Počet diváků: 2222

FK Teplice 2 FK Teplice
:

Proti Teplicím vyběhla totožná jedenáctka Votroků, která se minulý týden prezentovala sympatickým výkonem proti Karviné. Na lavičku usedl tedy například Tomáš Malinský, Honza Pázler nebo Adam Vlkanova.

Na první velkou šanci dnešního utkání čekali diváci pouhých pět minut. Teplický Fillo ideálně našel Vošahlíka, který v samostatném nájezdu brankáře Ottmara překonat nedokázal. Následnou dorážku Kučery opět bravurně zlikvidoval hradecký Ottmar. Slibná možnost byla k vidění i na druhé straně, kdy po centru Janouška zakončoval Hůlka. Jeho volej však mířil těsně mimo. Ve 12. minutě po centru Mudry zahrál v pokutovém území rukou hostující Hyčka, ale píšťalka sudího Zelinky zůstala němá.

Ve skvělé formě hrající Martin Fillo předvedl své umění o pár okamžiků později, když zpoza vápna vypálil nebezpečnou jedovku. Radim Ottmar měl opět plné ruce práce. Okolo 20. minuty měly Teplice hned tři vyložené brankové příležitosti. Nejprve šel sám na domácí svatyni Červenka, poté zakončoval Vošahlík a ve stoprocentní šanci se ocitl také Krob. Všechny zmíněné příležitosti skvěle vychytal brankář Ottmar a neskutečně podržel Votroky.

Hradečtí se z tlaku vymanili až v závěru první půle a hned z toho byla možnost Dana Trubače. Toho vybídl střídající Tomáš Malinský, ale obětavý zákrok Jeřábka srazil balon na rohový kop. Z něho se již Votroci neprosadili. Naopak udeřit mohlo na druhé straně, nicméně Vondrášek na znovu famózního Ottmara nevyzrál.

Na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky mohli jít fotbalisté Hradce Králové nečekaně do vedení. Honza Pázler, jenž v druhém dějství nahradil Ladislava Martana, parádně vyslal Pavla Černého, který přeloboval vyběhnutého Grigara. Kulatý nesmysl však ke smůle Votroků v brance hostů neskončil. Co se nepovedlo Hradci, tak to zvládli hned vzápětí svěřenci kouče Daniela Šmejkala. V 54. minutě se po rychlé akci dostal ke střele teplický Vošahlík a přesnou střelou rozvlnil domácí síť, 0:1.

Hradečtí se hned pokusili o vyrovnání a po přízemní střele Mudry musel gólman Grigar vytasit pohotový zákrok. Neuchytil se ani pokus Dana Trubače, jenž šel těsně vedle levé tyčky teplické branky. Teplice mohly zvýšit vedení v 76. minutě, kdy se na zadní tyči objevil exhradecký David Vaněček, ale hradeckou branku netrefil. Hostující Grigar musel být v pozoru i po šanci agilního Honzy Pázlera, který v 83. minutě pálil z dobré pozice.

O osudu celého utkání definitivně rozhodla 88. minuta a druhá branka Teplic. Tu zařídil po ideálním centru z levé strany David Vaněček, 0:2. Fotbalisté Hradce Králové tedy popáté v řadě prohrávají a zůstávají i nadále na patnácté sestupové pozici v tabulce ePojisteni.cz ligy.

FC Hradec Králové – FK Teplice 0:2 (0:0)
Branky: 55. Vošahlík, 88. Vaněček. Rozhodčí: Zelinka – Paták, Batík. ŽK: 63. Krátký – 22. Šušnjar, 74. Jeřábek.

Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar – Krátký, Chleboun, Hůlka, Mudra – Trubač, Jirsák (35. Malinský), M. Černý, Janoušek, Martan (46. Pázler) – P. Černý (75. Šípek).
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Hyčka (85. Vachoušek), Soungole, Fillo, Kučera, Vošahlík (90+2. Král). – Červenka (77. Vaněček).

10.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V rámci utkání s Teplicemi jsme si povídali s legendou královéhradecké kopané sedmdesátých a osmdesátých let minulého století panem Jiřím Fingerem. Vzpomínalo se hlavně na památné dvojutkání v létě 1980 a postup do nejvyšší soutěže v bývalém Československu. Ale nejenom o tom ...
Pohled do minulosti: Šťastný postup Votroků do ligy přes Teplice v létě 1980

7.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové prohráli popáté v řadě. Tentokrát nestačili na soupeře z Teplic, který si na stadionu Pod lízátky vytvořil celou řadu šancí. Nakonec se uchytily branky Jana Vošahlika a exhradeckého Davida Vaněčka. Hodnocení nedělního duelu od kouče Milana Frimmela můžete vidět na následujícím videu:
Trenér Milan Frimmel hodnotí utkání s Teplicemi na tiskové konferenci

Severočeši byli nad síly Votroků, FC Hradec Králové –  FK Teplice 0:2

5.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Ve 27. kole ePojisteni.cz ligy zavítá do Hradce Králové aktuálně pátý celek tabulky z Teplic. Do konce celé sezony zbývají již pouhé čtyři zápasy, tudíž každý boj o ligové body bude nyní nesmírně důležitý. Statisticky se Votrokům proti Severočechům daří, ale nyní se náš soupeř nachází ve velmi dobrém rozpoložení. Utkání se odehraje v neděli 7. května od 17.00 na Všesportovním stadionu v Malšovicích. Přijďte v důležitém souboji fandit!
V neděli od 17.00 hodin přivítají Votroci rozjeté Teplice

4.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V neděli do Hradce Králové přijede tým FK Teplice (17.00). Momentálně jsou hosté na pátém místě tabulky e.Pojisteni.cz ligy a na „evropské poháry“ ztrácí pouhé čtyři body. I přes tyto aktuální fakta se jedná o celek, s kterým mají Votroci v poslední době více jak příznivou bilanci. O utkání 27. kola jsme si povídali s Bohuslavem Pilným.
Teplice se opírají o zkušenosti svých hráčů, říká Bohuslav Pilný

3.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci v Karviné utrpěli porážku 4:2, byť v poli svého soupeře dokázali přehrát, na branky bohaté utkání pro sebe získali Karvinští. Tentokrát jsme však v „tipovačce“ nehádali ani výsledek, ani střelce branek, ale součet čísel, pod kterými Votroci v Karviné nastoupí.