Počet diváků: 1238

FK Ústí nad Labem 0 FK Ústí nad Labem
FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
:

Utkání dvou celků z čela tabulky bylo fotbalovou bitvou, kterou pro sebe Votroci rozhodli ve druhém poločasu.
První poločas se odehrával spíše mezi vápny. Votroci si za čtyřicet pět minut hry vytvořili jednu střeleckou příležitost až v závěru poločasu, když si Honza Shejbal naběhl na přihrávku Kuliče, ale z dobré příležitosti pálil těsně vedle.
Domácí tým měl příležitostí také jako do čepice, ale asi tu největší promarnil po půlhodině hry  Moulis, když jeho střela z hranice velkého vápna lízla břevno Lindrovy branky.
Na konci poločasu přišla pro Votroky nepříjemná situace, když se v jednom za soubojů zranil Adrián Rolko a do druhé části hry za něho musel naskočit Róbert Pillár.
Druhý poločas začal podobně jako první. Zhruba padesátka hradeckých fanoušků se dočkala velké šance až po hodině hry. Vaněček ideálně našel rozeběhnutého Kuliče, ale jeho střela skončila na boční síti Novákovy branky. Domácí odpověděli v podstatě vzápětí, když si Moulis ideálně naběhl na přízemní centr Peterky, ale do jeho střely se vložil Poděbradský a zamezil tím velké příležitosti domácího týmu.
Na gól se čekalo do 71. minuty a byl u toho opět hradecký Vaněček. Akce začala uprostřed hřiště, když Janoušek našel na levé straně Zeleného, ten se prodral až k lajně ústecké branky a odtud dal polovysoký centr na přední tyč. Zde, ač tísněn, dokázal v lehkém akrobatickém postoji tečovat míč Vaněček a ten rozvlnil síť šest kol nepřekonaného Nováka, 0:1.
Od tohoto momentu byli domácí jako opaření a Votroci toho mohli využít v 81. minutě Shejbalem. Ten se neohroženě vřítil do soupeřova vápna, a ač tísněn, dokázal vystřelit. Jeho projektil v poslední chvíli vytěsnil na roh Novák.
Důležitá pojistka přišla ve druhé minutě nastavení. Kučera zkušeně podržel míč v blízkosti ústecké branky, přihrál uzdravenému Dvořákovi, který se podél brankové čáry prosmýkl okolo dvou bránících hráčů. V nejlepší možný okamžik přihrál „pod sebe“ na zcela volného Zeleného a ten se svojí pravou nohou nemýlil, 0:2.
FK Ústí nad Labem – FC Hradec Králové 0:2 (0:0)
Sestava FK Ústí nad Labem: Novák – Zeman, Valenta, Vaněk, Dvořák – Moulis,Vacek (88. Hanich), Peterka, Leibl (77. Benčík, Martykán – Veverka (66. Mujagič)
FC Hradec Králové: Lindr – Plašil, Rolko (44. Pillár), Šisler, Poděbraský – Shejbal, Kučera, Janoušek, Zelený – Kulič (88. Dvořák), Vaněček (81. Hochmeister)
Branka: 71. Vaněček, ŽK: 38. Martykán, 61. Veverka, Rozhodčí: Jílek – Peřina, Plesar

24.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Fotbalová národní liga po devátém kole aneb Co Deník zachytil po dalším dějství druhé nejvyšší soutěže.
FNL a poznámka Radka Špryňara: Uklidní Víta Zavřela?

23.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Zde se můžete podívat na okamžiky ze sobotního utkání v Ústí nad Labem a přečíst si, jak 8. kolo a zápas Ústí - Hradec viděl DENÍK.
Rozjetí 'votroci' spláchli i Ústí a dostali se do čela pořadí

22.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete poslechnout lodivoda hradeckých Votroků, jak viděl výhru svých svěřenců na hřišti v Ústí nad Labem.
Hodnocení sobotního utkání proti FK Ústí nad Labem trenérem Lubošem Prokopcem

21.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Utkání dvou celků z čela tabulky bylo fotbalovou bitvou, kterou pro sebe Votroci rozhodli ve druhém poločasu.
Votroci prodloužili svoji šňůru neporazitelnosti a připsali si šesté vítězství v řadě

20.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník
Naposledy dostal gól od českobudějovického záložníka Rýdela, který ho překonal z penalty. V dalších třech utkáních Fotbalové národní ligy už hradecký brankář Jiří Lindr neinkasoval.
Jiří Lindr: Čeká nás nejtěžší prověrka

19.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V pořadí již druhé utkání na soupeřově hřišti za sebou čeká Votroky v sobotu v 10. 15 hodin na hřišti týmu FK Ústí nad Labem. Svěřenci trenéra Prokopce budou chtít prodloužit svoji vítěznou šňůru a připsat si další cenné body do tabulky FNL.
Sobotní dopoledne bude svědkem boje o první místo v FNL

17.9.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Tuto sobotu, 21. 09. 2013, sehrají Votroci v Ústí nad Labem atraktivní zápas NFL. Vzhledem k současnému postavení obou týmů v tabulce jde o souboj, jehož vítěz bude v čele tabulky soutěže. Votroky v jejich úsilí pojede podpořit i populární “holobus” s fanoušky černobílých barev.