Místo konání: Mladá Boleslav
Počet diváků: 50

FK Varnsdorf a.s. 0 FK Varnsdorf a.s.
:

V dalším pokračování zimní Tipsport ligy se Votroci střetli s druholigovým Varnsdorfem. Hradečtí fotbalisté do utkání naskočili 24 hodin po svém návratu ze soustředění v Ústí nad Orlicí. Trenéři dali šanci juniorům Týfovi a Drozdovi. Na post stopera nastoupil zkoušený Chun Woon Jung, naopak Kamerunec Dieudonne Owona odcestoval ještě před utkání domů.

První vážnější šance přišla již zkraje utkání, když si na kolmý pas Týfy naběhl v jedenácté minutě Vaněček, ale jeho rychlé zakončení brankář Samoel vystihl a míč utopil ve své náruči. Votroci hrozili hlavně po své levé straně, kde hráčům ve žlutých dresech utíkal Malinský, jenže finální přihrávku připravit nedokázal.

V prvním poločase byli hráči v bíločerných dresech aktivnější a vytvářeli si i pěkné šance. Ta gólová přišla po půlhodině hry, když se do pokutového území prodral Čermák, míč si zasekl, ale jeho pokus o uvolnění přerušil faul varnsdorfského gólmana. Následoval pokutový kop, který do pravého horního růžku uklidil Vaněček, 1:0.

Do druhého poločasu vyslal trenér Barborík obměněnou sestavu, ve které zůstal pouze jihokorejský hráč. Hradečtí hráči měli i nadále míč více na svých kopačkách a vytvářeli si i nadále příležitosti. Tu z řad tutových promarnil v 57. Petrus, kterého na velkém vápně našel Vlkanova, ale nová posila vyběhnutého Samoela nepřekonala.

Na druhé straně měli v sedmdesáté minutě na kopačce vyrovnání varnsdorfský Schubert, a o chvíli později také Ruszo. Oba se objevili zcela osamoceni před otevřenou brankou Ottmara, ale jejich pokusy skončily nad. V této fázi utkání se nechali Votroci zatlačit před své pokutové území, ale dokázali hrozit z brejků. Do jednoho takového vyslal Janoušek Dvořáka, ale tomu v poslední chvíli hostující obrana průnik zneškodnila.

V samotném závěru měl ještě nebezpečnou šanci varnsdorfský Zieris, ale jeho hlavičku Ottmar v brance Votroků bezpečně zneškodnil. Hradečtí tak získali další body do tabulky Tipsport ligy a ve středu budou chtít potvrdit svoje první místo v derby proti Pardubicím.

FC Hradec Králové – FK Varnsdorf 1:0 (1:0)

FC Hradec Králové 1. poločas: Koubek - Holeš, Plašil, Jung, Mareš - Týfa, Černý, Trubač, Čermák, Malinský - Vaněček.
FC Hradec Králové 2. poločas: Ottmar – Drozd, Chleboun, Jung, Zelený – Štípek, Janoušek, Vlkanova, Petrus, Zorvan - Dvořák

FK Varnsdorf: Samoel – Landovský (60. Ruszo), Zieris, Kvída, Tvaroha – Novotný (60. Čurgali), Kotiš, Kouřil (46. Zbrožek), Martan, Schubert – Rudnytskyy (46. Linka)
Branky: 35. Vaněček (PK), ŽK: Kvída (Varnsdorf), Rozhodčí: Pechanec – Melichar, Myška, Počet diváků 50

19.1.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Sobotním vítězstvím nad Varnsdorfem Votroci určitě udělali všem svým fanouškům radost, protože i bez ohledu na výsledek posledního zápasu s Pardubicemi (středa 21.1.2015, 11.00 hod) postoupili do semifinále turnaje. Ovšem čtyři zástupci fanouškovské obce mohli nad výsledkem 1:0 s Varnsdorfem jásat víc. Právě oni tento konečný stav správně tipovali v soutěži a domů si odnesou podepsaný kalendář FC Hradec Králové na rok 2015.
Kalendář si odnesou čtyři fanoušci

17.1.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci porazili FK Varnsdorf a bez ohledu na výsledek posledního zápasu proti Pardubicím postupují do semifinále zimní Tipsport ligy. Jak dnešní výkon svého mužstva viděl Róbert Barborík?
Trenér hodnotí utkání proti Varnsdorfu

V dalším pokračování zimní Tipsport ligy se Votroci střetli s druholigovým Varnsdorfem. Hradečtí fotbalisté do utkání naskočili 24 hodin po svém návratu ze soustředění v Ústí nad Orlicí, ale na jejich výkonu nebyla těžká příprava znát. Trenéři dali šanci juniorům Týfovi a Drozdovi. Na post stopera nastoupil zkoušený Chun Woon Jung, naopak Kamerunec Dieudonne Owona odcestoval ještě před utkání domů.
I ve druhém utkání Tipsport ligy Votroci vítězně. Tentokrát porazili Varnsdorf 1:0.

16.1.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David, foto: David
V sobotu čeká na fotbalisty Hradce Králové další utkání v rámci zimní Tipsport ligy, tentokrát se jim do cesty postaví celek FK Varnsdorf. Hraje se v sobotu od 11 hodin na umělé trávě v Mladé Boleslavi.
Tipsport liga pokračuje, Hradec Králové se utká s Varnsdorfem

15.1.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotu je na pořadu druhé kolo zimní Tipsport ligy. Votroci se v něm utkají na umělé trávě v Mladé Boleslavi s druholigovým FK Varnsdorf. Kdo z fanoušků správně uhodne přesný výsledek zápasu, vyhraje kalendář FC Hradec Králové na rok 2015 podepsaný všemi hráči.