Místo konání: Opatovice nad Labem
Počet diváků: 300

FK Jablonec 4 FK Jablonec
:
Po dnešním dopoledním duelu s Varnsdorfem (výhra 3:2) nastoupili Votroci v Opatovicích proti dalšímu soupeři ze severu Čech. Protivníkem jim byl tým FK Jablonec. Na hrací plochu poslal trenér Havlíček zcela obměněnou sestavu, výjimkou byl Trávníček, který nastoupil také v dopoledním utkání.
Hosté nastoupili v té nejsilnější možné sestavě a na hrací ploše to bylo od první minuty patrné. Výsledkem převahy byla úvodní branka z 13. minuty, kdy hosté zužitkovali rohový kop, po kterém se míč odrazil k nekrytému Považancovi a ten pohotově hlavičkou překonal domácího brankáře Radima Ottmara, 0:1.
Po obdržené brance se hra přeci jen opticky vyrovnala, ovšem bez brankových příležitostí domácího výběru. Na druhé straně soupeř několikrát zahrozil, ale buď byl na místě pozorný Ottmar, nebo hráči v zelených dresech mířili mimo vymezený brankový prostor.
Do druhého poločasu Votroci vstoupili velkou šancí, když se Šípek objevil zcela nekrytý před gólmanem Hrubým, ale svoji možnost proměnit nedokázal. Podobné tomu bylo v 65. minutě, když si Marek Krátký naběhl na přesný centr mladého Mikera, ale jeho hlavička z bezprostřední blízkosti skončila těsně nad jabloneckou brankou.
Nakonec však závěr utkání zcela jasně vyzněl pro hostující tým. V poslední pětiminutovce se Jablonec prosadili hned třikrát, jednou Masopust a hned dvakrát Mehanovič. Votroci tak díky nepovedenému závěru prohráli výrazným rozdílem 0:4.
FC Hradec Králové – FK Jablonec 0:4 (0:1)
Branky: 13. Považanec, 84. Masopust, 86. a 90. Mehanovič. Rozhodčí: Berka - Mokrusch, Vít. Počet diváků: 300.
Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar (46. Vízek) – Krátký, Bederka, Nosek, Hašek – Schwarz, Jirsák – Trávníček (53. Kraják), Černý (46. Miker), Súkenník - Šípek.
FK Jablonec: Hrubý – Jankovič (65. Breda), Pernica, Hubschman (70. Lischka), Hanousek – Pavažanec – Masopust, Mehanovič, Jenetzký (65. Doležal), Zelený (70. Kučera) – Mihálik (65. Diviš).

6.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové mají za sebou dvě středeční přípravná utkání. Nejprve dopoledne přehráli v Chlumci nad Cidlinou druholigový FK Varnsdorf 3:2, když se hned dvakrát prosadil střelecky Honza Pázler. Odpoledne Votroci v Opatovicích nad Labem podlehli FK Jablonci vysoko 0:4. Na hodnocení obou duelů od asistenta Michala Šmardy se můžete podívat v následujícím videu:
Asistent Michal Šmarda hodnotí přípravu proti Varnsdorfu a Jablonci

5.7.2017, tým FCHK: , autor: admin
Po dnešním dopoledním duelu s Varnsdorfem (výhra 3:2) nastoupili Votroci v Opatovicích proti dalšímu soupeři ze severu Čech. Oponentem jim byl tým FK Jablonec. Na hrací plochu poslal trenér Havlíček zcela obměněnou sestavu, výjimkou byl Trávníček, který nastoupil také v dopoledním utkání.
Votroci inkasovali hlavně v závěru utkání, s Jabloncem prohráli 0:4