Počet diváků: 1100

1. FK Nová Paka 1 1. FK Nová Paka
FC Hradec Králové 3 FC Hradec Králové
:

Votroci zavítali v rámci 1. kola Poháru České pošty do Nového Bydžova, aby svedli boj o postup do další fáze soutěže s účastníkem divize 1. FK Nová Paka. Hostující tým přijelo do Nového Bydžova podpořit necelá stovka jeho příznivců.
V dresu domácího týmu se představil Radim Ottmar, který absolvoval celou letní přípravu s Votroky. A byl to právě Radim, který již v první minutě utkání musel lovit míč ze své sítě. Kapitán Votroků Jan Šisler našel ideálně na velkém vápně Radka Voltra a ten Radimovi nedal šanci, 1:0.
Votrokům se začátek utkání vydařil na jedničku a také v dalších minutách si vypracovali další stoprocentní šance. Jenže ty nedokázali Voltr, Zec ani Kraják využít. Také Plašilova hlavička a „superšance“ z malého vápna Asima Zece z 23. minuty jen těsně minuly branku domácího celku.
Po půlhodině hry si vysloužil potlesk na otevřené scéně Honza Šisler, kdy z úrovně velkého vápna vystřihl „nůžky“, které jen těsně minuly branku domácích.
Další gólová radost na sebe nenechala dlouho čekat. V 38. byl u zrodu druhé branky Kulič, který našel v náběhu Šislera, ten Voltra, Který napodobil svůj gól z úvodu utkání a podél Ottmara zvýšil na 0:2.
Největší šanci prvního dějství měl domácí tým na svých kopačkách minutu před přestávkou v podobě hlavičky Bastina, ale Jirka Lindr byl pozorný a domácímu záložníkovi nedal šanci se prosadit.
Na začátku druhého poločasu se Votroci hledali hlavně v kombinaci, a tak se do šance dostali až v 55. minutě, kdy si na střílený centr Krajáka naběhl Zec, položil se do střeli a jeho „jedovku“ efektně, ale hlavně efektivně vytáhl Ottmar.
Nádhernou šanci s gólovým efektem předvedli v 68. Malinský se Zecem. Prvně jmenovaný převzal v rychlosti míč, potáhl k brankové čáře soupeře a ideálně před brankou našel Zece. Ten patičkou uklidil za bezmocného Ottmara, 0:3.
Domácí se gólově prosadili o dvě minuty později. Centr Tlustého sklepl Macháček na volného Blažeje a ten korigoval konečný stav utkání na 1:3. Nic na výsledku nezměnila ani šance Kopáče, který z dobré pozice v poslední minutě střetnutí branku netrefil.
Votroci postoupili do dalšího kola Poháru České pošty, kde se zhruba za měsíc střetnou s týmem Dvora Králové a dojde tak k repríze loňského pohoráru.
Luboš Prokopec, trenér: „Jsem rád, že jsme pohárový zápas zvládli. Prvních čtyřicet minut jsme podali velmi dobrý výkon, ale bohužel nám opět chyběla větší efektivita ve finální fázi. S výkonem v druhém poločase naopak spokojen nejsem. Chyběl nám větší pohyb, lepší kombinace a lepší předfinální a finální přihrávka."
1.FK Nová Paka – FC Hradec Králové 1:3 (0:2)
1.FK Nová Paka: Ottmar – Žalman (46. Motyčka), Faitl, Ptáček, Vaněk – Tlustý, Věchet (72. Vaníček), Rozsévač, Blažej – Bastin (72. Semerák), Macháček
FC Hradec Králové: Lindr – Poděbradský, Rolko, Plašil, Zelený – Janoušek (77. Sixta) – Kraják (59. Malinský), Šisler, Kulič (59. Kopáč), Voltr – Zec
Branky: Voltr 1., 38., Zec 68, - Blažej 70. Rozhodčí: Nenadál – Černý, Pilný, Počet diváků: 1100

24.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin, materiál 1.FK Nová Paka
1. kolo poháru 1.FC Nová Paka - FC Hradec Králové je již minulostí, ale vy si ho můžete ještě připomenout na krátkém videu, které nám poslal přádající klub.
Video sestřih pohárového utkání

22.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Pohárové utkání de facto rozhodl svými dvěma góly Radek Voltr. Trefil se hned po pár sekundách zápasu a v závěru poločasu vstřelil gól vítězný. Votroci postoupili do 2. kola Poháru České pošty, kde narazí (úřední termín 21. 8.) na Dvůr Králové.
První poločas byl výborný, ten druhý již ne, ví Radek Voltr

21.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci zavítali v rámci 1. kola Poháru České pošty do Nového Bydžova, aby svedli boj o postup do další fáze soutěže s účastníkem divize 1. FK Nová Paka. Hostující tým přijelo do Nového Bydžova podpořit necelá stovka jeho příznivců.
Díky dvěma gólům Voltra a jednomu Asima Zece se Votroci posunuli do dalšího kola PČP

19.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Týden před ostrým startem Fotbalové národní ligy sehrají Votroci utkání 1. kola Poháru České pošty. Na hřišti v Novém Bydžově se utkají s celkem 1. FC Nová Paka.
V neděli se Votroci představí v novém soutěžním ročníku Poháru České pošty

15.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Nová sezóna 2013/2014 začíná Votrokům příští víkend pohárovým utkáním. Ti se utkají v neděli 21. 7. od 17. 00 hodin v Novém Bydžově s divizním týmem Nové Paky. Původně se utkání mělo hrát v sobotu. „Věděli jsme o sobotním fanouškovském turnaji na Kuksu, proto jsme zažádali o změnu termínu a utkání odehrajeme v neděli,“ vysvětluje změnu termínu ředitel klubu Ing. Richard Jukl, který se o změnu zasadil.