Datum utkání: 4.3.2017 16:00
Počet diváků: 2196

FK Mladá Boleslav 0 FK Mladá Boleslav
:

Trenérské duo Frimmel, Pilný nasadilo do základní sestavy hned několik nových hráčů. Od prvních minut nastoupil Jirka Janoušek, Marek Krátký, Martin Nosek nebo Daniel Trubač. Hradečtí koučové tak řešili početnou řadu absencí v sestavě Votroků.

První poločas celkově příliš fotbalové krásy divákům nenabídl. Obě mužstva ukázala více nepřesností než hezkých fotbalových kombinací. Největší šanci Mladé Boleslavi nevyužil hned v 7. minutě Přikryl, kterého vybídl k zakončení Chramosta. Prudká střela mladoboleslavského záložníka však skončila těsně vedle. Hosté drželi častěji míč na svých kopačkách, ale k zakončení se dostávali jen sporadicky. Výjimkou byla dalekonosná pumelice Lukáše Pauscheka, brankář Ottmar zasahovat nemusel.

Domácí zahrozili po rohovém kopu, kdy zakončoval Nosek a také Libor Žondra. Ale ani jeden z nich se k přímému ohrožení nedostal. Nejvíce emocí v první části hry vzbudila 26. minuta, kdy Petr Schwarz mohl po rychlém protiútoku postupovat sám na branku. Jeho únik nekompromisně zastavil faulem Matějovský, který byl za tento nedovolený zákrok oceněn pouze žlutou kartou.

Začátek druhé půle byl ve znamení obrovské příležitosti Hradce Králové. Po rychlém útoku pohotově střílel Dan Trubač. Pokus byl zastaven a tribuny se dožadovaly odpískání ruky. Sudí Petr Ardeleanu však pokutový kop nenařídil. V 66. minutě měla velkou možnost i Mladá Boleslav, když Chramosta pronikl až do malého vápna, kde jeho střelu skvěle vykopl z brankové čáry Marek Krátký. Ten si dnes počínal velmi jistě a jeho výkon patřil k nejlepším na hřišti.

Mužstvo z města Škodovek bylo v dalším průběhu hry aktivnějším týmem, z čeho přicházela řada nebezpečných centrů či průniků. Po jednom z nich nebezpečně vystřelil agilní Přikryl, následně ve skluzu dorážel střídající Magera. Brankář Ottmar musel vytasit bravurní zákrok. Dobré parametry měla i střela Jánoše z dobrých třiceti metrů.

V 81. minutě byl blízko vedoucí brance i Hradec, kdy Žondra povedeným lobem našel nabíhajícího Tomáše Jirsáka. Tomu v poslední možné chvíli zabránil v zakončení boleslavský Da Silva. Boleslavští v závěru tlačili, ale hradecká obrana dnes fungovala na 100 %. A když k tomu přidáme tradičně jistý výkon Radima Ottmara, tak bylo jasné, že dnešní duel skončí dělbou bodů. Hradečtí se tak aktuálně usadili na třináctém místě tabulky.

FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav 0:0
Rozhodčí: Ardeleanu – Paták, Pochylý. ŽK: 26. Martan, 49. Nosek – 26. Matějovský, 86. Magera. Počet diváků: 2 196.

Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar – Plašil, Chleboun, Nosek, Krátký – Trubač (83. Pázler), Janoušek, Jirsák, Schwarz (68. Šípek), Martan (77. M. Černý) – Žondra.
FK Mladá Boleslav: Šeda – Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman – Mareš, Matějovský (63. Magera) – Jánoš, Valenta, Přikryl (86. M. Vukadinovič) – Chramosta (67. Železník).

7.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové v rámci 19. kola ePojisteni.cz ligy remizovali s celkem FK Mladá Boleslav 0:0. My se ještě jednou k samotnému zápasu vrátíme a nabídneme pohled na tento duel skrz zajímavé statistiky z našeho fitness reportu. Věděli jste například, že útočník Libor Žondra vydal během utkání nejvíce energie ze všech hráčů na hrací ploše?
Zajímavá čísla a statistiky ze sobotního utkání proti Mladé Boleslavi

6.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin Gunny
Jirka Janoušek se vrátil do sestavy Votroků a i díky němu náš tým poprvé na jaře bodoval. Jak cenný je pro tým tento bodík? "Já si myslím, že hodně. Protože po dvou porážkách jsme už potřebovali bodovat. Bod je sice jen jeden, ale díky i za něj! Myslím si, že je dobrá i nula, kterou jsme vzadu udrželi. Hráli jsme kompaktně a velkou útočnou sílu mladoboleslavských jsme udrželi na uzdě. Věřím, že nám to pomůže i po psychické stránce. Jsou nyní před námi strašně důležité zápasy, tu nulu vzadu v nich potřebujeme taky udržet a snad přidáme i nějaké góly."
Nula vzadu je klad. Nula vpředu, to je už horší, glosuje sobotní výsledek Jirka Janoušek

4.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V hlasování fanoušků, kteří sledovali sobotní utkání s Mladou Boleslaví, se hráčem zápasu stal brankář Radim Ottmar. Ten udržel čisté konto, v sezoně je to pro něj již pátá nula. V rozhovoru pro stanici O2 TV Sport se Radim rozpovídal o spokojenosti s bodem či o zapojení hráčů s širšího kádru Votroků.
Brankář Radim Ottmar: Remíza nám pomůže i v dalších utkáních

Přinášíme vám hodnocení trenéra Milana Frimmela na tiskové konferenci po utkání Hradce Králové s Mladou Boleslaví. Připomínáme, že diváci se v tomto duelu 19. kola ePojisteni.cz ligy branky nedočkali.
Trenér Frimmel hodnotí utkání s Mladou Boleslaví na tiskové konferenci

Diváci se branky nedočkali, Hradec Králové – Mladá Boleslav 0:0

Hradecký zadák nastoupil po dlouhé době do ostrého střetnutí a hned to bylo proti silné Mladé Boleslavi. Avšak třiadvacetiletý obránce si vedl velmi zkušeně a předvedl slušný výkon. Zaslouženě se stal také hráčem utkání. Velmi důležitý moment předvedl především v 66. minutě, kdy po střele Chramosty již míč mířil za brankovou čáru.
Bod proti Mladé Boleslavi je pro nás důležitý, hodnotil utkání Marek Krátký

3.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V sobotu od 16.00 hodin čeká na fotbalisty Hradce Králové další velká výzva. Pod lízátka přijede Mladá Boleslav, která tradičně patří mezi favority ePojisteni.cz ligy. Sílu soupeře si uvědomuje i hradecký lodivod Milan Frimmel, který se s námi podělil o své předzápasové postřehy. „Začátek sezony není pro nás vůbec ideální, ale to je fotbal. V sobotu chceme samozřejmě bodovat," uvedl trenér Frimmel.
Kouč Frimmel před Mladou Boleslaví: S absencemi se musíme vyrovnat

2.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V rámci 19. kola ePojisteni.cz ligy přivítají fotbalisté Hradce Králové v sobotním souboji celek Mladé Boleslavi. Obě mužstva budou chtít jediné, ukončit aktuální nepříliš vydařené období. Votroci zatím v jarní části nevybojovali jediný bod, Mladá Boleslav zase nepoznala již osm zápasů pocit z vítězství. Kdo se bude nakonec po zápase radovat? Utkání na Všesportovním stadionu v Malšovicích začíná v sobotu v 16.00 hodin!
V sobotu přijede Mladá Boleslav, dočkáme se prvních jarních bodů?

1.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
S Radimem Ottmarem jsme během rozhovoru probrali tři témata. Za prvé, výsledkově nepovedený vstup do soutěže a jak z toho ven, druhé téma se stočilo k soutěži „Souboj plejerů“, která proběhla včera v Praze, a na konci rozhovoru jsme se podívali na blížící se domácí utkání s Mladou Boleslaví.
Radim Ottmar: Potřebujeme proti Boleslavi podporu fanoušků!

5 Martin Nosek 0 - 90 - 49 -
10 Marek Krátký 0 - 90 - - -
21 Jan Pázler 83 - 90 - - -
15 Libor Žondra 0 - 90 - - -
19 Jakub Šípek 66 - 90 - - -
24 Tomáš Jirsák 0 - 90 - - -
3 Ladislav Martan 0 - 77 - 26 -