Počet diváků: 1385

SK Červený Kostelec 1 SK Červený Kostelec
FC Hradec Králové 7 FC Hradec Králové
:
Los 1. kola domácího poháru MOL CUP 2017/2018 proti sobě postavil tým krajského přeboru a Fortuna národní ligy – FC Hradec Králové zavítal do Červeného Kostelce. Na fotbalový stadion desetitisícového města si našlo cestu 1385 příznivců kopané. Ti si fotbalové odpoledne užívali plnými doušky a během devadesáti minut viděli i celou řadu pěkných akcí, které okořenilo hned osm branek.

O favoritovi utkání nemohlo být pochyb. Votroci svého soupeře přehrávali od prvních minut a prosadili se i střelecky. Zejména Honza Pázler, který během prvních pětačtyřiceti minut vstřelil hattrick. K němu se ještě přidali Zorvan se Schwarzem a výsledek poločasu byl stanoven na 5:0.
Všechny branky byly místními fanoušky oceněny potleskem, ale ten největší přišel po půlhodině hry při akci domácího týmu. Kostelecký Hundák se dostal těsně za polovinou k odraženému míči, když byl hostující brankář Vízek vyběhnutý mimo své teritorium a technickou střelou se ho pokoušel přehodit. Mladý královéhradecký gólman se však stačil vrátit a pohodlně míč stáhnul do své náruče. Místní příznivci tuto akci i tak odměnili bouřlivým aplausem
Co místnímu útočníkovi nevyšlo v první půli, vyšlo ze začátku druhé. Hostující obrana zaspala, míč se dostal k Hundákovi a ten rozvlnil síť za marně se natahujícím Vízkem, 1:5. Tlak však i nadále zůstal na straně Votroků, kteří se opět usadili před soupeřovou šestnáctkou a pokoušeli se prosadit gólově. Blízko k tomu měl v sedmdesáté minutě Schwarz, který zpoza vápna orazítkoval břevno Kobosovy svatyně. Toho o deset minut později napodobil Súkenník nastřelením tyče levé.
Hradec se tak brankově prosadil až v 82. a v 84. minutě, kdy svůj druhý a třetí gól zařídil Filip Zorvan. Ten si v prvním případě narazil před vápnem se Súkenníkem a střelou od pravé tyče navýšil skóre na 6:1 pro Votroky.Branka na 7:1 začala již u gólmana Vízka, který rychle vysunul Jirsáka, ten pravou českou uličkou vyzval ke sprintu Krátkého, pro něj již nebylo nic složitého najít před brankou osamoceného Zorvana. Ten svým třetím gólem stanovil tak konečný výsledek 1:7. Votroci tak splnili povinnost postupu a mohou se tak těšit na 2. kolo českého poháru MOL CUP.
SK Červený Kostelec – FC Hradec Králové 1:7 (0:5)
Branky:
51. Hundák - 8., 13. a 43. Pázler, 31., 82. a 84. Zorvan, 42. Schwarz. ŽK: 79. Koval. Rozhodčí: Rejžek – Vlasjuk, Vodrážka.
Sestavy: SK Červený Kostelec: Kobos – Kováčik, Vejman, Koval, Štelzig (47. Runkas) – Bárta (75. Hála) - Srkal, Petrů, Barták, Hundák (53. Martínek) – Hlava.
FC Hradec Králové: Vízek – Mudra, Bederka, Nosek, Trávníček – Schwarz, Jirsák – Martan (46. Krátký), Zorvan, Vlkanova (66. Žondra) – Pázler (46. Súkenník).

24.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci mají první kolo MOL CUP úspěšně za sebou. V nedělním podvečeru si poradili s účastníkem krajského přeboru týmem SK Červený Kostelec 7:1. O pěknou porci branek se podělila pouze trojice hráčů Pázler, Zorvan a Schwarz. Prvně dva jmenovaní se trefili hned třikrát, Honza Pázler dokonce za prvních pětačtyřicet minut pobytu na hřišti.
Filip Zorvan: V Kostelci jsem nebyl na krok líný a byl z toho hattrick!

23.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové splnili v 1. kole poháru MOL CUP svoji povinnost a svého soupeře s velkým přehledem porazili. Konečný výsledek 1:7 mluví za vše. Po zápase byl s výkonem svých svěřenců spokojený i hradecký lodivod Karel Havlíček, který rovněž ocenil skvělou diváckou návštěvu. Na útulný stadionek v Červeném Kostelci si našlo cestu takřka 1400 diváků. Více v našem rozhovoru:
Karel Havlíček: Divácká návštěva byla v Červeném Kostelci nádherná

23.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
MOL CUP: Hattricky Pázlera a Zorvana! Votroci s přehledem postoupili

21.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Nový ročník českého poháru MOL CUP zavede v 1. kole fotbalisty Hradce Králové do Červeného Kostelce, který je účastníkem krajského přeboru. Souboj bude pikantní především pro kouče Votroků Karla Havlíčka, který v uplynulých letech za Červený Kostelec nastupoval. Vedle toho zde působí také jako předseda klubu.
MOL CUP: Votroci se v neděli od 17.00 představí v Červeném Kostelci