Vánoce u Votroků: Jak probíhá váš Štědrý den?

Datum: 22.12.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Před Vánoci jsme si pro fanoušky připravili sérii videií, kde se hráči A týmu podělí o své vzpomínky či přání vztahující se k současnému období. V tomto díle hráči popisují, jak u nich doma probíhá samotný Štědrý den a jaké tradice se dodržují. Ve videu se můžete těšit konkrétně na Radima Ottmara, Honzu Pázlera, Petra Schwarze, Jirku Janouška, Adama Vlkanovu, Tomáše Malinského či Toma Holeše.

Sdílet tento článek

Sdílet na facebooku

Honza Pázler jedinou brankou rozhodl o vítězství Juniorky - 23.4.2017

JUN: FC Slovan Lib – FC HK 0:1 (0:1) Honza Pázler v 10.minutě chladnokrevně zužitkoval pas do velkého vápna. Jeho trefa byla v utkání jedinou (jednu branku nám neuznali pro ofsajd?). Votroky několikrát podržel Jirka Lindr v brance. Všechny body tak z Liberce putují na Malšák.

Starší dorost uspěl v Brně - 22.4.2017

U-19: FC Brno-FC HK 1:2 po PK (1:1), branky 85. Růsek Antonín - 11. Čech František. O vítězství v normální hrací době jsme přišli pouhých 5 minut před koncem. Pokutové kopy jsme ale zvládli lépe a dva body tak skončily na našem kontě. V tabulce se držíme stále na špici!

Mladí Votroci rozdrtili Jablonec - 21.4.2017

U 17: FC HK-FK Jablonec 8:0 (5:0), střelci Doležal 3x, Rajnoch 2x, Slavík, Nemšovský, Horák, zápas byl jednoznačnou záležitostí našich borců. Naopak v kategorii U 16 museli Votroci předvést úchvatný obrat, když smazali po přestávce během 18-ti minut tříbrankové!!! manko. FC HK - FK Jablonec 4:3 (0:3), branky Vošlajer, Firbacher, Štipák(pen.), vlastní. Oběma týmům blahopřejeme!