Datum utkání: 25.9.2013 16:30
Počet diváků: 1095

FK Baumit Jablonec 1 FK Baumit Jablonec
:

Pod lízátky se v pohárovém utkání hrál vyrovnaný duel se šťastným koncem pro Celé utkání se hrálo ve svižném tempu s množstvím šancí na obou stranách hlavně v prvním dějství.
Hned v deváté minutě se dostali Votroci na dostřel jablonecké branky, jenže k míči se dostali hosté a z nebezpečného brejku měl šanci Kopic, jenže jeho povedenou střelu mu zblokoval Plašil. O chvíli později napřáhl z dobrých 35 metrů Dvořák, Špit se natahoval jak mohl, ale Pavlova dalekonosná střela skončila těsně vedle.
Úvod utkání byl vůbec bohatý na šance. Ty další měl z rychlých protiútoků Vukadinovič, kterého v prvním případě vychytal Koubek a v tom druhém nastřelil vlastního spoluhráče. Úvodní dvacetiminutovku zakončil svými šancemi domácí Kraják, jenže jeho šance vždy skončily na hradbě těl jabloneckých hráčů.
V třicáté minutě se za obranu dostal Pavel Dvořák, ale v rozhodující okamžik mu míč „sjel“ z kopačky a s jeho střelou neměl Špit v brance Baumitu větší problém. To samé se dalo říct i o příležitosti na druhé straně, kde si Koubek poradil s hlavičkou Kubisty. Ovšem přišla 43. minuta, po pravé straně se prosmýkl Kubista, který přízemní, prudkou přihrávkou zacentroval před Koubka, kde byl v náběhu Třešňák. Ten z ideální pozice otevřel skóre, 0:1. V poslední minutě měl na své kopačce vyrovnání Schwarz, ale Špit byl proti.
V druhém poločase měl první šanci hostující Vaněk, ale jeho střela z ostrého úhlu skončila na tyčce. Prakticky z protiútoku z dobré pozice přestřelil s chutí hrající Dvořák.
Deset minut před koncem měl vyrovnání na své kopačce Plašil, ale trefil pouze boční síť. Jablonec se v druhém poločase soustředil spíše na obranu a jednobrankové vedení již uhlídal. Votroci tak v letošním poháru dosáhli pouze na 3. kolo, Baumit Jablonec postoupil do osmifinále.

FC Hradec Králové – FK Baumit Jablonec 0:1 (0:1)
FC Hraec Králové: Koubek – Plašil, Pillár, Šisler (78. Janoušek), Poděbraský – Kraják, Hochmeister, Kučera, Zelený (60. Malinský) – Schwarz (69. Zec) – Dvořák
FK Baumit Jablonec: Špit – Zoubele, Kysela, Beneš, Novák – Kubista, Loučka, Vaněk (78. Vošahlík), Kopic – Vukadinovič (69. Čížek), Třešňák (85. Rossi)
Branka: 43. Třešňák (Jabl.), ŽK: 80. Novák (Jabl.), Rozhodčí: Franěk – Vlasjuk, Pilný, Počet diváků 1095

26.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete prohlédnout fotografie a Černobílý gól ze včerejšího utkání Poháru České pošty mezi Votroky a Baumitem Jablonec.
Fotogalerie a bulletin k pohárovému zápasu s Baumitem Jablonec

25.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
"Pod lízátky" se v pohárovém utkání hrál vyrovnaný duel se šťastným koncem pro hostující Jablonec. Celé utkání se hrálo ve svižném tempu, s množstvím šancí na obou stranách hlavně v prvním dějství.
Votroci podlehli Jablonci a v letošní pohárové sezóně končí

24.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Tato středa (25. 9.) je vyhrazena Poháru České pošty. Kromě pěti utkání (čtyř odložených a jednoho odehraného) se odehraje celé 3. kolo, včetně zápasu FC Hradec Králové – FK Baumit Jablonec. Utkání začíná na Malšovickém stadionu v 16. 30 hodin.