Místo konání: Příbram
Počet diváků: 2000

1. FK Příbram 1 1. FK Příbram
:

Po třech ligových prohrách v řadě nastoupili Votroci v Příbrami. Ta naopak zvítězila v posledních dvou utkáních, kdy jejich tým vedl již nový trenér Pavel Tobiáš. Situace v tabulce velela našemu týmu jediné – neprohrát. To se bohužel nepodařilo.
V úvodu zápasu byli Votroci rozhodně aktivnějším týmem. Již ve 3. minutě se dostal po RK k hlavičce Marek Plašil, ale tísněn branku těsně minul. Vzápětí po dalším rohu Votroků pálil z vápna vysoko nad Mareš.
O chvíli později již bylo horko i před Kuciakem, který v tomto zápase dostal poprvé po svém příchodu do Hradce Králové přednost v brance Votroků. Domácí Pilík odcentroval od pravé postranní čáry a míč jen prosvištěl před nabíhajícími příbramskými hráči. První velká šance zápasu přišla ve 13. minutě opět po centru domácích z pravé strany, když Sus našel ideálně nabíhajícího Filla, ale ten naštěstí pro Votroky míč hlavou netrefil. Domácí si i nadále udržovali územní převahu, ale bez šancí. Votroky brzdila nepřesnost v rozehrávce. Ve 29. minutě Příbram po sérii narážeček v našem vápně připravila palebnou pozici pro Suse, ale proti jeho povedené střele výtečně zasáhl Kuciak.
Votroci měli možnost k zakončení opět po RK v minutě 33., kdy se k míči dostal Plašil, ale míč mu sklouznul a skončil daleko mimo.
Ve 42. domácí Řezníček vyzkoušel Kuciaka z 25 metrů, ale náš brankář se umístěnou střelou k levé tyčce překvapit nenechal. V první pětačtyřicetiminutovce tak řídce obsazené tribuny, na kterých Votroky aktivně podporovalo asi 40 věrných fanoušků, žádnou branku neviděly.
Druhou polovinu zápasu zahájili Votroci s jednou změnou v sestavě. Na hrotu vystřídal Shejbala Dvořák. Votroci dokázali více držet míč na útočné polovině a v 54. se dokonce hnali ve třech proti otevřené obraně domácích. Finální příhra na Haliloviče však nebyla ideální a tak k ohrožení branky Boháče vůbec nedošlo.
Velké vzrušení přinesla na tribuny situace v 62. minutě, kdy domácí Hnaníček rybičkou poslal míč do boční sítě. Tribuny však mylně viděly míč v brance Kuciaka a nesly s velkou nevolí fakt, že rozhodčí stejně odmával ofsajd. Radovat se mohli domácí diváci málem v minutě 67., když po RK hlavičkoval těsně vedle pravé tyčky Kuciaka Zápotočný. Stejný hráč opět po rohu protáhnul výborně zasáhnuvšího Martina Kuciaka. Nakonec se však Votroci sérii rohů a vzrůstajícímu tlaku domácích neubránili, když Nevés přesnou hlavičkou k pravé tyči překonal Kuciaka a poslal domácí v 74. minutě do vedení 1:0.
Vyloženou šanci vyrovnat měl v 78. po krásném uvolnění od Plašila Križko, ale sám před brankou napálil míč vedle. A stejný hráč spálil „tutovku“ v minutě 81., když sám z blízka hlavičkoval nad domácí branku. A když jsme další možnost srovnat stav zápasu promarnili i v poslední minutě, skončil zápas prohrou Votroků 1:0.
Po dobrém úvodu soutěže se tak nyní, po čtyřeh prohrách v řadě, Votroci dostali až na samotné dne tabulky SYNOT ligy.
1.FK Příbram – FC Hradec Králové 1:0 (0:0)

1.FK Příbram: Boháč – Sus, Hájovský, Zápotočný, Neves – Pilík, Krameš (72. Deli), Hnaníček, Zeman – Fillo – Řezníček
FC Hradec Králové: Kuciak – Holeš, Chleboun, Plašil, Mareš – Štípek, Hable (78. Prokeš), Križko, Halilovič – Aleš Čermák (70. Kotiš) – Shejbal (46. Dvořák)
Branka: 74. Neves, ŽK: Mareš, Chleboun, Rozhodčí: Franěk – Kubr, Fišer

12.10.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin- David
V rámci 10. kola naší nejvyšší fotbalové soutěže se Votroci představili v Příbrami, kde bohužel branku vstřelit nedokázali. Naopak domácí se prosadili v 74. po hlavičce Nevese a Středočeský celek tak bral všechny body za výhru 1:0. Tento nelichotivý výsledek se projevil i v hodnocení mužstva, které dostalo v průměru známku čtyři.
Hodnocení hráčů za utkání v Příbrami

6.10.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotním utkání Synot ligy již seděl na lavičce, ale byla malá pravděpodobnost, že se zapojí do hry. Dnes odjíždí David Vaněček s juniorkou na Slovácko, kde odehraje zápas Juniorské ligy.
Dnes se David Vaněček zapojí do mistrovského zápasu

4.10.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Svoji prvoligovou premiéru si za Votroky v Příbrami odbyl slovenský gólman Martin Kuciak. „Do Příbrami jsme jeli urvat alespoň bod. To také průběh zápasu naznačoval. Vše jsme tomu podřídili, nechtěli jsme vzadu udělat jakoukoliv chybu, nechtěli jsme to moc otevřít. Do 74. minuty se nám to dařilo. Ubránili jsme to ať se štěstím, či nějakým uměním. Jedna hlavička rozhodla, že domů odjíždíme s prázdnou. Moc mě mrzí, že moje premiéra v české lize nebyla bodová,“ popisuje jednobrankovou prohru Martin Kuciak.
Bohužel o výhře Příbrami rozhodl šťasný gól, říká brankář Kuciak

4.10.2014, tým FCHK: , autor: admin
Na pozápasové tiskové konferenci hodnotil trenér Prokopec utkání 1.FK Příbram - FC Hradec Králové (1:0).
Trenér Prokopec hodnotil zápas v Příbrami

Votroci v Příbrami nebodovali

3.10.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David a Nikola, foto: Dominik Rouš
Již zítra vypukne důležitý souboj o další ligové body. Tentokrát fotbalisté Hradce Králové jedou do Příbrami, která je v současné době v dobrém rozpoložení. Avšak Votroci v žádném případě zbraně neskládají a mají jasný cíl: „Chceme bodovat!"
Duel proti 1. FK Příbram pohledem statistik

3.10.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
O víkendu Votroci zajíždí do Příbrami na půdu soupeře, který je našemu celku sousedem v tabulce. Jak vidí blížící se utkání trenér Luboš Prokopec?
Tři otázky pro trenéra Prokopce před utkáním v Příbrami

2.10.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David, foto: Luboš Lorinc
V rámci 10. kola SYNOT ligy čeká na fotbalisty Hradce Králové celek 1. FK Příbram a bude se jednat o skutečně důležité utkání. Už jen proto, že se Středočeši nacházejí na třinácté pozici s náskokem dvou bodů. Utkání začíná v sobotu od 17.00 v příbramské Energon Aréně.
V sobotu svedou Votroci boj o důležité body s Příbramí

Poslední dvě utkání odehrál na hrotu útoku, příkladně běhal a bojoval. Na Spartě se velkou měrou podepsal pod jediný gólový úspěch Votroků v tomto utkání, řeč je o Janu Shejbalovi. Ač jako krajní záložník nyní dostal od trenéra Luboše Prokopce důvěru a nastupuje v útoku.
Příbram? To je nevyzpytatelný tým, říká Honza Shejbal

30.9.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci již znají přesné termíny následujících třech kol. Všechna utkání se odehrají v sobotu od 17.00 hodin.