Místo konání: Modrá u Teplic (bude upřesněno)
Počet diváků: 100

FK Ústí nad Labem 0 FK Ústí nad Labem
FC Hradec Králové 3 FC Hradec Králové
:

K dalšímu přípravnému utkání cestovali Votroci na sever Čech, kde se v Modré u Děčína střetli s druholigovým Ústím nad Labem. Utkání se odehrálo v pěkném tréninkovém areálu na přírodní trávě.

Votroci měli velkou příležitost již ve druhé minutě utkání, ale Schwarzovi ve finální fázi míč odskočil. Poté měli desetiminutovku domácí, jenže byli to Hradečtí, kteří otevřeli skóre. V 17. minutě Schwarz ideálně přihrál na levou stranu Zelenému, ten přesným centrem na zadní tyč našel Kuliče, který přesnou hlavičkou nedal Novákovi šanci, 0:1.
Po vstřelené brance se hra vyrovnala a přišla další velká šance hostí, tentokrát Malinského. U postranní čáry ideálně uvolnil Kulič Vaněčka, jenže ten se ve finální fázi podsmekl, a tak raději volil přihrávku na Malinského. Jeho prudkou přízemní střelu Novák tentokrát vytěsnil na roh.
Pět minut před přestávkou mohlo být veseleji. Na roh Kuliče si nejvýše vyskočil Rolko, centrovaný míč hlavičkou prodloužil na naběhnutého Vaněčka, jenže tomu míč přes nataženou nohou v poslední chvíli přeskočil.
Do druhého poločasu vyměnil trenér Prokopec na stoperu Plašila za Rolka, na straně Zeleného vystřídal Kraják a na hrot přišel Dvořák na místo Vaněčka. Po hodině hry pak nahradil mladý Ptáček zkušeného Kuliče. Marek byl do svého vystřídání opět na hřišti výraznou osobností. Obraz hry se ani po výměnách nezměnil, a i nadále se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal.
Pěkná akce ze strany Votroků přišla v šedesáté minutě, kdy se individuálně u brankové čáry Ústí prosadil Holeš, našel naběhnutého Malinského, který předvedl v soupeřově vápně „Zidanovu“ kličku. Jeho následné zakončení jen těsně minulo pravou tyč Novákovy branky.
Další gólová radost přišla v 73. minutě. Na vlastní polovině, po pravé straně, potáhl míč Schwarz. V tandemu mu běželi hned další dva Votroci Malinský, Holeš. Hradecký středopolař si vybral Malinského, který zatáhl míč až k brankové čáře a odtud našel naběhnutého Krajáka. Jeho tutovku však Novák vytěsnil. Na následný centr Dvořáka si doběhnul Holeš a do otevřené svatyně zvýšil na 0:2.
Po obdrženém gólu byli domácí zaskočeni a minutu po druhé brance vyrobil na polovině hřiště „hrubku“ domácí stoper Vaněk, kterého o míč obral Pavel Dvořák. Po samostatném úniku hostující střelec „nebyl hladový“ a míč je��tě posunul doleva úplně volnému Krajákovi, který do prázdné branky zvýšil na 0:3.
Ke konci utkání lídr FNL jednoznačně diktoval tempo. Velkou příležitost měl ještě Kraják, po kolmici Ptáčka, jenže tentokrát ho Novák v ústecké brance vychytal. Do konce utkání se skóre již neměnilo a Votroci po zásluze vyhráli o tři branky.
FK Ústí nad Labem – FC Hradec Králové 0:3 (0:1)
Sestava FK Ústí nad Labem: Novák – Pavlata, Valenta, Vaněk, Leibl (46. Dvořák) – Martykán (46. Králík), Peterka, Jursa, Rilke, Smola (65. Teplý) – Veverka (78. Vacek)
Sestava FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Rolko (46. Plašil), Križko, Poděbradský – Janoušek – Malinský, Schwarz, Kulič (60. Ptáček), Zelený (46. Kraják) – Vaněček (46. Dvořák)
Branky: 17. Kulič, 73. Holeš, 74. Kraják, Rozhodčí: Zvonař – Šefčík, Klimpl

14.2.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
K dalšímu přípravnému utkání cestovali Votroci na sever Čech, kde se v Modré u Děčína střetli s druholigovým Ústím nad Labem. Utkání se odehrálo v pěkném tréninkovém areálu na přírodní trávě.
Votroci přehráli Ústí nad Labem 3:0

13.2.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V týdnu doznal kádr A mužstva zeštíhlení. K přípravnému utkání proti Ústí nad Labem pojede tým, který se v jarní části FNL porve o návrat do první ligy.