SK SIgma Olomouc "červená"  2:2
Branka (asistence): Hodas (Cobl), Baťka (Hronek)
Střely:  12:3

FC HK : SK Sigma Olomouc "modrá  3:0
Branka (asistence): Hodas (Drbohlav), Chýlek, Baťka (Drbohlav)
Střely:  8:6

Celkové skóre 26:8

Nejlepší hráč turnaje: Marek Hodas - Gratulujeme!!!

2-(2).JPG

V turnaji jsme obsadili 2.místo

1) Sigma "modrá", 2) FCHK, 3) Sigma "bílá", 4) Baník Ostrava ...................

4-(1).JPG

Hodnocení turnaje:

Závěrečný halový turnaj sezónny měl samozřejmě povedené i nepovedené zápasy, trocha štěstí, bohužel opět i trochu více smůly, ale tak to někdy ve fotbale je. Když půjdeme postupně, tak první zápas byl z naší strany velmi kostrbatý a zapomínali jsme na zadní vrátka, kdy soupeř z brejků trestal. Opět se ukázala morální síla týmu a zápas jsme zaslouženě otočili. To druhý a třetí zápas jsme odehráli ve velkém stylu a nad oběma protivníky jsme rychle vedli a diktovali tempo hry. Asi nejhorší zápas byl s bílou Sigmou, kdy jsme si ke konci koledovali o gól. Tady nám to prostě nešlo - odskakoval nám míč, byli jsme pořád v autu. Po velmi dobrém obědě jsme nastoupili na HFK a vyjímečně jsme poobědové utkání zvládli. Rozhodující zápas pro nás nastal s červenou Sigmou, kdy jsme měli z jasných tutovek zvýšit na 3:1, ale bohužel jsme inkasovali čtyři vteřiny před koncem vyrovnávající branku. V závěrečném utkání nás čekal tým ,který neztratil do té doby ani bod, naši borci ovšem předvedli perfektní výkon a slavili výhru. Samozřejmě nastalo trochu zklamání z druhého místa - halové turnaje jsou velmi specifické, rozhodují drobnosti (4 vteřiny / prázdná branka)....dnes nemůžu našim klukům vytknout bojovnost, nasazení i kvalitu při práci s míčem. Někteří chtěli zakončovat až moc placírkou k tyči a s přemíry snahy to skončil vedle tyče soupeře.....NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE NÁŠ HERNÍ PROJEV A  INDIVIDUÁLNÍ SCHOPNOSTI KAŽDÉHO HRÁČE A TY BYLY NA VELMI DOBRÉ ÚROVNI, A TAK JSME ZAKONČILI HALOVOU SEZÓNU PERFEKTNÍM VYSTOUPENÍM.

Za sobotu jsme postavili tři týmy na dva halové turnaje a možná i to nás stálo lepší umístění, ale využili jsme celý kádr a ukázalo se jak na tom každý je. Marodům přejeme brzký návrat na zelený pažit.

DĚKUJI RODIČŮM ZA PODPORU, HRÁČŮM ZA VÝKONY A VŠICHNI SE JIŽ TĚŠÍME NA VENKOVNÍ ZÁPASY, KDE TO BUDE ZASE O NĚČEM JINÉM :)