Místo konání: Plzeň
Počet diváků: 3542

FC Viktoria Plzeň 0 FC Viktoria Plzeň
:

Do odvetného utkání 4. kola Poháru FAČR šli Votroci s jednobrankovým (1:2) deficitem z úvodního utkání v Malšovicích. Trenér Pilný nemohl v utkání využít služeb reprezentantů Holeše, Koubka a Trubače, kteří se do domovského klubu vrátili těsně před utkáním a také Juraje Križka, který má problémy s kolenem. Na hrot útoku se od začátku postavil David Vaněček. V utkání branka nepadla, a tak do dalšího kola postoupila domácí Viktorka.

Hned v úvodu utkání, přesněji v desáté minutě, se ve Štruncových sadech oslavoval gól domácích z kopačky Radima Řezníka. Ovšem vše bylo předčasné, protože plzeňský obránce stál v době dorážky v ofsajdu. Na tuto situaci Votroci odpověděli dvěma brejky v podání Tomáše Malinského, ale ani jeden z nich hbitý záložník nedokázal zužitkovat v gólové zakončení.

Další vzrušení přišlo po půlhodině hry, kdy nejdříve domácí Petržela hlavičkou netrefil prázdnou branku Votroků a vzápětí z protiútoku, také hlavičkou z malého vápna, trefil Kotiš náruč domácího Pavlíka.

Ve zbytku prvního poločasu byli Votroci domácím Viktoriánům vícejak vyrovnaným soupeřem a v 35. minutě si dokonce vysloužili potlesk domácího kotle, to když Pavel Černý na hranici vápna prostrčil na Marka Plašila, ovšem ten dosáhl na balón pouze špičkou kopačky, a tak Pavlík v brance Plzně se střelou neměl větší problém.

Viktorka pak v samotném závěru dostala možnost zahrávat přímý kop z hranice velkého vápna, ale Bakoše pozorný Kuciak vychytal, a tak se šlo do poločasové přestávky za bezbrankového stavu.

Také zkraje druhého poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. V jeho začátku měl dobrou příležitost domácí Hubník, ale z hranice velkého vápna přestřelil. Na druhé straně slibné průniky Vaněčka zhatilo jeho ofsajdové postavení a Emira Haliloviče v poslední chvíli zastavil domácí stoper Procházka.

Po hodině hry získávala domácí Viktorka mírnou převahu, z níž vytěžila pár velmi dobrých příležitostí. Tu stoprocentní měl na své kopačce Petržela, když se z ničeho nic objevil osamocený před Martinem Kuciakem, ale ten ho dvěma akrobatickými zásahy vychytal. Poté přišla příležitost Tecla, ale jeho přízemní střela na zadní tyč skončila těsně vedle. A opět v 68. minutě ekvilibristický zákrok slovenského brankáře ve službách Hradce. Tentokrát vychytal z malého vápna dorážejícího Hořavu. Potlesk tribun si také vysloužily výstavní nůžky Hejdy, které skončily těsně vedle pravé tyče Kuciakovy svatyně.
V druhém poločase měli domácí více ze hry, ale hosté měli v brance Martina Kuciaka, který je svými zákroky několikrát podržel. Konečná bezbranková remíza Votrokům k postupu sice nestačila, ale za výkon ve Štruncových sadech se určitě stydět nemusí.

FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové 0:0

FC Viktoria Plzeň: Pavlík – Hubník, Procházka, Hejda, Řezník – Petržela (87. Rajtoral), Horváth, Vaněk, Hořava (89. Chrien), Kovařík – Bakoš (57. Tecl)
FC Hradec Králové: Kuciak – Plašil, Chleboun, Rolko, Čermák Pavel – Malinský (87. Zorvan), Černý, Mareš (74. Hable), Kotiš, Halilovič – Vaněček (73. Dvořák)
ŽK: Malinský, Kotiš, Hable, Rozhodčí: Jech – Vlasjuk, Vaňkát, Počet diváků: 3542

20.11.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci uhráli na půdě vedoucího celku Synot ligy bezbrankovou remízu. Ta však po předešlém domácím výsledku 1:2 nestačila a postup tak mohla slavit domácí Viktorka. Jak viděl samotné utkání trenér Róbert Barborík?
Jak hodnotil pohárové utkání v Plzni Róbert Barborík?

19.11.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Do odvetného utkání 4. kola Poháru FAČR šli Votroci s jednobrankovým (1:2) deficitem z úvodního utkání v Malšovicích. Trenér Pilný nemohl v utkání využít služeb reprezentantů Holeše, Koubka a Trubače, kteří se do domovského klubu vrátili těsně před utkáním a také Juraje Križka, který má problémy s kolenem. Na hrot útoku se od začátku postavil David Vaněček. V utkání branka nepadla, a tak do dalšího kola postoupila domácí Viktorka.
V odvetě Poháru FAČR branka nepadla a do dalšího kola postupuje Plzeň

Středeční podvečer je zadán pro odvetné utkání 4. kola Poháru FAČR mezi domácí Viktorií Plzeň a Votroky. Utkání ve Štruncových sadech začíná v 17.00 hodin.
Dnes v poháru FAČR proti Plzni

18.11.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroky v tomto týdnu čekají dva zápasy. Již zítra nastoupí v odvetném utkání 4. kola Poháru České pošty proti Viktorii Plzeň (17.00 hod) na jejím hřišti a v neděli v rámci 15. kola Synot ligy v Edenu proti Slavii Praha.