Místo konání: Benátky nad Jizerou
Počet diváků: 500

Bohemians Praha 1905 2 Bohemians Praha 1905
:

Začali jsme dobře, ve 13.minutě tvrdě vypálil Vlkanova, ale meruně v cestě do sítě stále pevně tyčka. I Bohemians v dobré šanci přestřelili naši branku. Pak byl faulován Malinský, míč si postavil tradiční exekutor těchto situací Pavel Dvořák a poslal nás bezpečně proměněnou penaltou ve 33.minutě do vedení 1:0. Bohemka však hned v úvodu druhé poloviny zápasu (hrálo se 2x40 minut) srovnala Havlem a i nadále se tlačila před Kuciakovu branku. To se jí vyplatilo v 65. minutě, když tvrdou střelou pod břevno otočil skóre zápasu Mikuš. Votroci se již do konce utkání gólově neprosadili a obsadili tak na turnaji 4. místo.

Asistent trenéra Karel Podhajský k utkání:
„Zápas o 3.místo začaly oba týmy aktivně a vypracovaly si po jedné příležitosti na každé straně. My po Vlkanovově povedené dělovce, za soupeře hlavičkoval nepřesně Mosquera. Do vedení nás poslal Dvořák proměněnou penaltou, ale druhá půle již patřila Bohemce, když Votroci podlehli únavě. To bylo dáno rozdílným střídáním, ale zápasy splnily svou úlohu zpestření přípravy. Turnaje se zúčastnil v našem dresu také testovaný hráč Kaspřák."

Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové 2:1 (0:1)
Branky: 44. Havel, 65. Mikuš - 33. Dvořák (p). Rozhodčí: Hádek - Kříž, Matějček.
Sestavy: FC Hradec Králové: Koubek (41.Kuciak) –  Malinský, Rolko, Mareš (48.Sixta), Čermák – Štípek, Sixta (41.Kaspřák), Janoušek, Zelený – Vlkanova - Dvořák.
Bohemians Praha 1905 I. poločas: Havránek - Moravec, Cseh, Krch, Kalina - Jeremenko, Hubínek, Rada, Mosquera - Bratanović, Janga. II. poločas: Havránek - Ibeagha, Brabec, Šmíd, Růžička - Nerad, Jindřišek, Budínský, Havel - Bourenane, Mikuš.

28.6.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Gunny, foto: fkmb.cz
Fotbalisté FC Hradce Králové si přípravu na SYNOT ligu zpestřili účastí na kvalitně obsazeném turnaji v Benátkách nad Jizerou.