Datum utkání: 19.2.2017 14:00
Počet diváků: 2102

FK Dukla Praha 2 FK Dukla Praha
:

Hradečtí do utkání proti Dukle nastoupili k velkému překvapení i s Tomášem Jirsákem v základní sestavě. Povolení k jeho nastoupení obdržel klub v noci ze soboty na neděli. V základu se objevila také nová posila Lukáš Hůlka. Hradec nevyužil celou řadu velkých šancí, naopak hosté z Prahy udeřili ve druhém poločase. Trefil se Podaný a v samotném závěru Holenda.

První velkou šanci měl ve 12. minutě Hradec Králové, když Ottmar rychle rozehrál na Malinského, který se individuálně dostal až k nebezpečné střele. Tu brankář Rada vyrazil přímo na kopačky Ladislava Martana, jeho pokus z velmi dobré pozice však mezi tři tyče nemířil. Dukla zahrozila o deset minut později, kdy z voleje pálil talentovaný Mustedanagič. Radim Ottmar musel vytasit skvělý zákrok.

Pražané postupně přebírali iniciativu hry a častěji podnikali nebezpečné protiútoky. Jako například únik Miloševiče po pravé straně, kdy po centru mohl zakončovat v jasné příležitosti Tetour. Jeho pokus však na poslední chvíli zblokoval Jakub Chleboun na rohový kop, z něho se již hosté neprosadili. Ve 38. minutě měl možnost také Holenda, ale na balón o kousek nedosáhl. Votroci se v závěru prvního poločasu dostali do souvislého tlaku. Z toho zákonitě vyplynula i gólová možnost, ke které se dostal Pázler. Sám před brankářem však nedokázal usměrnit kulatý nesmysl.

Začátek druhé pětačtyřicetiminutovky patřil jednoznačně výběru koučů Milana Frimmela a Bohuslava Pilného. Pavel Černý našel ideálně Malinského, jenže tomu střela z první nesedla a skončila mimo. V 57. minutě přišla hned celá řada 100% šancí z kopaček Votroků. Nejprve se snažil překonat Radu aktivní Malinský. Pak přišlo přečíslení tři na dva a opět se ocitl v jasné možnosti Malinský, brankář Rada vyrazil. Hned vzápětí byl úplně sám před branku Pavel Černý a diváci viděli jen další bravurní zákrok hostujícího Rady. Tohle byla velká škoda!

Pražská Dukla se dostala k ojedinělé příležitosti až v 66. minutě, kdy byl těsně před vápnem faulován Tetour. K exekuci standardní situace se postavil Podaný, který zakroutil míč levačkou do pravé šibenice hradecké branky, Radim Ottmar neměl žádnou šanci, 0:1. V 72. minutě roztleskala tribuny dalekonosná pumelice Petra Schwarze z dobrých 35 metrů, ta šla jen kousek vedle. O chvilku později po pěkném centru od Mudry hlavičkoval opět Schwarz, ale znovu těsně vedle branky. V samotném závěru se Hradec vrhl do útoku, kde vypomohl i brankář Radim Ottmar. Ovšem ani to nepomohlo a naopak do otevřené obrany se Dukla vrhla v několikanásobném přečíslení, kdy na konci uklidil míč do opuštěné branky Jan Holenda a stanovil tak konečný stav na 0:2.

FC Hradec Králové – FK Dukla Praha 0:2 (0:0)
Branky: 67. Podaný, 90+3. Holenda. Rozhodčí: Příhoda – Moláček, Dobrovolný. ŽK: 66. Mudra – 39. Podaný, 41. Kušnír. Počet diváků: 2 102.

Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar – Plašil, Chleboun, Hůlka, Mudra (87. Súkenník) – Jirsák – Malinský, P. Černý (78. Šípek), Schwarz (82. Trubač), Martan – Pázler.
FK Dukla Praha: F. Rada  – Kušnír, Štetina, Šimůnek, Podaný – Bezpalec, Daniel Tetour, Mustedanagič (77. Edmond) – Milošević (90. Juroška), Holenda, Olayinka.

20.2.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Před nedělním utkáním s Duklou Praha to bylo pro všechny velké překvapení, když se na soupisce v základní sestavě objevil i Tomáš Jirsák. Díky usilovné práci vedení našeho klubu se podařilo na poslední chvíli přestup dotáhnout. „Dozvěděl jsem se to v sobotu před tréninkem, kdy za mnou přišli z vedení a řekli, že jsou určité signály, že by to mohlo na 99% klapnout. Já jsem věřil každou chvíli, že jednou určitě přijde," uvedl Jirsák.
Tomáš Jirsák: Tři body nebyly daleko, byla to otázka prvního gólu

19.2.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové v rámci 17. kola ePojisteni.cz ligy podlehli pražské Dukla 0:2. Obě branky padly ve druhém poločase, kdy se prosadil hostující Podaný a Holenda. Na tiskové konferenci hodnotil utkání za domácí trenér Milan Frimmel a za Duklu kouč Jaroslav Hynek.
Tisková konference po utkání s Duklou Praha

Hradečtí do utkání proti Dukle nastoupili k velkému překvapení i s Tomášem Jirsákem v základní sestavě. Povolení k jeho nastoupení obdržel klub v noci ze soboty na neděli. V základu se objevila také nová posila Lukáš Hůlka. Hradec nevyužil celou řadu velkých šancí, naopak hosté z Prahy udeřili ve druhém poločase. Trefil se Podaný a v samotném závěru Holenda.
Neproměněné šance mrzely, Dukla v Hradci opět vyhrála

18.2.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zítřejší utkání mezi domácími Votroky a Duklou Praha se odehraje v řádném termínu, tedy v neděli 19. února od 14.00 hodin. Hrací plochu dnes posvětili rozhodčí utkání Radek Příhoda a ředitel ePojisteni.cz ligy Tomáš Bárta.
Rozhodčí Příhoda přijel zkontrolovat hrací plochu. Hrát se bude!

17.2.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Dlouhá zimní příprava je již minulostí a nyní se ukáže, v jaké formě Votroci skutečně jsou. V rámci 17. kola české nejvyšší fotbalové soutěže přijede do Hradce Králové Dukla Praha. Obě mužstva mají stejný počet bodů, i proto se případný vítěz může dostat do vytoužených klidných pater tabulky. Střetnutí začíná v neděli od 14.00 hodin na Všesportovním stadionu v Malšovicích.