Místo konání: Praha - Juliska
Počet diváků: 1538

FK Dukla Praha 1 FK Dukla Praha
:

Těsně před utkáním všichni na Julisce uctili památku zesnulého Jiřího Hledíka, který ve své kariéře oblékal dres hradeckého Spartaku, ale také například vojenského klubu ÚDA Praha, čili dnešní Dukly. Po minutě ticha se utkání rozjelo a začátek utkání divákům nabídl šance na obou stranách. Bohužel jednu z nich hned v desáté minutě hlavičkou proměnil francouzský střelec Beauguel, když si nejvýše vyskočil na přetažený rohový kop Mareše a Koubkovi nedal šanci, 1:0.

Votroci se po obdržené brance brzy oklepali a tlačili se před branku domácích. Zajímavý byl průnik Štípka po levé straně a také štiplavá střela Daniela Trubače ze vzdálenosti dvaceti metrů, když dlaně gólmana Radu můžou pálit ještě nyní. Tento mírný tlak hostí vydržel zhruba do třicáté minuty. Dukla v těchto okamžicích zápasu hrozila hlavně z rychlých brejků a následnému pohotovému zakončení jejích útočníků. Jako například v sedmnácté minutě, když Karavajev nacentroval přesně na hlavu Mareše, kterého však tentokrát Tomáš Koubek vychytal. Další příležitosti domácích hráčů přicházely po jejich standardních situacích, kterých měli v prvním poločase víc jak dost.

Po půlhodině hry se tleskalo na obou stranách. Nejprve po rohovém kopu Trubače, zakončoval hlavičkou Dvořák a poté hned z protiútoku domácí Čajič vyzkoušel pozornost Koubka. Ten jeho ránu vyboxoval na roh. Těchto standardních kopů bylo v následující pětiminutovce hned několik, ale po zakončení útočníků pražské Dukly buď zasáhnul Koubek nebo defenziva hostí odkopla míč do bezpečí.

Na konci poločasu byla Dukla hodně aktivní a vypracovala si několik velmi dobrých zakončení. Asi ta největší šance přišla tři minuty před poločasovým hvizdem sudího Nenadála, když si na přihrávku Mareše naběhl Marek Hanousek a zakončoval nikým neatakovaný ze vzdálenosti deseti metrů, naštěstí pouze do náruče dobře postaveného Tomáše Koubka.

Votroci se s vývojem utkání nechtěli spokojit a na začátku druhého dějství vrhli všechny síly do útočení. Velká šance se naskytla po pěti minutách hry Pavlu Dvořákovi, když se na hranici pokutového území dostal k míči a chtěl zakončit. Jenže v ten moment se ozvala píšťalka rozhodčího, který odpískal hradeckému útočníkovi předchozí hraní rukou. Na druhé straně se po brejku tlačil do zakončení Čajič a jen díky rychlému návratu Noska a odkopnutí míče do bezpečí z dobře rozehrané příležitosti nic nebylo.

Pražané byli v samotném závěru častěji u míče a snažili se definitivně rozhodnout stav utkání. Jediným vážnějším momentem byla střela Považance, která však mířila hodně mimo. V 90. minutě zahrával přímý kop z dobré vzdálenosti také hradecký Černý, ale nastřelil pouze zeď. I proto se stav na pražské Julisce už neměnil a svěřenci Luboše Kozla tak slaví jednobrankové vítězství.

FK Dukla Praha – FC Hradec Králové 1:0 (1:0)
Branky: 10. Beauguel. ŽK: 35. Hanousek Marek, 54. Hanousek Matěj, 90. Blažek - 29. Dvořák. Rozhodčí: Nenadál – Kordula, Hock. Počet diváků: 1538.

Sestavy: FK Dukla Praha: Rada - Karavaje, Polom, Štetina, Hanousek - Považanec, Gedeon,  Čajič (86. Kluk) – Marek Hanousek (74. Blažek), Beauguel, Mareš (88. Dergachev)
FC Hradec Králové: Koubek - Holeš, Chleboun, Nosek (80. Tito), Križko - Trubač, Černý - Štípek, Dvořák, Malinský (57. Halilovič) – Vaněček (72. Petrus).

5.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Šance Votroků na záchranu v české nejvyšší fotbalové soutěži se pomalu rozplývají a zásluhu na tom má i sobotní prohra 1:0 s Duklou Praha. Asistent trenéra Bohuslav Pilný samozřejmě bezprostředně po zápase spokojený nebyl a to zvláště s prvním poločasem.
Bohuslav Pilný:  Soutěž chceme důstojně dohrát a získat co nejvíc bodů

4.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové nedokázali v sobotním střetnutí proti Dukle Praha zlomit negativní bilanci a stále tedy platí, že pražský celek jsme dosud v lize nikdy neporazili. Avšak po předvedeném výkonu ani Votroci nemohli pomýšlet na plný bodový zisk. Zkušený soupe�� vstřelil brzy úvodní branku a pak si už jen hlídal těsný náskok. „Prospali jsme první poločas, v druhém jsme bojovali, ale už to nestačilo. Soupeř byl lepší," uznal sílu Dukly hradecký univerzál Juraj Križko.
Nám chyběla kvalita, soupeř na tom byl lépe, říká po zápase s Duklou Juraj Križko

3.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David, foto: David
Sobotní utkání na pražské Julisce dopadlo lépe pro fotbalisty Dukly, kteří po brance francouzské útočníka Beauguela získali všechny body. Ve videu se můžete podívat na komentář trenéra Róberta Barboríka, který hodnotil výkon Votroků ve 26. kole Synot ligy.
Tisková konference a sestřih utkání na Dukle

2.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Těsně před utkáním všichni na Julisce uctili památku zesnulého Jiřího Hledíka, který ve své kariéře oblékal dres hradeckého Spartaku, ale také například vojenského klubu ÚDA Praha, čili dnešní Dukly. Po minutě ticha se utkání rozjelo a začátek utkání divákům nabídl šance na obou stranách.
Votroci se vrací z Julisky s prázdnou

Sobotní odpoledne nabídne v rámci 26. kola české nejvyšší fotbalové soutěže zápas mezi FK Duklou Praha a FC Hradcem Králové. Utkání se hraje na pražské Julisce a úvodní výkop je naplánován na 15.00 hodin. Podaří se Votrokům zlomit sérii zápasů bez výhry a odvezou si z Prahy nějaké body?
Statistiky a zajímavosti před Duklou Praha

30.4.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
O víkendu čeká Synot ligu její dvacáté šesté pokračování. Svěřenci trenérů Barboríka a Pilného míří na hřiště pražské Dukly. Zápas to určitě jednoduchý nebude. Votroci musí opět podat co možná nejlepší výkon a pokusit se získat tolik potřebné body.
Votroci míří v sobotu na Julisku

29.4.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David, foto: Luboš Lorinc
Synot liga nám pomalu a jistě spěje do svého konce. V rámci 26. kola se fotbalisté Hradce Králové představí po druhé za sebou na venkovním stadionu, tentokrát v sobotu od 15.00 hodin na Julisce proti Dukle Praha. Pojedete podpořit hráče svými hlasivkami?
Podpoříte v sobotu Votroky přímo na Julisce? Fanklub pořádá výjezd!

5 Martin Nosek 0 - 77 - - -

8 Aldin Čajič 0 - 85 - - -
22 Dino Kluk 85 - 90 - - -
1 Filip Rada 0 - 90 - - -
26 Jakub Mareš 0 - 88 - - -
7 Jakub Považanec 0 - 90 - - -
10 Jan Blažek 74 - 90 - 90 -
17 Jean David Beauguel 0 - 90 10 - -