Místo konání: Praha
Počet diváků: 550

Loko Vltavín 1 Loko Vltavín
:

Poslední kolo podzimní části FNL Votroci odehráli na půdě nováčka soutěže a posledního týmu tabulky. V prvním poločase se svoji třináctou brankou prosadil David Vaněček a poslal hostující tým do vedení. Díky pokutovému kopu v druhé části utkání domácí srovnali a Votrokům vítězství sebrali.
Svěřenci trenéra Prokopce se v první desetiminutovce prezentovali hlavně dvěma šancemi Vaněčka. Nejprve David těsně minul branku Čaby z hranice vápna a o chvilku později, když se dostával před domácího brankáře, ukopnul mu míč v poslední chvíli Pávek.
To jako by se hradecký snajpr teprve zastřeloval. Jeho chvíle přišla v 17. minutě. Po rohovém kopu Marka Kuliče se ke střele dostal Zelený, jehož dělovku z hranice vápna pohotově před brankářem tečoval Vaněček, 0:1.
Veseleji mohlo být ve 25. minutě, kdy Kulič vybojoval v soupeřově velkém vápně míč a podruhé rozvlnil soupeřovu síť. Bohužel rozhodčí Pechanec posoudil souboj zkušeného hradeckého útočníka s domácím obráncem jako nedovolený a branku neuznal.
Do poločasu ještě hostující fanoušky, kterých do pražských Holešovic přicestovalo okolo stovky, rozehřála střela Schwarze a hlavně Honzy Shejbala, kterou domácí gólman konečky prstů vytěsnil na roh.
Domácí hrozili pouze ze standardních situací. Na jednu takovou si pět minut před přestávkou naběhl domácí Klán a Jirku Lindra řádně protáhl.
Druhý poločas začali domácí aktivněji. Velkou šanci měli pět minut po úvodním hvizdu, když se nikým nekrytý dostal k „propadlému“ míči Lukáš Láncz, ale Lindr byl opět na svém místě. Votroci se v druhém poločase nemohli dostat do hry a velký trest přišel v 73. minutě, když Petr Schwarz ve svém pokutovém území fauloval Valíčka a následovala penalta. Tu s pomocí břevna proměnil Předota a vyrovnal stav utkání na 1:1.
Po inkasovaném gólu se hostující tým do žádného náporu již nedostal a na půdě posledního týmu pouze remizoval.
Loko Vltavín - FC Hradec Králové 1:1 (0:1)
Loko Vltavín: Čaba – Láncz, Pávek, Krimlák, Hájek – Očovan (90. Tenkl), Valíček, Mařík (88. Pečeňa), Podzimek
– Matějka (59. Předota), Klán
FC Hradec Králové: Lindr – Plašil, Pillár, Rolko, Poděbradský – Shejbal (76. Malinský), Janoušek, Schwarz, Zelený (53. Halilovič) – Kulič, Vaněček (80. Dvořák)
Branky: 73. Předota (PK) - 17. Vaněček, ŽK: Pávek - Shejbal, Rozhodčí: Pechanec – Štěrba, Kubr

12.11.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde se můžete podívat na nejdůležitější okamžiky sobotního utkání LOKO Vltavín – FC Hradec Králové 1:1
Videosestřih sobotního utkání na Vltavínu

11.11.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci v sobotu dopoledne zakončili svoji podzimní pouť druhou nejvyšší fotbalovou soutěží remízou. Po výsledku 1:1 na hřišti Vltavínu si připsali bod, a celkově jich za první část soutěže nasbírali třicet. Do jarních odvet tak jdou z průběžného druhého místa tabulky.
Musíme hrát celý zápas, a ne jen poločas, zlobí se Bohuslav Pilný

9.11.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Poslední kolo podzimní části FNL Votroci odehráli na půdě nováčka soutěže a posledního týmu tabulky. V prvním poločase se svoji třináctou brankou prosadil David Vaněček a poslal hostující tým do vedení. Díky pokutovému kopu v druhé části utkání domácí srovnali a Votrokům vítězství sebrali.
Ani tentokrát Votroci nedokázali outsidera porazit a z Vltavínu vezou pouze bod

8.11.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
I když se ještě hráči FC Hradec Králové příští pondělí 18. 11. představí v domácím, předehrávaném jarním utkání proti Karviné, nyní v sobotu je v 10. 15 hod čeká derniéra podzimní části. V Praze – Holešovicích na ně čeká poslední tým tabulky LOKO Vltavín.
Votroci zakončí podzimní část soutěže na Vltavínu

6.11.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci si v posledním domácím zápase poradili s týmem Zlína a nyní je v posledním díle podzimní části soutěže čeká tým nováčka LOKO Vltavín. V Praze - Holešovicích budou chtít svěřenci trenérského dua Prokopec – Pilný, včele s Adrianem Rolkem jako pilířem zadních řad, potvrdit svoje vedoucí postavení v druhé lize.