Datum utkání: 15.11.2015 15:00
Počet diváků: 950

FK Ústí nad Labem 0 FK Ústí nad Labem
:

Fotbalisté Hradce Králové se proti ústecké Armě střelecky prosadit nedokázali, i když několik možností mělo ke vstřelení branky opravdu blízko. Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků, které musela často na poslední chvíli hasit obrana domácích v čele s brankářem Radimem Ottmarem. Trenéři Pilný, Frimmel udělali od posledního utkání v Sokolově jedinou změnu, místo Igora Súkenníka nastoupil talentovaný mladík Filip Zorvan, jenž zaujal skvělou formou v pohárovém utkání s Příbramí.

Votroci nastoupili na svého soupeře od prvních minut aktivně a hned z toho byla dobrá možnost Tomáše Holeše, ale jeho hlavičku vyrazil brankář Marián Tvrdoň na rohový kop, po kterém se již obrana Ústí ubránila. Hradečtí byli nadále často u míče, snažili se o rychlé útoky vedené především dvojicí Malinský, Vlkanova, ale chybělo tomu jediné, pořádné zakončení. To se snažil změnit třeba Jirka Janoušek, ale jeho střela z 25 metrů postrádala potřebnou razanci.

Ve 29. minutě se z ničeho nic mohla urodit gólová radost na druhé straně, když se do úniku dostal ústecký záložník Hyčka, ovšem ten místo nahrávky na volného Novotného volil nepřesnou střelu, která skončila naštěstí vedle. O pět minut později zahrozila opět ústecká Arma, ale Miskovič z dobré pozice napálil míč hodně nepřesně.

Pak se hry ujal Hradec Králové a obléhal několik minut branku gólmana Tvrdoně, avšak opět tomu scházelo pořádné zakončení. Obrana hostů fungovala na jedničku a všechny náznaky s přehledem ubránila. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce byla k vidění velká snaha Votroků o vstřelení úvodní branky. Blízko k ní měl po nahrávce Černého aktivní Tomáš Holeš, chybělo jen pár centimetrů.

V 70. minutě našel Zorvan ve vápně Malinského, po jehož pokusu se v pokutovém území Ústí vytvořil obrovský závar, míč poskakoval před brankářem Tvrdoněm, ale do sítě se ke vší smůle nedostal. Zajímavou možnost měl na své kopačce i střídající Igor Súkenník, ale k dorážce se již nepropracoval. Další šance padla na Marka Plašila, kterého vybídl Tomáš Malinský, nicméně Tvrdoň byl u míče dříve a zajímavou možnost včas zneškodnil.

Svěřenci trenéra Petra Němce se v závěru snažili urputně bránit bezbrankový stav, což se až do závěrečného hvizdu sudího Královce dařilo. V utkání FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem se tedy diváci branky nedočkali a oba týmy si připusíjí do tabulky Fotbalové národní ligy po jednom bodu.

FC Hradec Králové – FK Ústí nad Labem 0:0
Rozhodčí: Královec – Peřina, Pochylý. ŽK: 5. Nosek – 34. Králík, 62. Šnirc. Počet diváků: 950.

Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Krmaš, Nosek, Plašil – Černý (61. Súkenník), Janoušek (69. Mareš) – Zorvan (85. Vaněček), Vlkanova, Malinský – Pázler.
FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Zeman, Zukič, Vaněk, Šnirc – Novotný (72. Eliáš), Miskovič, Martykán, Králík (90. Hošek), Hyčka (86. Leibl) – Smola.

16.11.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Ústecká Arma přijela do Hradce Králové velmi dobře připravena a příliš velkých šancí Votrokům nedovolila. „Začátek jsme chytli výborně, prvních dvacet minut jsme hráli dobře, pak jsme ale trochu polevili a dostali jsme soupeře na míč. Druhý poločas už to bylo nahoru, dolu. Kdyby se ty akce dohrály, tak zo mohlo skončit klidně ," říká Jirka Janoušek.
Ústí se dobře připravilo a ukázalo svoji kvalitu, říká Jiří Janoušek

Záznam tiskové konference po zápase FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem, které skončilo bezbrankovou remízou. Za hosty hodnotí utkání trenér Petr Němec, za Votroky tradičně Milan Frimmel.
Tisková konference po utkání s Ústím nad Labem

15.11.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové se proti ústecké Armě střelecky prosadit nedokázali, i když několik možností mělo ke vstřelení branky opravdu blízko. Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků, které musela často na poslední chvíli hasit obrana domácích v čele s brankářem Radimem Ottmarem. Trenéři Pilný, Frimmel udělali od posledního utkání v Sokolově jedinou změnu, místo Igora Súkenníka nastoupil talentovaný mladík Filip Zorvan, jenž zaujal skvělou formou v pohárovém utkání s Příbramí.
Proti Ústí nad Labem se Votroci střelecky neprosadili

13.11.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
V Malšovicích se v neděli od 15 hodin odehraje již 15. kolo Fotbalové národní ligy, ve kterém Votroci narazí na Ústí nad Labem. Kabina A týmu si ve spolupráci s marketingem klubu připravila zajímavou akci. V případě, že se proti ústecké Armě trefí Adam Vlkanova, tak bude vstup na nadcházející duel proti Táborsku zdarma. Více v článku!
V neděli přijede Ústí nad Labem, na fanoušky čekají gólová překvapení

12.11.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Po fantastickém postupu do jarních bojů poháru MOL Cup čeká Votroky již v neděli od 15 hodin další těžké utkání s Ústím nad Labem, které je aktuálně na páté příčce tabulky a na Hradec ztrácí jediný bod. Celá kabina si zaslouží velkou podporu fanoušků, i proto si marketingové oddělení klubu připravilo na tento duel speciální video pozvánku, kde hrají hlavní roli hráči Honza Pázler, Igor Súkenník a také Adam Vlkanov. Hráči slíbili, že v případě gólu proti Ústí dostanou fanoušci v nadcházejícím zápase proti Táborsku atraktivní odměnu. V jakém případě se půjde příští neděli na Táborsko zadarmo a kdy se můžou permanentkářii těšit na nový kalendář? Všechny další informace se dozvíte ve speciální video pozvánce!