Počet diváků: 250

FC Hradec Králové 3 FC Hradec Králové
FK Mladá Boleslav 3 FK Mladá Boleslav
:

K dalšímu přípravnému utkání si Votroci do Orlické kotliny přizvali prvoligovou Boleslav. U Gočárova okruhu se tak dalo očekávat první vážnější měření sil.
Hosté z Mladé Boleslavi začali ve vysokém tempu a v úvodní desetiminutovce zcela ovládli hru. Svěřenci trenéra Prokopce se zpod tlaku vymanili až v 15. minutě a byla z toho hned branka. Malinský pronikl z pravé strany až k brankové čáře soupeře a následnou přihrávku před Millerovu branku si hostující obrana, přesněji Jarolím, srazila do vlastní sítě, 1:0. Od této chvíle se obraz prvního dějství zcela změnil. Votroci dobře kombinovali a dostávali se také do slibných šancí. Jednu z nich využil po půlhodině hry Halilovič, který napřáhl zpoza vápna, a dobře umístěný míč zapadl přesně k levé tyči Millerovy svatyně.
K další velké příležitosti se dostal v 34. minutě domácí Čermák, který dostal přesný pas od Malinského do pokutového území, jenže ten správný okamžik zakončení prováhal a jeho střelu srazil hostující Kysela na rohový kop. O deset minut později přišel opět důvod k potlesku dvěstěpadesáti přítomných diváků, když kombinaci Malinský – Holeš hlavičkou zakončoval těsně nad Dvořák. Závěrečné minuty prvního poločasu byly zcela v režii Votroků, když další střela Haliloviče tentokrát těsně minula hostující branku. Ovšem gólovou tečku napsali hosté v poslední minutě, kteří proměnili nařízenou penaltu Jasminem Ščukem, 2:1.
Začátek druhé půlky zastihl v lepší kondici soupeře. Ti poslali na hřiště obměněnou sestavu, v čele s kanonýrem Chramostou, který se nejprve v padesáté minutě pouze zastřeloval, ale v 57. prostřelil vše, co mu stálo v cestě, 2:2.
Do vedení se mohli opět Votroci dostat po pěkné akci Hocka a Zeleného a jeho následném centru na Dvořáka, který však otevřenou branku soupeře netrefil. Zajímavá situace přišla v 79. minutě. Nejprve se po pasu Sixty dostal do šance Dvořák, jenže vyběhnutého Hankice neprostřelil, stejně jako následně Sixta. O vyražený míč svedl souboj Janoušek s Janíčkem, který však hradeckého středopolaře odzbrojil pouze za cenu faulu. Následnou penaltu s přehledem proměnil Pavel Dvořák, 3:2.
Penalta se pískala ještě jednou. Nastřelenou ruku v pokutovém území posoudil rozhodčí Novotný jako nedovolenou, jenže Magera Jirku Lindra nepřekonal. Co se nepovedlo z pokutového kopu, to se povedlo minutu před koncem Bořilovi, který po rychlém protiútoku povedenou křižnou střelou srovnal na konečných 3:3.
Luboš Prokopec, trenér: „Dnes jsme viděli pěkný zápas, který jsme herně zvládli. Samozřejmě můžeme jako špatné vidět, že jsme dostali tři góly, ale na druhou stranu jsme tři branky vstřelili a další šance jsme si vypracovali. Já jsem spokojený s výkonem, který jsme proti takovémuto mužstvu předvedli.“

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 3:3 (2:1)
FC Hradec Králové: Koubek (46. Lindr) – Holeš, Rolko, Plašil (46. Gajič), Poděbradský (46. Hock) – Janoušek, Zelený – Halilovič (65. Zorvan), Malinský (77. Sixta), Čermák (83. Doležal) – Dvořák (82. Kraják).
FK Mladá Boleslav 1. pol.:Miller – Kysela, Smejkal (37. Vraštil), Dosoudil, Rolko - Eliáš, Jarolím, Ščuk, Šultez, Štohanzl – Nešpor
FK Mladá Boleslav 2. pol.: Hankic – Fabián, Johana, Janíček, Vraštil – Bořil, Kúdela, Štajner,Mehanovič – Chramosta, Magera
Branky: 15. vlastí, 29. Halilovič, 82. Dvořák (PK) – 45. Ščuk (PK), 57. Chramosta, BořilŽK: Dosoudil, Rozhodčí: Novotný – Bačo, Koutník, Počet diváků:

29.1.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Votroci odehráli remízové utkání s Mladou Boleslaví. Zde se můžete podívat na nejzajímavější okamžiky.
Video z utkání proti FK Mladá Boleslav

24.1.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
K dalšímu přípravnému utkání si Votroci do Orlické kotliny přizvali prvoligovou Boleslav. U Gočárova okruhu se tak dalo očekávat první vážnější měření sil.
S Mladou Boleslaví v přípravě smírně

24.1.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Posila fotbalistů Hradce Králové musí vynechat páteční přípravu s Mladou Boleslaví (hraje se od 13 hodin), kvůli pochroumanému kotníku bude čtrnáct dní mimo.
Špatná zpráva: Hableho zápasová premiéra se ruší

Dnes přijde zřejmě pro Votroky poprvé v zimní přípravě pořádná prověrka. V 13. 00 hodin si to na umělce v Orlické kotlině rozdají s prvoligovým týmem FK Mladá Boleslav. V základu by neměl chybět Adrian Rolko, který v dresu soupeře nasbíral celkem 144 prvoligových startů a hájil jeho barvy také v evropských pohárech. „Jsem vlastně půl roku z Boleslavi pryč, tak se na kluky těším. Uvidíme, jaká to bude pro nás konfrontace,“ řekl před dopoledním rozcvičením.
Dnes konfrontace s prvoligovým fotbalem. Do Hradce přijíždí Mladá Boleslav.