Místo konání: Praha - Eden
Počet diváků: 9786

SK Slavia Praha 4 SK Slavia Praha
:

Chladné velikonoční pondělí postavilo Votrokům do cesty pražskou Slavii, která bojuje s Plzní o ligový titul. Náš tým doznal oproti minulému zápasu jedinu změnu, když se na kraj zálohy vrátil Láďa Martan a na lavičce zůstal připraven Daniel Trubač. Jeho pozici podhrotového záložníka převzal od úvodního hvizdu Milan Černý.

Sešívaní začali velkým náporem, který bohužel také rychle korunovali úvodní brankou, když se po prvním rohovém kopu v utkání prosadil z bezprostřední blízkosti Frydrych – 1:0. Votroci se poté přece jen dostali do hry a několikrát hlavně díky Martanovi a Malinskému dokázali domácí obranu zaměstnat. Z několika povedených centrů do vápna Pavlenky však gólově nezahřmělo. Naopak po čtvrthodině hry musel po dalším rohu Slavie prokázat své kvality Ottmar. Ve 23.minutě zvýšili domácí vedení na 2:0, když se z pokutového kopu, odpískaném po faulu Martana na Zmrhala, prosadil nekompromisní bombou kanonýr Slavie Škoda. Ve 40.minutě se špatně na půlce zorientoval Jirsák, namazal domácím do přečíslení a ti toho bleskově využili, do prázdé branky stanovil poločasové skóre na 3:0 Mingazov. Nutno přiznat, že první půle patřila jasně hráčům v sešívaných dresech. Ti se ujali rychle vedení, které dokázali dalšími dvěmi zásahy navýšit.

I druhý poločas započala náporem Slavia a Radim Ottmar měl plné ruce práce. Votroci byli pod soustředěným tlakem, domácí při ztrátě míče bleskurychle uzavírali cesty vpřed a naše obrana byla vystavena novým a novým atakům soupeře. Do hry se tak Votroci dostali až v 67.minutě Trubačem, který chvíli před tím nahradil Malinského. Mladý záložník rozjel rychlou akci směrem k domácí brance, našel rozběhnutého Pavla Černého a ten tvrdou střelou z hranice velkého čtverce poslal míč k tyči po pravačce Pavlenky. Brankář domácích však výborným zákrokem nepříjemnou střelu vytěsnil na roh, který sešívaní bez problémů ubránili.

Slavistická ofenzivní síla se počtvrté prosadila v 75.minutě. Hůlka ztratil v souboji se Škodou míč, domácí útočník lobem poslal míč do břevna a dobíhající Hušbauer zvýšil na 4:0. Ke konci utkání však taktovku hry převzali hosté, hlavně díky střídajícího Trubače. Například v 83.minutě po pohotovém přistrčení míče od Pázlera poslal krásnou, umístěnou střelu na Pavlenku právě on. Domácí brankář však i tentokrát předvedl skvělou reakci a robinsonádou míč vytlačil. O pár minut později aktivní Trubač vyzkoušel pohotovou střelou Pavlenku podruhé, i tentokrát však vyšel z jejich minisouboje vítězně gólman sešívaného celku. Chvíli před tím střídajícícho Milana Černého domácí fanoušci vyprovodili ze hřiště bouřlivým potleskem. Ještě v nastaveném čase se musel zaskvět Radim Ottmar a pak již rozhodčí Jílek utkání ukončil.
Votroci dnes proti střelecky nejlepšímu týmu soutěže čtyřikrát inkasovali. Výhra domácích je zcela zasloužená. Ti potvrzovali v celém průběhu utkání, že mají výbornou formu a právem bojují o prvoligový titul. Před Votroky je nyní utkání s Libercem, který přivítáme již tuto sobotu 22.dubna, začátek je v 17,00 hod. Vývoj v tabulce velí našemu celku doma bodovat, a to pokud možno naplno.
SK Slavia Praha – FC Hradec Králové   4:0  (3:0)

Branky: 6.Frydrych, 23.Škoda, 40.Mingazov, 75.Hušbauer, Rozhodčí: Jílek – Pelikán, Hájek, ŽK:   59.Barák - 21.Martan

Sestavy: SK Slavia Praha: Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu – Mingazov, Hušbauer (80. Mešanović), Barák (71. Ščuk), Zmrhal (60. Sýkora) – Milan Škoda
FC Hradec Králové: Ottmar – Krátký, Nosek, Hůlka, Mudra – Martan, Schwarz, Jirsák, M. Černý (85. Súkenník), Malinský (65. Trubač) – P. Černý (74. Pázler).

18.4.2017, tým FCHK: , autor: admin, Gunny
Pro jednoho hráče z kádru Votroků mělo utkání v pražském Edenu speciální náboj. Vždyť Milan Černý, v kabině přezdívaný Míňa, je odchovancem sešívaných. Milan však v neděli nastoupil za černobílé a ani on nedokázal odvrátit nepříznivý vývoj zápasu, ve kterém Votroci tahali za kratší provaz, a body tak po devadesáti minutách zůstaly v Edenu.
Slavia nás potrestala za naše chyby, říká Milan Černý

17.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin, gunny
Chladné velikonoční pondělí postavilo Votrokům do cesty pražskou Slavii, která bojuje s Plzní o ligový titul. Náš tým doznal oproti zápasu s Plzní jedinou změnu, když na kraj zálohy se vrátil Láďa Martan a na lavičce zůstal připraven Dan Trubač. Jeho místo podhrotového záložníka převzal od úvodního hvizdu Milan Černý.
V Edenu Votroci se Slavií prohráli o čtyři branky

17.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Utkání v Edenu, které Votroci prohráli 0:4, hodnotil na pozápasové tiskové konferenci trenér Milan Frimmel. „V utkání jsme chtěli navázat na výkony ve Zlíně a doma s Plzní. Bohužel, dnes to na Slavii nestačilo. Ta vyhrála zcela zaslouženě,“ řekl na úvod lodivod Votroků.
Utkání proti Slavii hodnotí trenér Milan Frimmel

14.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V rámci 24. kola čeká na fotbalisty Hradce Králové těžký duel proti Slavii Praha. Aktuálně druhý tým ePojisteni.cz ligy bude velkým favoritem, ale Votroci udělají vše proto, aby papírové předpoklady nebyly naplněny. Pondělní střetnutí začíná v Eden Aréně od 17.30 hodin.
Velikonoční pondělí ve znamení fotbalu. Hradec se představí v Edenu

13.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Následující prodloužený víkend je ve znamení velikonočních svátků a také ve znamení 24. kola e.Pojisteni.cz ligy. Po týdnu, kdy Votroci pod lízátky hostili vedoucí tým ligy Viktorii Plzeň, zajíždí na půdu druhého celku nejvyšší soutěže SK Slavia Praha. Pro příznivce černobílých barev to bude o to pikantnější, že se utkání odehraje v Praze Edenu na Velikonoční pondělí (17.30). „Los tomu tak asi chtěl, že hrajeme hned za sebou dvě utkání z těch nejtěžších,“ říká trenér Milan Frimmel.
Ze Slavie máme přirozený respekt, ale předem poraženi do Edenu nejedeme, říká Milan Frimmel

5 Martin Nosek 0 - 90 - - -
10 Marek Krátký 0 - 90 - - -
23 Jan Mudra 0 - 90 - - -
21 Jan Pázler 74 - 90 - - -
11 Milan Černý 0 - 85 - - -
3 Ladislav Martan 0 - 90 - 22 -
14 Igor Súkenník 85 - 90 - - -
24 Tomáš Jirsák 0 - 90 - - -