Datum utkání: 19.3.2017 15:00
Počet diváků: 1931

FC Zbrojovka Brno 0 FC Zbrojovka Brno
:

Votroci byli v úvodu aktivnějším týmem, drželi častěji míč na svých kopačkách a snažili se dobývat hostující obranu. Velmi aktivní byl především Tomáš Malinský, který byl skoro u všech ofenzivních akcí. Nicméně diváci si na první větší šanci museli počkat až do 31. minuty, kdy střela Pavla Černého mířila vedle. O minutu později měl Hradec ještě o něco lepší možnost.

Krátký se skvěle z pravé strany dostal do vápna a nacentroval na Pavla Černého, ten ale v ideální pozici mířil nad. Zbrojovka trpělivě vyčkávala na zaváhání Hradce a následně vyrážela do nebezpečných protiútoků. Jako například ve 24. minutě, kdy se k odraženému balonu dostal Krejčí a ocitl se tak tváří v tvář Ottmarovi. Radim ale vytasil skvělý zákrok a Votroky podržel. V samotném závěru prvního poločasu pak přišla největší možnost na otevření skóre utkání.

Po ztrátě postupoval brněnský Řezníček až do pokutového území, tam předložil míč Vraštilovi, který ve stoprocentní šanci nastřelil tyč, velké štěstí pro domácí! Za neustálého deště začala druhá pětačtyřicetiminutovka slibným zakončením Hradce Králové, na zadní tyč centroval Malinský a zakončoval Milan Černý. Kulatý nesmysl však mířil vysoko nad. Na druhé straně byla k vidění nebezpečná individuální akce Lutonského, ale brankář Ottmar ukázal necelým dvou tisícovkám divákům přesvědčivý zákrok.

Hradečtí se v 59. minutě dostali do další slibné příležitosti. Honza Pázler se prosadil na pravé straně a vybídl k zakončení Hůlku, ten však bohužel míč ve skluzu netrefil. Ve druhém poločase se hrál pro oko diváka atraktivnější fotbal, který nabízel řadu rychlý útoků vedených většinou po stranách. Za domácí se neujala střela Pázlera ani zakončení Hůlky, ten měl v 72. minutě ke golové radosti opravdu blízko.

V 87. minutě pořádně zahrozil brněnský Ashiru, jehož prudkou pumelici musel Radim Ottmar hasit tygřím skokem. V samotném závěru, kdy běžela již 90. minuta, se z ničeho nic dostal za hostující obranu Tomáš Malinský, ale pálil pouzle vedle branky Brna. Fanoušci se tedy dnes žádné branky nedočkali a oba týmy berou bod za bezbrankovou remízu.

FC Hradec Králové - FC Zbrojovka Brno 0:0
Rozhodčí: Proske – Kotalík, Kříž. ŽK: 46. Schwarz – 5. Pavlík, 61. Jakub Šural, 88. Řezníček. Počet diváků: 1931.

Sestavy: FC Hradec Králové:
Ottmar – Mudra, Hůlka, Nosek, Krátký – P. Černý (83. Žondra), Schwarz (70. Trubač), M. Černý, Janoušek, Malinský – Šípek (57. Pázler).
FC Zbrojovka Brno: Melichárek – Jakub Šural, Pavlík (19. Vraštil), Kijanskas, T. Jablonský – Zavadil, Polák – Olansunkanmi (88. Litsingi), Krejčí (75. Sedlák), Lutonský – Řezníček.

28.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V rámci 21. kola ePojisteni.cz se Votroci utkali v domácích podmínkách s Brnem. Diváci se bohužel v tomto duelu branky nedočkali, nicméně hradecký tým zaujal jinou statistikou. Svěřenci Milana Frimmela a Bohuslava Pilného naběhali rovných 118 448 metrů, což byla nejdelší vzdálenost ze všech týmů české nejvyšší fotbalové soutěže. Mezi hráči se pak nejpilnějším maratoncem kola stal záložník Jiří Janoušek.
Votroci naběhali nejvíce, Jirka Janoušek se stal maratoncem 21. kola!

21.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Ani druhá "TIPOVAČKA Votroků" neskončila tak, jak tipovala a přála si drtivá většina z příznivců FC Hradec Králové, tedy vítězstvím černobílého baletu. I tentokrát tedy patří ceny spíše opatrným, kteří upřednostnili remízu.
Bezbrankovou remízu tipovalo sedm soutěžících. Radim Ottmar dnes vylosoval pořadí.

20.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Dlouho čekal Milan Černý na svou příležitost a dočkal se nyní proti Brnu. Nastoupil od prvních minut a v průběhu nedělního duelu patřil k výrazným hráčům. Dokonce se v druhém poločase dostal do velké příležitosti, bohužel v ideální pozici branku Zbrojovky přestřelil. Jak devětadvacetiletý záložník zvládl celé utkání?
Stačilo trefit bránu, litoval velké šance Milan Černý

19.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Webový portál iSport.cz vám nabídne kompletní sestřih utkání 21. kola mezi FC Hradec Králové a Zbrojovkou Brno. Utkání skončilo 0:0.
Videosestřih utkání se Zbrojovkou Brno

19.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Pozápasové tiskové konference po utkání FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno se zcela výjimečně zúčastnil asistent trenéra Bohuslav Pilný, který nahradil indisponovaného kouče Milan Frimmela. Ve svém hodnocení nedělního utkání se vyjádřil k aktuální situaci v klubu a jako východisko nabídl svou pozici. Více se dozvíte v kompletním záznamu tiskové konference:
Tisková konference: Bohuslav Pilný nabídl vedení odchod ze svého postu

Trenérské duo Frimmel, Pilný udělalo oproti poslednímu utkání v Jablonci hned šest změn v sestavě. Marek Plašil a Ladislav Martan nemohli nastoupit kvůli karetnímu trestu, naopak v základu se od prvních minut objevil například talentovaný Jakub Šípek nebo také Milan Černý, který nastoupil vůbec poprvé za Votroky od prvních minut.
Diváci se branky nedočkali, Hradec Králové - Brno 0:0

17.3.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Nic jednoduchého Votroky v neděli od 15.00 hodin nečeká. Pod lízátka sice dorazí soupeř, který má před FC Hradec Králové náskok pouhých čtyř bodů, ale svěřenci trenérské dvojice Frimmel – Pilný se v jarní části soutěže nemohou bodově prosadit. „Pro body vede cesta pouze přes sebeobětování a musíme být také po celou dobu psychicky odolní,“ říká asistent trenéra Bohuslav Pilný.
Všechny nás současný stav žere, ale pomoci si můžeme jen sami, říká před utkáním se Zbrojovkou Bohuslav Pilný

16.3.2017, tým FCHK: , autor: admin gunny
Pojďte opět po týdnu zkusit štěstí, zkusit odhadnout výsledek nedělního utkání se Zbrojovkou Brno a tím i třeba podpořit Votroky v nelehké situaci. V prvním tipování na utkání v Příbrami se do soutěže zapojilo přes šedesát fanoušků? Kolik se vás zapojí před nedělním duelem?