MU: FC Fastav Zlín U19 - FC Hradec Králové U19 0:0 np 8:7

Datum: 26.11.2016, tým FCHK: , zdroj: esebo

MU: FC Fastav Zlín U19 - FC Hradec Králové U19  0:0 np 8:7

Z posledního podzimního utkání vezeme bod za remízu v základní hrací době.

FC Fastav Zlín : FC Hradec Králové  0:0 pk 8:7

sestava: Ikizgül Varol - Křížek Daniel, Vukčevič Danilo, Mokrejš Jakub, Kadlec Jan - Soukeník Dominik (88' Finěk Daniel), Jukl Robert, Kundrt Ladislav, Doležal David - Čáp Roman (63' Rajnoch Marek), Miker Jiří

Hodnocení, Karel Havlíček - trenérV posledním utkání podzimní části sezóny jsme 70 minut byli jasně lepším týmem a vytvořili si pět velkých příležitostí ke skórování. Tu největší do prázdné branky trestuhodně zahodil Roman Čáp, ale i v dalších jsme selhali. Možná že nám v tomto utkání citelně chyběl kanonýr Šípek, který si plnil reprezentační povinnosti v Dubaji. Dvacet minut před koncem byl po druhé žluté kartě, trochu přísně (rozhodčí je ale potřeba pochválit za výborný výkon), vyloučen Vukčevič. Od té chvíle si domácí vytvořili tři veliké šance, ve kterých nás podržel vynikajícím způsobem Varol Ikizgül. My ale i v deseti hrozili z brejkových situací. Nakonec utkání dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém byl Zlín úspěšnější.V základní sestavě podal výborný výkon v kategorii U19 debutující David Doležal, ale dobrým výkonem přispěl k bodu i střídající Marek Rajnoch.