MU: FC Hradec Králové U19 - FK Pardubice U19 2:1 (1:0)

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 19.11.2016, tým FCHK: , zdroj: esebo

MU: FC Hradec Králové U19 - FK Pardubice U19  2:1 (1:0)

V bojovném derby jsme dokázali vstřelit o jednu branku více než soupeř, a tak tři body zůstaly doma.

FC Hradec Králové : FK Pardubice  2:1 (1:0)

branky: 20' Miker Jiří, 60' Čáp Roman

sestava: Jech Marek - Křížek Daniel, Vukčevič Danilo, Mokrejš Jakub, Kadlec Jan - Soukeník Dominik (85' Finěk Daniel), Jukl Robert, Kundrt Ladislav, Petřík Jakub (57' Čáp Roman) - Šípek Jakub, Miker Jiří (89' Rajnoch Marek)

Hodnocení, Karel Havlíček - trenérAž na pasáž deseti minut, kdy měl soupeř výhodu nepřímého kopu z 13 metrů za odpískanou "malou domů" a z toho pramenící další šance, které jsme ale vždy obětavostí stačili zblokovat, jsme první poločas byli lepším týmem a zaslouženě vedli po spolupráci Šípka s Mikerem. Další šance ještě spálili Miker a Křížek. Druhý poločas se nám Čápem podařilo zvýšit vedení z trestného kopu na 2:0, ale od té doby začaly hrát více Pardubice a byly lepší ony. Na drama bylo zaděláno v 75.minutě, kdy Mužík snížil z pokutového kopu na 2:1. Do konce utkání létal do našeho pokutového území jeden centr za druhým, v závěru byl dvakrát před naší brankou i hostující brankář, ale vítězství jsme uhájili.