Počet diváků: 180

FC Hradec Králové 4 FC Hradec Králové
SFC Opava 0 SFC Opava
:

Do druhého utkání nastoupila obměněná sestava, včetně nových tváří v černobílém dresu Pavla Čermáka a Karla Soldáta
První výrazné šance přišly po deseti minutách hry, kdy se nejprve individuálně prosadil Malinský, který ideálně předložil na naběhnutého Dvořáka, jenže ten ranou po zemi na vyběhnutého Květoně nevyzrál. V druhé šanci byli opět Dvořák s Malinským, kteří si naběhli na centr Krajáka, ale ani jeden z nich míč pořádně netrefili, a ten nakonec skončil vedle opavské branky.
Na gól si domácí příznivci počkali do 16. minuty, kdy se nádherně prosadil opět Malinský a prudkou střelou pod břevno poprvé v zápase rozvlnil opavskou síť, 1:0. Tomáš Malinský se gólově prosadil také po půlhodině hry. Tentokrát se do role dvorního nahrávače převtělil Pavel Dvořák, který kolmicí k sólu vybídl právě Tomáše a ten se opět nemýlil, 2:0.
Na další gól se čekalo do druhého poločasu. V 58. minutě se na půlící čáře míče zmocnil Emir Halilovič a vydal se k nevídanému sólu přes několik hráčů soupeře. Na hranici vápna si také poradil s vyběhnutým brankářem hostí a pohodlně zvýšil za potlesku přítomných diváků do prázdné brány na 3:0. Napodobit ho mohl o dvě minuty později Kraják, jenže jeho centr po lobu přes brankáře hostující obrana již odvrátila.
V 66. minutě se prosadili také hosté, ovšem ne gólově. Ti se dostali až do malého, poradili si také s vyběhnutým Lindrem, ale na brankové čáře ho zastoupila nová akvizice Votroků Karal Soldát, který míč z brankové čáry vykopnul.
Již na 4:0 zvyšoval v 76. minutě Plašil, když se po centru Malinského a následném přiťuknutím Dvořáka prosadil z malého vápna hlavičkou. Do konce utkání mohli fanoušci ještě vidět povedenou střelu Asima Zece a pěknou šanci Ondry Krajáka. Ani jedna z šancí však gólem neskončila, a tak Votroci v druhém přípravném utkání po zásluze zvítězili 4:0.
FC Hradec Králové – SFC Opava 4:0 (2:0)
FC Hradec Králové: Lindr – Plašil, Rolko, Soldát, Čermák – Malinský, Halilovič, Janoušek, Kraják – Dvořák, Kulič (60. Doležal, 75. Zec)
SFC Opava: Květon (46. Gadula) – Vavřík (46. Hrabina), Horka, Dvorník (46. Komenda), Můčka – Metelka, Wirt (46. Němec), Binar, Neubert (46. Švec) – Nekuda (46. Jurečka), Schaffartzik (46. Skřehot)
Branky: 16. 30. Malinský, 58. Halilovič, 76. Plašil, Počet diváků 180, Rozhodčí Novotný – Arnošt, Horský

11.1.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Do druhého dnešního utkání nastoupila obměněná sestava, včetně nových tváří v černobílém dresu Pavla Čermáka a Karla Soldáta