Místo konání: Sezimovo Ústí
Počet diváků: 3419

FC MAS Táborsko 2 FC MAS Táborsko
:

Votroci na jihu Čech ovládli prvních dvacet minut. V dalším průběhu zápasu se hrál vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. V proměňování šancí však měli domácí jednoznačně navrch, proto také všechny body zůstaly na Soukeníku.
Dlouho očekávaný souboj mezi lídry soutěže začal velmi svižně. Votroci od první minuty převzali otěže hry a svého soupeře přimáčkli na jeho polovině. A šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Na konci první desetiminutovky se před brankářem Tomou objevil osamocený Vaněček, ale jeho „prostrčení“ skončilo těsně vedle pravé tyče. O minutu později napřáhl Janoušek, obrana domácích jeho pokus zablokovala na roh. Z něho pak nebezpečně hlavičkoval Vaněček. První čtvrthodinu završil domácí Šimák, když si míč zasekl na hranici vápna a jeho technická střela jen těsně minula levou spojnici Koubkovy branky.
Všem přítomným Votrokům zatrnulo v 25. minutě po přímém kopu Šimáka, když tečovaný míč orazítkoval břevno. Tlak domácích pokračoval i v následujících chvílích. Ciferského „tutovku“, když se sám objevil před Tomášem Koubkem, hradecký gólman s bravurou vyřešil.
Ke konci poločasu měl další velkou příležitost Malinský, který dostal od Kuliče kolmici za obranu, jenže Toma v brance Táborska byl opět na místě. Poločas tak skončil bez branek.
Druhý poločas začal opět šancí hostí. Na střílený centr nového muže na hřišti Haliloviče si naběhl Križko a jeho hlavička „lízla“ břevno domácí svatyně. Odpověď domácích přišla za destet minut. Po uklouznutí Križka ve velkém vápně se k míči dostal Strnad a jeho křižná střela jen těsně minula zadní tyč Votroků.
Studená sprcha přišla v 72. minutě. Dobře hrající domácí Strnad se na hranici vápna obtočil okolo hradeckých obránců a míč poslal přesně k tyči Koubkovy branky, 1:0. Votroci tak doplatili na pasivitu v druhém poločase. Vše dovršila chyba střídajícího Poděbradského v 83. minutě. Ve vlastním vápně ztratil míč a při pokus, odebrat ho, soupeře fauloval. Následovala penalta, kterou s přehledem proměnil domácí střelec Strnad, 2:0.
Votroci se zkorigování výsledku dočkali až v samém závěru utkání, když se po centru ze strany dostal k míči Vaněček a upravil tak výsledek na konečných 2:1 pro Táborsko. To si do tabulky připsalo plný počet bodů a nejméně do dalšího kola se usadilo na čele FNL.
FC MAS Táborsko - FC Hradec Králové 2:1 (0:0)
FC MAS Táborsko: Toma – Kotrba, Mráz, Ciferský, Štrbák – Presl (61. Vukadinovič), Javorek, Šimák (76. Rabiňák), Šiml, Kočí (51. Džafič) – Strnad
FC Hradec Králové: Koubek – Holeš (80. Poděbradský), Rolko, Križko, Čermák – Malinský, Hable, Janoušek (46. Halilovič), Zelený – Kulič (70. Dvořák), Vaněček
Branky: 72., 83. Strnad - 92. Vaněček, ŽK: Presl, Mráz - Halilovič, Križko, Poděbradský, Rozhodčí: Pechanec – Fišer, Kubr, Počet diváků: 3419

11.3.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Kapitán svoji loď k prvnímu jarnímu vítězství nedovezl. Fotbalisté Hradce podlehli Táborsku 1:2. „Je to zbytečná porážka," říká hradecký stoper Adrian Rolko.
Kapitán 'votroků' Adrian Rolko litoval: Je to zbytečná porážka

9.3.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin, foto facebook- fcmastaborsko
Po utkání hodnotili jeho průběh oba trenéři.
Zápas rozhodla první branka, shodli se oba trenéři po utkání

8.3.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci na jihu Čech ovládli prvních dvacet minut. V dalším průběhu zápasu se hrál vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. V proměňování šancí však měli domácí jednoznačně navrch, proto také všechny body zůstaly na Soukeníku.
Votroci prohráli v Táborsku 1:2

7.3.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotu vstoupí Votroci do jarních odvet FNL. Zapoj se do hry i ty a pošli svůj tip na výsledek a střelce hradeckých branek. Jako výhru si odneseš od partnera Votroků, Hotelu Nové Adalbertinum, dva lístky na ples.
Tipuj výsledek sobotního utkání a vyhraj lístky na 1. Reprezentační ples Nového Adalbertina

Přesně po 110 dnech zimního spánku se opět rozjede druhá nejvyšší fotbalová soutěž v České republice. Hned na úvod se střetnou první dva kluby z čela tabulky. Votroci zajíždí na půdu FC MAS Táborsko.
Opona jarní části FNL se zvedá. Votroci míří do Sezimova Ústí.

4.3.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Důrazný, rychlonohý, v osobních soubojích spolehlivý a pevný, tak by se dal popsat nový muž v černobílém dresu Juraj Križko, který přišel do našeho klubu v průběhu přípravy a od prvních okamžiků se stal oporou zadních řad Votroků. Pozítří tomu bude měsíc, co s naším klubem podepsal smlouvu. Jaké to pro něj bylo období? „Řekl bych, že velmi dobré. Parta v kabině je super a zápasy, které jsme odehráli, tak v nich jsme nezklamali. Zatím vše hodnotím pozitivně,“ říká Juraj.
Výsledek s Táborskem nebude divoký, spíš to bude o jednom gólu, říká Juraj Križko

13 Jiří Janoušek 0 - 45 - - -

9 Adnan Džafič 51 - 90 - - -
6 Aleš Kočí 0 - 51 - - -
15 Antonín Presl 0 - 62 - 54 -
13 Ivan Ciferský 0 - 90 - - -
19 Jan Šimák 0 - 75 - - -
18 Jiří Rabiňák 76 - 90 - - -
4 Marián Štrbák 0 - 90 - - -