Počet diváků: 1056

FC Hradec Králové 5 FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec 0 FK Fotbal Třinec
:

Ve 13. kole Fotbalové národní ligy zavítal do Hradce Králové celek z Třince. Trenérské duo Frimmel, Pilný udělalo oproti utkání v Karviné jednu změnu, po zranění se do sestavy vrátil Pavel Černý. A byl to právě třicetiletý záložník, který již ve 4. minutě otevřel stav utkání. Velkou měrou se na premiérové brance Černého podílel také Adam Vlkanova, jenž se hezky prosadil středem a přesnou nahrávkou vybídl Pavla ke skórování, 1:0.

Ještě hůře to s hosty vypadalo v 17. minutě, kdy po zákroku Malcharka na Igora Súkenníka sudí Pechanec neváhal ani minutu a třineckého hráče odměnil červenou kartou. Soupeře tedy čekala hra o deseti. A hned o pět minut později už mohli Votroci vést o dvě branky, ale střela útočníka Pázlera rozvlnila pouze boční síť.

Hradečtí fotbalisté byli nadále jasně lepším týmem a aktivně se snažili prolomit obranný val Třince. Pěknou možnost vyslal například aktivní Adam Vlkanova, ale pokus na přední tyč brankář Paleček dobře vystihl. Hlavním mužem okamžiku byl třinecký gólman i v závěru prvního poločasu, když nejprve bravurně zlikvidoval hlavičku Černého a poté se zaskvěl i při obrovském závaru Votroků. Hned vzápětí mohl z levé strany vápna udeřit také Tomáš Malinský, nicméně míč skončil opět na rukavicích brankáře Lukáše Palečka.

O osudu celého střetnutí napověděl již úvod druhé půle, kdy Hradec střelecky zužitkoval dosavadní převahu. Po průniku Igora Súkenníka se balon dostal až k Pázlerovi, jehož střelu směřující do prázdné brány dorazil Tomáš Malinský, 2:0. V 55. minutě to bylo již o tři branky, tentokrát ochozy roztleskala akce po ose Malinský, Pázler, kdy se druhý jmenovaný dostal do samostatného úniku a chladnokrevně si vychutnal hostujícího gólmana, 3:0.

Nedělní podvečer však ještě zdaleka nekončil a další branka doslova visela ve vzduchu. Ve skvělé formě hrající Malinský utekl na levém křídle všem svým pronásledovatelům, následně přihrávkou před opuštěnou branku vybídl ke svému druhému gólu Honzu Pázlera, který neměl problém zvýšit na 4:0. V 65. minutě viděli fanoušci hezké zpracování od střídajícího Filipa Zorvana, jenž okamžitě našel Vlkanovu a ten svojí třetí brankou v letošním ročníku Fotbalové národní ligy stvrdil již pětibrankové vedení.

Pak se hra trochu uklidnila, ale domácí stále byli u míče a předváděli pohledné finesy nadšenému obecenstvu. Jako například únik Malinského, který však místo zakončení volil přihrávku a s tou si již obrana Třince poradila. Branku si mohl připsat rovněž agilní Filip Zorvan, ovšem proti bylo břevno hostující svatyně. V samotném závěru se střetnutí spíše již z povinnosti dohrávalo a Votroci si tak v klidu došli k jasnému vítězství 5:0.

FC Hradec Králové – FK Fotbal Třinec 5:0 (1:0)
Branky: 4. Černý, 49. Malinský, 55. a 62. Pázler, 65. Vlkanova. Rozhodčí: Pechanec – Myška, Šimáček. ŽK: 78. Nosek - 22. Samec. ČK: 17. Malcharek. Počet diváků: 1056.

Sestavy: FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Krmaš, Nosek, Plašil – Černý (80. Javůrek), Janoušek – Súkenník, Vlkanova (70. Schwarz), Malinský – Pázler (63. Zorvan).
FK Fotbal Třinec: Paleček – Velner, Čelůstka, Vomáčka, Hloch (78. Salachna), Knötig – Malcharek, Samiec (46. Joukl), Bedecs, Mozol – Teplý (59. Dedič).

3.11.2015, tým FCHK: , autor: admin
Votroci si v nedělním utkání proti týmu FK Fotbal Třinec připsali tři body za výhru 5:0. Zde si můžete prohlédnout nejdůležitější okamžiky, které se během 90 minut urodily.
Videoreportáž z utkání proti Třinci (5:0)

2.11.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Záložník Adam Vlkanova patřil v nedělním utkání proti Třinci opět ke klíčovým postavám zápasu. Připsal si gólové asistence, aktivně se nabízel a vše završel i krásnou brankou. Tahle trefa byla pro Adama již třetí v letošním ročníku Fotbalové národní ligy. S jednadvacetiletým talentem hradecké kopané jsme udělali bezprostředně po utkání krátký rozhovor.
Jsem rád, že jsme vysokou výhrou potěšili fanoušky, říká Vlkanova

Fotbalisté Hradec Králové si ve 13. kole Fotbalové národní ligy s chutí zastříleli a svého soupeře z Třince smetli v poměru 5:0. Za Votroky se postupně trefil Pavel Černý, Tomáš Malinský, Adam Vlkanova a dvě branky přidal také Honza Pázler, jenž má na svém kontě již deset branek a upevnil si tak pozici nejlepšího střelce soutěže. Na pozápasové tiskové konferenci hodnotil utkání za hosty kouč Radim Nečas a za Hradec Králové tradičně Milan Frimmel.
Tisková konference po zápase s Třincem

1.11.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Ve 13. kole Fotbalové národní ligy zavítal do Hradce Králové celek z Třince. Trenérské duo Frimmel, Pilný udělalo oproti utkání v Karviné jednu změnu, po zranění se do sestavy vrátil Pavel Černý. A byl to právě třicetiletý záložník, který již ve 4. minutě otevřel stav utkání. Velkou měrou se na premiérové brance Černého podílel také Adam Vlkanova, jenž prošel středem a přesnou nahrávkou vybídl Pavla ke skórování, 1:0.
Skvělý výkon Votroků, Třinec odjel s pětibrankovým výpraskem

30.10.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Ve 13. kole Fotbalové národní ligy zavítá na malšovický Všesportovní stadion celek FK Fotbal Třinec. Votroci jsou nyní na vítězné vlně a po důležité výhře v Karviné budou chtít naplno bodovat i v domácím prostředí. Třinečtí naopak mají za sebou dvě prohry a do Hradce Králové přijedou s cílem překvapit. Utkání začíná v neděli od 15.00 hodin, přijďte Hradec podpořit v boji o další klíčové body!
V neděli přijede Třinec, potvrdí Votroci tři body z Karviné?

5 Martin Nosek 0 - 90 - 78 -
9 Pavel Černý 0 - 90 4 - -
21 Jan Pázler 0 - 63 55 - -
21 Jan Pázler 0 - 63 62 - -
14 Igor Súkenník 0 - 90 - - -
16 Petr Schwarz 70 - 90 - - -
8 Adam Vlkanova 0 - 90 65 - -
6 Tomáš Malinský 0 - 90 49 - -