Počet diváků: 1216

FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
1. FK Příbram 0 1. FK Příbram
:

Trenérské duo Pilný, Frimmel postavilo od prvních minut Honzu Pázlera, jenž nahradil zraněného Adama Vlkanovu, a také Jirku Janouška, který se postavil do středu zálohy. Obě mužstva vstoupila do utkání opatrně, vědoma si důležitosti střetnutí. První možnost měla na svých kopačkách již v 6. minutě Příbram, když v dobré pozici pálil slovenský Majtán vysoko nad.

Votroci zahrozili po centru Mudry, ale osamocený Honza Pázler nedokázal míč zpracovat a úspěšně zakončit. Poté hra upadla do slabého průměru a k vidění bylo mnoho nepřesností na obou stranách. Hradečtí měli častěji míč na svých kopačkách a například odražená střela Daniela Trubače měla velmi slušné parametry. Ale gólman Hruška byl pozorný a kulatý nesmysl lapil.

Povedená byla také individuální akce Honzy Pázlera ze 42. minuty, ale jeho šanci zmařil jeden z hostujících obránců. Diváci v závěru prvního poločasu ještě viděli možnost Tomáše Malinského, ale té chyběla potřebná razance, a proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

I začátek druhé pětačtyřicetiminutovky patřil černobílým, kteří si vytvořili místy drtivý tlak. Nejprve přišel rychlý protiútok, na jehož konci stál Libor Žondra, příbramský Hruška byl pozorný. Pak Votroci zahrávali přímý kop z hranice pokutového vápna, k exekuci se postavil agilní Pázler a vypálil přímo na bránu. Hruška musel míč vyrazit na rohový kop. Z něho přišla gólovka Dana Trubače, ten však v dobrém postavení přestřelil, velká škoda!

V 57. minutě se více než tisícovka fanoušků konečně dočkala. Daniel Trubač zavezl balón do pokutového území, kde sice nedokázal zakončit, nicméně to za něho bravurně zvládl Honza Pázler a otevřel tak stav utkání, 1:0. Domácí byli dále aktivnější a o devět minut později se všichni přítomní dočkali historického okamžiku. Druhý zásah Honzy Pázlera byl totiž devítistým prvoligovým gólem v historii Hradce Králové! A jak padl? Janoušek centroval, příbramská obrana zaspala a kanonýr Pázler stačil před vybíhajícím Hruškou posunout míč do brány, 2:0.

Od další gólové pohromy zachránil Příbram v 75. minutě Aleš Hruška, když po nahrávce Martana pálil z první Libor Žondra. Většina aktérů již viděla v síti třetí branku, ale Hruška fantasticky vyrazil. Zajímavá příležitost přišla po následném rohovém kopu, hlavička Chlebouna mířila těsně vedle. Středočeši se v závěru marně snažili o alespoň kontaktní gól, obrana Hradce fungovala na jedničku a brankář Radim Ottmar si tak připisuje další čisté konto. V 92. minutě se mohl prosadit i střídající Milan Černý, ale jeho šajtle byla Hruškou vychytaná.

FC Hradec Králové – 1. FK Příbram 2:0 (0:0)
Branky: 57. a 66. Pázler. Rozhodčí: Marek – Nádvorník, Kubr. ŽK: 58. Rezek, 87. Laňka, 90+3. Majtán, 90+3. Krameš. Počet diváků: 1216.
Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Chleboun, Plašil, Mudra – Trubač (84. Zorvan), Janoušek – Malinský, Pázler (77. Černý), Martan (82. Černý) – Žondra.
1.FK Příbram: Hruška – Divíšek (31. Ferrara), Tregler, Jiránek, Pecháček – Pilík, Rezek, Borek, Krameš – Peltier, Majtán.

13.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin - Gunny
V utkání proti Příbrami byla defenzivním štítem před našimi stopery dvojice Dan Trubač a Jirka Janoušek. S prvně jmenovaným jsme o utkání v útrobách stadionu hovořili jen pár minut po závěrečném hvizdu.
Dva zápasy s moravskými týmy nebudou jednoduché, ví Trubač

12.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Honza Pázler sestřelil Příbram dvěma brankami!
Honza Pázler vstřelil 900. branku v historii Votroků

12.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin - Gunny
Tomáš Holeš vedl náš tým do utkání proti Příbrami Votroky opět jako kapitán. I díky jeho bezchybnému výkonu na pravé straně obrany získal černobílý balet důležité tři prvoligové body a svému soupeři jsme tak již odskočili na devítibodový rozdíl. Tomáše jsme zastihli u autobusu, před jeho nástupem do vozu, když všichni hráči čekali na pozápasové občerstvení – pizzu.
Zvládli jsme úvod soutěže lépe, než v ročnících minulých, říká Holeš.

11.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Sobotní zápas proti Příbrami se Votrokům povedl. Po celý zápas byli aktivnějším týmem, vytvářeli si šance a dvě branky Honzy Pázlera znamenají velmi důležité tři body. Na tiskové konferenci hodnotil utkání za Hradec Králové Bohuslav Pilný a byl samozřejmě spokojený. Hovořil také o roli útočníka Pázlera, o klíčových soubojích Libora Žondry či o celkové pohodě v týmu.
Trenér Bohuslav Pilný: Tři body jsou pro nás hodně důležité

10.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Famózní Pázler, 900. jubilejní gól a důležitá výhra nad Příbramí!

9.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V mladoboleslavském azylu čeká na fotbalisty Hradce Králové v rámci 6. kola ePojisteni.cz ligy souboj s Příbramí, která přijede s posíleným kádrem a také novým trenérem Petrem Radou. Půjde o důležitý duel, který může Hradec dostat do klidných vod tabulky. I proto si hráči přejí bouřlivou „domácí" atmosféru, která je požene za bodovým ziskem. Utkání začíná v 17.00 hodin.
V sobotu přijede Příbram, zajistí si Votroci klidný střed tabulky?

6.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Dnes absolvoval svůj první tréninku v černobílém dresu Roman Polom, nová defenzivní akvizice Votroků. Dopoledne prožil na tréninkové travnaté hrací ploše Malšovického stadionu a pomalu se seznamoval se svými spoluhráči a sžíval s prostředím. „V posledních týdnech jsem neměl takové herní vytížení, jaké jsem si představoval, tak jsem požádal manažera, zda by nešel domluvit klub, kde bych měl větší šanci nastupovat. Jsem rád, že to vyšlo,“ říká Roman těsně po tréninku.
Mám rád kombinační hru. To by mi mohlo zde vyhovovat, říká nový stoper Votroků Roman Polom

5.9.2016, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Po reprezentační pauze se o víkendu opět rozeběhne nejvyšší fotbalová soutěž ePojisteni.cz liga. V rámci 6. kola hostí Votroci na stadionu v Mladé Boleslavi poslední tým tabulky 1.FK Příbram. Pojeď jedenáctku okolo dua Frimmel – Pilný povzbudit klubovým autobusem v důležitém utkání i ty.