Místo konání: Brno
Počet diváků: 4150

FC Zbrojovka Brno 3 FC Zbrojovka Brno
:
Hradečtí fotbalisté vstoupili do utkání velmi sympaticky a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve se za obranu hostů dostal Halilovič, ale toho na poslední chvíli zablokoval brněnský obránce Schuster. Za okamžik pelášil na domácího gólmana Štípek, ale toho doběhl Jugas a dvaadvacetiletého záložníka ukázkově odzbrojil.

V 21. minutě dal o sobě opět vědět agilní Emir Halilovič, když se v úhlu objevil přímo před brankářem Hladkým, ale míč poslal daleko. O dvě minuty později přišla obrovská příležitost Brna, míč se po protiútoku snesl na hlavu Hyčky a bylo z toho břevno, následující dorážku Fischera už obrana hostů zneškodnila.

Pokud patřila první část poločasu Hradci, tak v druhé polovině mohli diváci na stadionu v Srbské ulici vidět velkou převahu Zbrojovky. Jmenovat můžeme třeba šanci Schustera, který si zaběhl na zadní tyč a jeho hlavička trefila vyběhnutého Tomáše Koubka. První poločas ukončil pokus hradeckého Mareše, ale tomu se nachytat domácího strážce svatyně nepodařilo.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky vstoupili lépe fotbalisté Brna, byli častěji u míče a vytvářeli si i brankové příležitosti.  Jako například hlavička Markoviče z 57. minuty, ale ta skončila kousek od vzdálenější tyče. Což se nedá říct o situaci z 63. minuty, Sýkora našel z rohového kopu hlavu Schustera a ten zařídil úvodní branku utkání, 1:0.

O čtyři minuty později byli svěřenci kouče Luboše Prokopce opravdu blízko premiérové brance v letošním ročníku SYNOT ligy a měl v tom prsty střídající Kulič. Jeho střela už prošla Hladkému rukama, ale míč padající do odkryté branky ještě stačil brněnský gólman odkopnout. O osudu zápasu rozhodl v 77. minutě Jugas a opět to bylo z rohového kopu, když poslal míč přesně za záda brankáře Koubka, 2:0. V závěru utkání zatloukl pomyslný hřebíček do rakve Markovič a už bylo jasné, že Hradec se vrací domů bez bodů, 3:0.

ZAPOJTE SE DO HODNOCENÍ A ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ Z DNEŠNÍHO UTKÁNÍ V BRNĚ!

FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové 3:0 (0:0 )
Branky: 63. Schuster, 77. Jugas, 90. Markovič. Rozhodčí: Hrubeš - Nádvorník, Černý. ŽK: 35. Černý. Počet diváků: 4150.

Sestavy:

FC Zbrojovka Brno: Hladký – Jugas, Košťál, Schuster – Hyčka, Malík (78. Kaščák), Zavadil, Fischer (83. Buchta), Pašek (70. Vávra) – Sýkora, Markovič.
FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Križko, Rolko, Mareš – Janoušek (67. Kulič), Kotiš - Štípek (57. Malinský), Černý (78. Prokeš), Halilovič – Dvořák.

7.8.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: gunny
I když Votroci v Brně bohužel nebodovali, zapojilo se do hlasování o nejlepšího hráče utkání téměř 150 fanoušků, z nichž většina zápas viděla na vlastní oči.
Emir Halilovič podruhé vítězem v hodnocení fanoušků

4.8.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Před utkáním 3. kola Synot ligy jsme vyhlásili soutěž v tipování výsledku utkání FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové. Do přesného výsledku se nikdo netrefil, ovšem jeden fanoušek byl s tipem 2:0 pro Brno hodně blízko, další dva hádali také vítězství Brna, ale pouze 1:0. Odměněni jsou nakonec všichni.
Lístky do Výravy putují ke svým výhercům

3.8.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Hradci se v utkání proti Zbrojovce nepovedla především druhá půle, kdy hned třikrát inkasoval a musel skousnout bolestivou porážku 3:0. Přitom v prvním poločase nic takovému výsledku nenasvědčovalo, Votroci dobře kombinovali, podnikali protiútoky a vytvářeli si šance.
Trenér Luboš Prokopec: Rozhodně nepanikaříme, šance si vytvořit umíme

Dalo by se říct, že utkání v Brně rozhodly standartní situace. Hned dvakrát inkasovali fotbalisté Hradce Králové z rohového kopu a to pro naši defenzívu není dobrá vizitka. Což potvrdila i slova kapitána Adriana Rolka, který byl bezprostředně po zápase pochopitelně hodně zklamaný.
Šancí bylo hodně, bohužel jsme žádnou neproměnili, říká kapitán Adrian Rolko

2.8.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Hradečtí se vrací z Brna s tří gólovou porážkou, když se v druhém poločase trefil postupně Schuster, Jugas a Markovič. Votroci v prvním poločase neproměnili několik slibných šancí.
Hradec Králové v Brně potopily rohové kopy

1.8.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Druhé kolo letošního ročníku fotbalové SYNOT ligy nás zavede do moravské metropole, kde se od 17.00 představíme na stadionu v Srbské ulici proti tamní Zbrojovce.
V sobotu čeká Votroky brněnská Zbrojovka

1.8.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David, foto: Luboš Lorinc
Středeční odpoledne patřilo na Malšovickém stadionu oficiálnímu focení A - týmu a juniorky. Panovala dobrá nálada a skvělé počasí. Při této příležitosti jsme se zeptali útočníka Pavla Dvořáka na několik otázek. Řeč nebyla jen o sobotním utkání v Brně, ale zabrousili jsme i k remízovému střetnutí s Teplicemi, kdy se Votrokům vstřelit branku nepodařilo.
Pavel Dvořák: V Brně musíme zlepšit koncovku

31.7.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotu odpoledne se Votroci představí na hřišti Zbrojovky Brno. Dres soupeře před pěti lety také oblékala dnešní opora zadních řad FC Hradec Králové, Juraj Križko.
Juraj Križko se vrací „na místo činu“.

30.7.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Jako již tradičně pořádá oficiální fanklub FC Hradec Králové VOTROCI 2000 autobusový zájezd na venkovní zápas našeho týmu. Tentokrát k prvoligovému souboji Votroci míří do metropole Moravy.
Pojeďte s fanklubem podpořit Votroky do Brna

Hradečtí Votroci do sezóny vstoupili domácí bezbrankovou remízou s Teplicemi. Jak to bude v druhém kole v Brně? To můžeš do pátku tipovat a vyhrát volný vstup na jeden z koncertů dle svého výběru, který se ještě uskuteční na Letním parketu Výrava.