Novinky

1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8   »
Zobrazeno 1 - 10 z (800)
20.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové poprvé v letošním ročníku Fotbalové národní ligy prohráli. Porážka přišla v Českých Budějovicíh a jednalo se čtyřbrankový příděl. Jediný čestný úspěch Votroků zařídil v 76. minutě Honza Pázler. „Dostali jsme tvrdou lekci, především v jednoduchosti. Domácí zaslouženě vyhráli a mohli vyhrát daleko víc. Určitě přijdou změny v sestavě," prozradil například kouč Karel Havlíček. Více najdete v rozhovoru níže.
Tvrdá lekce! Komentuje prohru v Českých Budějovicích kouč Havlíček

20.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Votroci odjeli z města pod Bílou věží k zápasu na jih Čech do města pod věží Černou. Jejich základní sestava nedoznala proti předchozím utkáním žádných změn. Souboj 4. kola mezi budějovickým Dynamem a naším týmem byl zápasem o průběžné první místo v tabulce FORTUNA národní ligy. Tak byly karty rozdány díky výsledkům ostatních zápasů a také díky úplně totožným statistikám obou týmů po odehrání třech podzimních kol (7 bodů, 6:3). Po odehrání devadesáti minut bylo jasné, že se nadvlády v druholigové tabulce ujme domácí Dynamo České Budějovice.
Těžká prohra na jihu Čech. Votroci inkasovali hned čtyři branky

18.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
4. kolo Fortuna národní ligy zavane fotbalisty Hradce Králové do malebných jižních Čech. Zde na nás čeká tradiční celek SK Dynamo České Budějovice. Duel startuje v neděli od 17.00 hodin na Střeleckém ostrově.
Další těžký duel! Votroci se v neděli představí v Českých Budějovicích

18.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Víkendový program odstartuje zápas 1. dorostenecké ligy mezi domácími Votroky a Baníkem Ostrava. Zajímavý duel startuje v pravé poledne na Bavlně. Určitě nejdůležitější utkání se odehraje v neděli na jihu Čech. Votroci cestují v rámci 4. kola Fortuna národní ligy na hřiště do Českých Budějovic. Čas výkopu je stanoven na 17.00 hodin. V neděli svůj mistrák odehraje také juniorka. Ta na hřišti v Orlické kotlině přivítá od 12.00 hodin stejného soupeře jako A tým.

17.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Letošní jaro prožil na hostování v Sokolově. Od léta je zpět a popravdě, prozatím patří k nejlepším akvizicím Votroků ve Fortuna národní lize. Řeč je o Filipu Zorvanovi (7. 4. 1996), odchovanci FC Hradec Králové, který v letošním 44. derby nastoupil proti svému bratranci Pavlu Černému. Ten naopak v letní přestávce vyměnil černobílý, královéhradecký dres za červený s půlkou koně ve znaku. „Moc se na zápas těším. Každé derby je speciální zápas. Nyní ho mám okořeněné ještě tím, že v Pardubicích je Rum (Pavel Černý). Každý z nás bude chtít vyhrát a určitě se budeme hecovat. Fakt se těším,“ říkal před pondělním zápasem ofenzivně laděný záložník Votroků.
Běžec jsem po mámě, vypráví po derby Filip Zorvan

16.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin gunny
Marek Krátký naskočil do vítězného derby-utkání až v průběhu druhého poločasu a okamžitě se „dostal do utkání“. Byť nastoupil na pro něj trochu netypické levé straně, zápas se mu herně vydařil a tak mohl být spokojený nejen s konečným výsledkem, ale i vlastním výkonem. Následující rozhovor vznikl na postranní čáře, když se unavený, ale šťastný „Kraťas“ vracel do kabin slavit se spoluhráči výhru a zisk tří bodů.
Marek Krátký:

16.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Nabízíme vám kompletní sestřih z pondělního derby mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Votroci otočili vývoj duelu v druhém poločase, kdy se z pokutového kopu trefil Honza Pázler a také Petr Schwarz. Více najdete v sestřihu:
Podívejte se na sestřih vítězného derby proti Pardubicím

15.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V závěru pondělního utkání mezi FC Hradec Králové a FK Pardubice došlo při zásahu pořadatelské služby k nešťastné události. Při zákroku pořadatelské služby byl zraněn dlouholetý a věrný fanoušek černobílých barev, pan Petr „Jánoš" Janošič. Klub FC Hradec Králové s upřímnou radostí dnes v odpoledních hodinách přivítal zraněného fanouška na Malšovickém stadionu. Setkání proběhlo ze společné iniciativy klubu a bezpečnostní agentury, která pořadatelskou službu při domácích zápasech zajišťuje.
Zástupci klubu se osobně omluvili poškozenému fanouškovi

15.8.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Pro obránce Honzu Shejbala bylo derby s Pardubicemi ještě více pikatnní, než pro zbytek týmu. Hradecký obránce se v Pardubicích narodil a působil tam také v minulé sezoně. Nyní nastoupil na straně Votroků, kteří otočili stav derby v druhém poločase a vyhráli 2:1. Bezprostředně po pondělním utkání jsme pro vás Honzu Shejbala vyzpovídali. Více najdete:
Honza Shejbal: Pardubice ukázaly sílu. Penalta byla rozhodující

Za domácí Hradec Králové hodnotil pondělní derby tradičně trenér Karel Havlíček. Za hostující celek pak byl přítomen trenér Jaroslav Novotný. Votroci v derby vyhráli 2:1, když se o branky postaral Honza Pázler a v 73. minutě Petr Schwarz. Za Pardubice se v prvním poločase prosadil exhradecký Pavel Černý. Vše podstatné se dozvíte v záznamu tiskové konference.