MU: FC Hradec Králové U19 - AC Sparta Praha U19 1:1 (1:1) pk 4:3

Datum: 15.4.2017, tým FCHK: , zdroj: esebo

MU: FC Hradec Králové U19 - AC Sparta Praha U19  1:1 (1:1) pk 4:3

FC Hradec Králové : AC Sparta Praha  1:1 (1:1) pk 4:3

branka:
 34´Čáp (Hašek)

sestava: Mach Ondřej - Hašek Dominik, Čech František, Vukčevič Danilo, Křížek Daniel (45' Kundrt Ladislav) - Soukeník Dominik, Jukl Robert, Trávníček Michal, Kadlec Jan - Čáp Roman, Šípek Jakub (70' Brůža Pavel)

Hodnocení, Karel Havlíček - trenér:
 Souboj leadra s třetím týmem prvoligové tabulky přinesl velmi dobrý zápas s šancemi na obou stranách hřiště. Utkání probíhalo v různých fázích hry, kdy se mužstva střídala v přebírání aktivity nad situací v zápase. Obě branky padly v prvním poločase po hezkých kombinačních akcích obou celků. V druhém polovině hry už gól nepadl, a po úspěšném penaltovém rozstřelu jsme si připsali do tabulky dva body za výhru.