Oznámkujte výkon hráčů
v tomto zápase stejně jako ve škole
(1 - nejlepší, 5 - nejhorší).

1 2 3 4 5

Jediné utkání tzv. „anglického týdne“, které Votrokům přisoudilo úlohu domácího celku, byl středeční souboj s žižkovskou Viktorkou. Po herně i výsledkově nepodařeném vystoupení Hradce v Českých Budějovicích nezůstal v základní sestavě kámen na kameni. Hned šestice! hráčů v černobílých dresech nastoupila v aktuální sezóně premiérově v základu. Největších změn doznala obrana, kde zůstal pouze Mára Plašil, posunul se však z pozice stopera na levou stranu obrany.

Hradec vstoupil do zápasu aktivně a po krásné kombinační akci se již v 5´ objevil sám před brankářem hostí Marek Krátký. Svou „tutovku“ však v gól nepřetavil a z minisouboje vyšel vítězně Hrubeš.  Votroci i nadále tvořili hru a dařilo se jim připravovat si dobré pozice k zakončení, vždy však chyběl pověstný „poslední kousíček“, jako například Šípkovi, který nedoskočil na malém vápně centr z levé strany. Proti Hrubešovi neuspěl ani ve 23´ Pázler, a hned z protiútoku hosté poprvé notně zatopili naší obraně, když rychlý průnik Jelínka uhasil Nosek za cenu rohového kopu.

Obrovskou šanci, poslat Votroky do vedení, měl ve 26´ Igor Súkenník, kterého nádhernou přihrávkou vyzval ke skórování Pázler. Igor však z několika metrů přestřelil branku Viktorky.  A tak málem z ničeho nic uhodilo na druhé straně, naštěstí se centrovaný míč z trmy-vrmy před Radimem Ottmarem odrazil těsně vedle pravé tyče jeho branky. Pak se opět připomněl aktivně hrající kanonýr Votroků Pázler, který z hranice velkého vápna bombou vyprášil rukavice Hrubeše, ten navíc míč vyrazil přímo na Krátkého, ale Marek mířil hodně nad horní břevno. Vzápětí si Hrubeš poradil i s jedovkou Schwarze.

Šťastnou minutou pro černobílý balet byla 41´, kdy po ose Zorvan-Krátký-Pázler se tentokrát střelec Votroků prosadil tvrdou, umístěnou střelou k pravé tyčce hostujícího týmu. Votroci tak šli do vedení chvíli před poločasovou přestávkou, 1:0.

A jak dobře Votroci zakončili poločas první, stejně tak začali poločas druhý. Již ve 48´ se po  příhře Zorvana dostal k míči na velkém vápně opět Jan Pázler a krásným lobem překonal vyběhnuvšího Hrubeše, 2:0. Napodobit svého kolegu mohl Šípek, ten však z dobré pozice na Hrubeše v 60´ nevyzrál. A tak musel zaúřadovat opět nejlepší střelec FORTUNA národní ligy Honza Pázler. V 68´ se na pravé straně uvolnil Marek Krátký, poslal přesný centr před Hrubeše a pro „Pázlíka“ nebylo problém trknout míč do sítě, 3:0 a hattrick tohoto skvělého Votroka byl na světě!!!

Hosté se osmělili v 74´, když vybojovali rohový kop a z něj měl na noze snížení Švejdík. Z dobré pozice však mířil vysoko nad Ottmarovu branku. Úpravy skóre se ale nakonec hosté přeci jen dočkali, a to v 78´, když se nádherně trefil z asi 20 metrů Podrazký, 3:1.

Když v předposlední minutě neproměnil svou druhou „loženku“ Igor Súkenník, zdálo se, že utkání již skončí 3:1. Ovšem v 90´ Zorvan poslal do sóla, koho jiného než Honzu Pázlera a ten počtvrté v zápase rozvlnil síť za Hrubešovými zády. O galapředstavení našeho ostrostřelce se bude příznivcům týmu pánů Habásků asi pár dní zdát.

Votroci tak doma dokázali v pozměněné sestavě napravit pošramocenou pověst z porážky v Budějovicích a k nedělnímu utkání na horkou půdu Třince pojedou v dobré pohodě.

FC Hradec Králové – FK Viktoria Žižkov 4:1 (1:0)

Branky: 40., 48., 68. a 90. Pázler – 78. Podrazký, Rozhodčí: Klíma – Flimmel, Pečenka, ŽK: 7. Schwarz, 82. Šípek – 37. Švejdík, Počet diváků: 1121.

Sestava FC Hradec Králové: Ottmar – Mudra, Čech, Nosek, Plašil (75. Pajer)  – Schwarz – Krátký (87. Martan), Zorvan, Súkenník  – Šípek (84. Vlkanova), Pázler.
Sestava FK Viktoria Žižkov: Hrubeš – Šandera, Švejdík ©, Toml, Hašek – Engelmann, Čermák, Pavlata (13.Kodeš), Volek
(57. Podrazký) – Musa, Jelínek.

25.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Již v neděli od 17.00 hodin čeká fotbalisty Hradce Králové těžký souboj v Třinci, který je v domácích podmínkách zatím neporažený. Ještě předtím vám nabízíme ohlédnutí za středou, kdy Votroci rozstříleli Žižkov vysoko 4:1. Všechny čtyři nádherné góly zařídil kanonýr Honza Pázler.
Podívejte se na gólovou show Honzy Pázlera proti Žižkovu

24.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Votroci si v 5. kole Fortuna národní ligy poradili s Viktorií Žižkov, kterou porazili vysoko 4:1. O všechny čtyři branky se postaral kanonýr Honza Pázler. Na tiskové konferenci hodnotil střetnutí za hosty kouč David Vavruška, za domácí pak netradičně asistent Michal Šmarda. Hlavní trenér Karel Havlíček se totiž potýká s nachlazením a z účasti na konferenci se omluvil. Více se dozvíte:
Tisková konference po vydařeném duelu s Viktorií Žižkov

23.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin - Gunny
Jediné utkání tzv. „anglického týdne“, které Votrokům přisoudilo úlohu domácího celku, byl středeční souboj s žižkovskou Viktorkou. Po herně i výsledkově nepodařeném vystoupení Hradce v Českých Budějovicích nezůstal v základní sestavě kámen na kameni. Hned šestice! hráčů v černobílých dresech nastoupila v aktuální sezóně premiérově v základu. Největších změn doznala obrana, kde zůstal pouze Mára Plašil, posunul se však z pozice stopera na levou stranu obrany.
Pázlerova střelecká show přinesla přesvědčivé vítězství nad Žižkovem

23.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Na fotbalisty Hradce Králové čeká nyní náročný týden, který vyplní hned dva mistrovské duely. Již dnes v rámci 5. kola poměří síly s aktuálně šestým týmem Fortuna národní ligy. Utkání s Viktorií Žižkov slibuje atraktivní podívanou, která si jistě zaslouží odpovídající diváckou kulisu. Proto neváhejte a dorazte dnes od 18.00 hodin podpořit Votroky přímo na Malšovický stadion.
Anglický týden je tady! Votroci dnes od 18.00 nastoupí proti Žižkovu

22.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Je zde další pokračování Fortuna národní ligy a s ní také tipovací soutěž PŘIHRAJ SI 500,- Kč OD FORTUNY! Tentokrát Votroci hostí Viktorii Žižkov. Utkání se hraje již zítra, ve středu 23. srpna 2017 s výkopem v 18.00 hodin. Své tipy na přesný výsledek můžete posílat od této chvíle
SOUTĚŽ: PŘIHRAJ SI 500,- Kč OD FORTUNY!