Místo konání: Praha - Juliska
Počet diváků: 1415

FK Dukla Praha 3 FK Dukla Praha
:

Oproti minulému utkání s Jabloncem udělalo trenérské duo Frimmel, Pilný hned dvě změny v základní sestavě. Zraněného Pavla Černého nahradil Petr Mareš a na hrotu nastoupil místo Pázlera Libor Žondra, pro kterého to byl premiérový start v české nejvyšší soutěži. O osudu utkání napověděla již šestá minuta, kdy se Pražané dostali do rychlého vedení. Ve druhém poločase přidala Dukla ještě dvě branky, trefil se Néstor a Preisler.

Úvod utkání patřil domácím, kteří se již v 6. minutě ujali brzkého vedení. Po vůbec prvním rohovém kopu zakončil hlavou Smejkal a trochu se štěstím skončil míč až v hradecké brance, 1:0. Dukla Praha pokračovala v náporu, po rychlém brejku našel Tetour úplně volného Beauguela, ten si však přihrávku špatně zpracoval a pohotový výběh Radima Ottmara tuto velkou šanci ukončil. Hradec dal o sobě poprvé vědět po hezké a typické akci Tomáše Malinského, ale jeho střela mezi tyče nemířila.

Poté se hra přesunula více do středu hřiště a místo útočných akcí byl k vidění urputný boj o každý balón. Diváci si tedy příliš fotbalové krásy neužili, výjimkou byl jen přímý kop Petra Mareš nebo dalekonosný pokus Petra Schwarze. Na druhé straně hrozil především aktivní Olayinka ve spolupráci s francouzským střelcem Beauguelem. Ve 43. minutě zahrozil ještě Čajič, jeho centr proletěl jen těsně kolem brány Votroků.

Do druhého poločasu vstoupili fotbalisté Hradce Králové přeci jen s větší touhou vstřelit branku a k vidění bylo i několik možností. Asi největší měl Libor Žondra, ale jeho pokus na malém vápně mířil smolně mimo. V 65. minutě krásně vypálil zpoza šestnáctky Ladislav Martan a brankář Hroššo musel balon vytáhnout s vypětím všech sil, velká škoda! K vytoužené vyrovnávací brance nebylo daleko ani po přímém kopu Petra Mareše, ale ke gólové radosti chybělo několik centimetrů.

V 75. minutě vyslal Považanec do samostatného úniku střídajícího Kovala, který udělal kličku Radimu Ottmarovi a ten ho strhl k zemi. Sudí Julínek neváhal ani minutu a nařídil pokutový kop. K exekuci se postavil španělský záložník Néstor a zkušeně poslal Duklu do dvoubrankového vedení, 2:0. O třetí branku střetnutí usiloval o pár minut později také Beauguel, avšak Radim Ottmar byl na svém místě a s přehledem zasáhl. O osudu utkání bylo definitivně rozhodnuto v 86. minutě, kdy Preisler vyslal přesnou přízemní střelu na vzdálenější tyč a gólman Ottmar byl bez šance, 3:0. Hradečtí tedy ani tentokrát nedokázali zlomit prokletí se jménem Juliska a opět se vrací z pražských Dejvic bez zisku jediného bod.

FK Dukla Praha – FC Hradec Králové 3:0 (1:0)
Branky: 6. Smejkal, 76. Néstor, 86. Preisler. Rozhodčí: Julínek – Paták, Peřina. ŽK: 62. Zorvan, 75. Ottmar – 68. Smejkal.Počet diváků: 1415.

Sestavy: FK Dukla Praha: Hroššo – Kušnír, Štetina, Smejkal, Podaný – Marek Hanousek, Považanec, Tetour (72. Koval) – Olayinka, Beauguel, Čajić (70. Néstor).
FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Chleboun, Plašil, Mudra – Mareš, Schwarz (58. Trubač) – Martan, Vlkanova (58. Zorvan), Malinský – Žondra.

16.8.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Pro Libora Žondru bylo nedělní střetnutí premiérou na prvoligovém trávníku. Bohužel se vytáhlý útočník prosadit nedokázal a Votroci prohráli vysoko 3:0. Nicméně za stavu 1:0 nebylo k vyrovnání rohodně daleko. K jedné šanci se propracoval i Žondra. „Bylo to po rohu, kdy jsem balon jen trochu líznul. Byl jsem tam pozdě, to si trochu vyčítám," uvedla v rozhovoru nová akvizice,
Libor Žondra: Škoda, že jsme na Dukle nedokázali vstřelit branku

15.8.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Gunny
Hradečtí Votroci „prokletí Julisky“ nedokázali překonat ani v nedělním prvoligovém utkání. Dva týdny před ním vyloupili zelenobílý Ďolíček po kvalitním výkonu díky přesvědčivé výhře 3:0. Stejným výsledkem, žel bohu tentokrát v náš neprospěch, skončilo druhé utkání v Praze. Dukla nás zaskočila rychlou úvodní brankou, a tak říkajíc „dorazila“ v závěrečné čtvrthodině zápasu. O zhodnocení utkání jsme požádali jednoho z nejaktivnějších hráčů v černobílých barvách, krajního záložníka Ladislava Martana.
Bojoval, rval se, měl povedenou střelu ... Prohře na Julisce však se svými spoluhráči nezabránil.

15.8.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Nabízíme vám záznam tiskové konference po nedělním utkání na pražské Julisce, kde Votroci podlehli svému soupeři vysoko 3:0. Utkání před novináři hodnotil za domácí kouč Jaroslav Šilhavý a za Hradec Králové Bohuslav Pilný.
Tisková konference po utkání s Duklou Praha

14.8.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fotbalistům Hradce Králové se ani tentokrát nepodařilo zlomit negativní sérii s pražskou Duklou a i tentokrát přišla jasná prohra. Svěřencům koučů Milana Frimmela a Bohuslava Pilného nevyšel především vstup do nedělního střetnutí, kdy se domácí již v 6. minutě radovali zásluhou Smejkala. „V průběhu týdne jsme se na to připravovali a hned na začátku dostaneme takový gól," uvedl bezprostředně po zápase kouč Pilný.
Bohuslav Pilný po Dukle: Liga nekončí, musíme se připravit na Jihlavu!

14.8.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Prokletí Julisky nezlomeno, Votroci podlehli Dukle 3:0

12.8.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Ve třetím kole ePojisteni.cz ligy se fotbalisté Hradce Králové představí již podruhé v tomto týdnu v Praze. Tentokrát zamíří na ikonický stadion Juliska, kde se střetnou s pražskou Duklou. V hlavách fanoušků, hráčů i trenérů je úvodní duel soutěže na Bohemce, který Votroci zvládli a rádi by podobný úspěch zopakovali i nyní. „Půjdeme do toho bez bázně a hany," slibuje kouč Bohuslav Pilný. Budete u toho s námi přímo na Julisce? Utkání začíná v neděli od 17.00 hodin!