Počet diváků: 227

1. HFK Olomouc 1 1. HFK Olomouc
FC Hradec Králové 8 FC Hradec Králové
:
Třetí kolo MOL CUPu zavedlo Votroky do p��íměstské části Olomouce, do Holice. Proti nim se postavil momentálně poslední tým MSFL 1. HFK Olomouc. Na průběhu a výsledku utkání byl rozdíl momentální formy znát od prvního hvizdu rozhodčího a nikdo z přítomných diváků nemohl pochybovat o týmu, který se objeví v dalším losovacím koši.

Hradečtí fotbalisté svého soupeře přimáčkli od první minuty a hned v páté se gólově prosadil Libor Žondra po ideální přihrávce od Jakuba Šípka. Na další gól se čekalo pouhých dvacet minut, když se po své levé straně do vápna probil Shejbal, před olomouckou brankou našel přízemní střelou naběhnutého Pázlera, který odrazem od zadní tyče překonal bezmocného Muchu. Po půl hodině hry se střelecky prosadil opět Žondra, který si vyskočil na nadýchaný centr Šípka a hlavou poslal Votroky do tříbrankového vedení. Skóre prvního poločasu završil Honza Pázler, který se na velkém vápně uvolnil a levou nohou vymetl šibenici holické branky.

Úvod druhého poločasu zastihl Votroky v nedbalkách, a tak nový hráč na hřišti Tilkeridis Nikolas využil propadlého míče na malé vápno hradeckého týmu a následně pro něj bylo již snadné, zasunout ho za záda hradeckého Vízka, 1:4.

Odpověď od svěřenců trenéra Havlíčka však přišla poměrně záhy. Svůj hattrick zkompletoval, a opět hlavičkou, Libor Žondra. Na útulném stadionku tak mohlo od příznivců černobílých barev, společně od těch z Pivína, zaznít sborové Libor – Žondra! A Libor mohl dát v sedmdesáté minutě svůj čtvrtý gól, jenže gólman Kubica ho vychytal. Ovšem na dorážku Shejbala byl již krátký a dvacet minut před koncem to bylo již 1:6.

Další zásah do černého přišel po hlavičce Jakuba Šípka, který si naběhl na ideální centr Milana Černého. Že jsou Votroci při chuti, dokázal těsně před závěrečným hvizdem Milan Černý, který dostal ideální zpětnou přihrávku od Igora Súkenníka a propálil vše, co mu stálo v cestě. Touto bombou také stanovil konečný výsledek třetího kola domácího poháru. Votroci se tak mohou těšit na říjnový los, který jim v sídle FAČR přiřkne dalšího soupeře.

1. HFK Olomouc – FC Hradec Králové 1:8 (0:4)
Branky: 51. Tilkeridis - 5., 30., 59., Žondra, 24., 41. Pázler, 70 Shejbal, 76. Šípek, 83. Černý. ŽK: Tilkeridis. Rozhodčí: Slabý – Dresler, Caletka. Počet diváků: 223.

Sestavy: 1. HFK Olomouc: Mucha (46. Kubica) – Starý, Drmola, Horka (46. Spurný), Seibert, Dabić (46. Tilkeridis), Banasik, Plesník, Karčmář, Hornich, Řehák
FC Hradec Králové: Vízek – Pajer, Bederka, Čech, Knejzlík – Šípek, Černý, Zorvan (67. Súkenník), Shejbal, -  Pázler (46. Jukl), Žondra (72. Patrick).

21.9.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin gunny
Votroci přešli suverénně do osmifinále MOL cupu, když v olomoucké Holici přehráli místí HFK vysoko 8:1. Výraznou měrou se na výši skóre podílel svým prvním hattrickem v královéhradeckém dresu útočník Libor Žondra. Nejen jeho střelecké galapředstavení, ale i skutečnost, že v dresu našeho pohárového soupeře před časem sám nastupoval, Libora přímo předurčil pro pozápasový rozhovor.
MOL CUP - Libor Žondra: Výsledek odpovídá předvedené hře

20.9.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Třetí kolo MOL CUPu zavedlo Votroky do příměstské části Olomouce, do Holice. Proti nim se postavil momentálně poslední tým MSFL 1. HFK Olomouc. Na průběhu a výsledku utkání byl rozdíl několika tříd znát od prvního hvizdu rozhodčího a nikdo z přítomných diváků nemohl pochybovat o týmu, který se objeví v dalším losovacím koši.
MOL Cup: Votroci suverénně postupují, HFK Olomouc rozstříleli 8:1

19.9.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Tento týden je v českém fotbale vyhrazen pro pohárová utkání MOL CUP 2017/2018. Z šestnácti utkání se jich dnes a zítra uskuteční hned dvanáct. V úterý 19. 9. 2017 dva a ve středu 20. 9. 2017 deset zápasů, mezi kterými je i střetnutí Votroků 1. HFK Olomouc vs. FC Hradec Králové.