Místo konání: Benátky nad Jizerou
Počet diváků: 500

FK Mladá Boleslav 1 FK Mladá Boleslav
:

V prvním utkání, které bylo díky systému turnaje vlastně zápasem semifinálovým, jsme nastoupili proti zkušenému týmu „téměř domácí“ Mladé Boleslavi. Porážka, která má hořkou příchuť hlavně proto, že naši borci promarnili několik velmi dobrých možností ke skórování. Mladíček Bláha sehrál velmi aktivně svůj part, dostal se do dvou gólových možností, ale neuspěl  ani v jednom případě. Tutovku měl  také Emir Halilovič, i on však tváří v tvář boleslavskému brankáři po samostatném nájezdu neuspěl. A když v poslední minutě trefil Jukl tyčku, prohráli jsme 1:0. Úspěšným střelcem Boleslavi byl Mehanovič, který v 75.minutě zavěsil po příhře spoluhráče Skaláka.

Asistent trenéra Karel Podhajský řekl k utkání:
„Úvod utkání byl vyrovnaný, ale zhruba od 20.minuty jsme dostali zápas pod kontrolu a udávali tempo hry. Bohužel jsme neproměnili naše velké šance, když 2x Bláha a pak Halilovič rozhodně měli skórovat. Místo toho, abychom vedli 3:0 a v klidu zápas dohráli, dostali jsme z rychlého brejku Boleslavi, kterému předcházela zbytečná ztráta míče, branku na 1:0.  Ve zbývajících pěti minutách se nám již nepodařilo s výsledkem něco udělat, i když Jukl v poslední minutě nastřelil tyčku."

FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové 1:0 (0:0)

Branka: 75. Mehanovič. Rozhodčí: Matějíček - Kříž, Arnošt. Počet diváků: 500.
Sestavy: FC Hradec Králové: Kuciak (41.Otmar) – Holeš, Križko, Plašil, Poděbradký – Bláha, Hable, Halilovič (69.Sixta), Zorvan – Černý - Jukl.
FK Mladá Boleslav: Hruška - Bartl (46. Pajer), Navrátil, Hůlka, Lakičevič (46. Thalamy) - Ščuk (46. Šísler), Milla (46. Eliáš) - Bořil, Mehanovič, Moukanza - Ďuriš (46. Skalák).

6 Tomáš Malinský 0 - 90 - - -