MU: FC Hradec Králové U19 - SK Slavia Praha U19 1:1 pk 5:4 (1:1)

Datum: 25.3.2017, tým FCHK: , zdroj: esebo

MU: FC Hradec Králové U19 - SK Slavia Praha U19  1:1 pk 5:4 (1:1)

Dnešní dva body byly spíše o štěstí v penaltovém rozstřelu...

FC Hradec Králové : SK Slavia Praha  1:1 pk 5:4 (1:1)

branka: Soukeník (Bičiště)

sestava: Šeba Jaroslav(45' Mach Ondřej) - Hašek Dominik, Čech František, Vukčevič Danilo, Křížek Daniel - Jukl Robert (45' Kundrt Ladislav) - Soukeník Dominik, Trávníček Michal (70' Doležal David), Kadlec Jan (85' Kocour Daniel) - Bičiště Dominik (60' Samko Denny), Čáp Roman

Hodnocení, Karel Havlíček - trenérBitva třetího (Slávia) se čtvrtým (FC HK) přinesla velice otevřený fotbal s mnoha šancemi na obou stranách hřiště. První třetina utkání patřila nám a k vedoucí brance jsme mohli přidat i další dvě, ale chyběl nám větší důraz při šancích Vukčeviče a Trávníčka. Další dvě třetiny souboje dominovala Slávia a přehrávala nás. Vytvářela si množství přesilových situací, které ale většinou končily buď vedle Machovi (chytal po osmi měsících od operace kolena) branky nebo na tělech našich hráčů, kteří hodně střel zblokovali. V těchto fázích hry jsme hrozili pouze z brejků a z těch jsme si vytvořili dvě velké šance Samkem a Doležalem, bohužel bez přesného zakončení. Zápas dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém bylo devět střelců v bravurním zakončení, a brankaři neměli moc šanci něco chytit. Poslední hostující hráč kopl penaltu do břevna. Bod navíc tedy zůstal doma. Pokud budeme objektivní, tak by si za předvedenou hru zasloužili dva body spíš hosté, ale takový je někdy fotbal. Stínem utkání je zlomený nos Honzy Kadlece po nezaviněném střetu se soupeřem.