Místo konání: Jirny
Počet diváků:

FK Dukla Praha 3 FK Dukla Praha
:

Již od prvních minut přátelského utkání byli aktivnější fotbalisté Dukly Praha, nejprve zahrozil Marek, ale brankář Ottmar byl pozorný. V 16. minutě otevřel skóre zápasu s notnou dávkou štěstí a s pomocí tyče Trapp, 1:0. Několik příznivců Hradce Králové, kteří vážili na tento zápas cestu, bylo potěšeno v 38. minutě, kdy se ve velké šanci ocitl bosenský mladík Asim Zec, ale jeho hlavička po nahrávce Voltra mířila pouze doprostřed branky.

Hradečtí na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky opět nezachytili úvod a byla to opět Dukla, která střelecky udeřila. V 52. minutě se ze standardní situace prosadil zcela osamocený Borek a zvýšil na 2:0. Poté následovala pasáž hry, která nebyla zrovna lahodící oku diváka. Hrál se opatrný fotbal, daleko od obou branek a samotnou hru zdobila řada nepřesností. Vzrušení přinesl až střelecký pokus Zece, když se k němu dostal odražený míč, avšak jeho technický lob za zády brankáře Tetoura neskončil. V samotném závěru utkání následovalo několik šancí hráčů Dukly, ale gólman Lindr svůj tým podržel. Nicméně svěřenci kouče Luboše Kozla se ještě v 87. minutě přeci jen prosadili a opět to bylo ze standardní situace. Po rohovém kopu se trefil Tenkl a uzavřel konečný stav na 3:0.

Kouč Luboš Prokopec okomentoval prohru proti Dukle Praha následovně: „Stále je to jenom příprava, ale na druhou stranu především výkon v druhém poločase nemůžeme přehlížet. Když dostanou hráči příležitost, tak by měli odehrát utkání na maximum a u některých ten pocit dneska nemám. Tenhle zápas nám ukázal, s kým můžeme počítat a s kým naopak ne. To si všechno v nejbližší době vyhodnotíme,“ uvedl trenér A – týmu.

FK Dukla Praha – FC Hradec Králové 3:0 (1:0)
Branky: 16. Trapp, 52. Borek, 87. Tenkl. Rozhodčí: Vnuk – Blažej, Šafránková.

Sestavy:
FK Dukla Praha: 1. poločas: Kučera – Illko, Božič, Trapp, Vrzal – Tenkl, Gedeon, Ouedraogo – Hašek, Marek, 2. poločas: Tetour – Romera, Jeřábek, Vorel, Hanousek – Božič (71. Tenkl), Borek, Malý – Radoš, Pospěch, Radoš.
FC Hradec Králové: 1. poločas: Ottmar – Zelený, Hochmeister (16. Plašil), Hock, Bodlák – Malinský, Janoušek, Vaněček, Kulič (29. Zec), Voltr – Harba. 2. poločas: Lindr - Poděbradský, Plašil, Šisler, Shejbal – Urbanec, Kopáč, Beránek – Tafat, Zec (67. Kraják), Halilovič.

4.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Přátelské utkání v Jirnech proti pražské Dukle se nepovedlo nejen výsledkově, ale dle slov hlavního trenéra Luboše Prokopce také herně. Proti Dukle Praha se Votrokům dlouhodobě nedaří, poslední čtyři ligové zápasy prohráli a navíc jim nedali ani jednu branku.
Trenér Prokopec nebyl s výkonem proti Dukle spokojený

3.7.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Pražská Dukla nepatří mezi zrovna oblíbené soupeře hradeckých Votroků a nebylo tomu ani tentokrát na hřišti klubu SK Viktoria Jirny, kde po brankách Trappa, Borka a Tenkla vyhráli Pražané 0:3. UVNITŘ ČLÁNKU FOTO!
V Jirnech přišla porážka od Dukly Praha 3:0

6 Tomáš Malinský 0 - 90 - - -