Datum utkání: 13.4.2014 17:00
Počet diváků: 2180

Viktoria Žižkov 0 Viktoria Žižkov
:

Votroky čekají v těchto dvou kolech těžké zápasy. Ten první s Viktorií Žižkov k tříbodovému zisku nedovedli, o další se porvou hned příští neděli s Ústím nad Labem.
Zápas s kvalitním soupeřem ze Žižkova se rozebíhal velmi pozvolna. Oba soupeři spíše čekali na chybu soupeře a nechtěli se ani jeden pouštět do bezhlavého útočení. A tak během prvních pětačtyřicet minut bylo vidět poskrovnu šancí. U všech hradeckých byl aktivní Pavel Dvořák.
Ve dvacáté minutě se po své levé straně rozeběhl Čermák, prudce nacentroval před Holého svatyni, jenže žižkovští beci nedovolili Pavlu Dvořákovi, aby se na malém vápně vůbec k míči dostal. Vzápětí na druhé straně nebezpečně vystřelil Štochl a jeho střelu domácí hráči zblokovali na roh.
Za deset minut Malšovický stadion tleskal pěkné akci, když uprostřed pole míč vybojoval Vaněček, do levého křídla vyslal rychlonohého Čermáka a ten opět ve vápně našel Dvořáka. S jeho střelou si však Holý poradil. A opět přišel kontr. Z dobré pozice na velkém vápně napřáhl žižkovský Koukal a Koubek tak musel vytáhnout jeden za svých povedených zákroků.
Do třetice opět Pavel Dvořák. Tentokrát se na hranici vápna obtočil okolo svého strážce, jenže v obtížné pozici pálil pouze do náruče Tomáše Holého. A tak se do kabin odcházelo bez branek.
Hned ze začátku druhého dějství všem přítomným fanouškům Votroků zatrnulo, to když Tomáš Koubek vyboxoval centrovaný míč přímo na kopačku Bartošáka a jeho „volej“ skončil na břevně hradecké branky. Naopak potlesk domácích ochozů sklidil průnik a střela Malinského, ovšem opět bez gólového efektu.
Poté se na dlouhé minuty hrál fotbal bez šancí. Výjimkou byla dělovka Štochla, kterou Koubek vyrazil a „minela“ hostujícího brankáře Holého, ale tu domácí snajpr Vaněček nepotrestal. Utkání se odehrálo spíše mezi vápny, bez vyložených šancí, po kterých by jeden z týmů mohl skórovat, a tak si žižkovský tým odvezl z Hradce bod za bezbrankovou remízu.
FC Hradec Králové 0:0
FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Rolko, Križko (67. Plašil), Čermák – Malinský (81. Zelený), Janoušek, Halilovič, Shejbal – Dvořák (64. Kulič), Vaněček
FK Viktoria Žižkov: Holý- Dressler, Bodeček, Šťastný, Bartošák (75. Folwarczny) – Štochl, Súkenník, Folprecht, Koukal (61. Vukadinovič) – Škoda, Hadaščok (89. Roubal)
ŽK: Šťastný, Bartošák, Vukadinovič, Rozhodčí: Lerch – Kubr, Antoníček, Počet diváků: 2180

22.4.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Tomáš Holý
Dnes na klub dorazil e-mail od brankáře Viktorie Žižkov Tomáše Holého. Ten uveřejňujeme v nezměněné podobě.
Vyjádření Tomáše Holého k zákroku na Juraje Križka

16.4.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Běžela 65. minuta zápasu FC Hradec Králové – FK Viktoria Žižkov. Juraj Križko si naběhl na přetažený centr do žižkovského vápna. Ve stejný moment se hostující gólman Tomáš Holý rozmyslel také vyběhnout na míč, co víc, zřejmě si rozmyslel zjednat si ve vápně respekt. Výsledek? Pneumotorax plic Juraje Križka, odvoz sanitou na lékařské ošetření, čtyři dny na JIP Fakultní nemocnice v Hradci Králové a zhruba měsíc bez zátěže. Že by byl brankář Viktorky v utkání potrestán? Omyl. V utkání se pískal faul Juraje Križka na brankáře Tomáše Holého. Tvrdý zákrok nebo zákrok za hranicí fair play? Na to ať si každý fanoušek odpoví sám.
Tvrdý zákrok nebo zákrok za hranicí fair play?

14.4.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
I dnes při dopoledním tréninku bylo na mladém trenérovi Votroků znát zklamání z včerejší remízy. "Zápas jsme chtěli vyhrát a získat tři body. To se nám bohužel nepovedlo. Máme bod a teprve uvidíme, jakou cenu bude mít v konečném účtování," přemýšlí nad nedělním výsledkem.
Hodnotu bodu poznáme až na konci sezóny, míní trenér Luboš Prokopec

13.4.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroky čekají v těchto dvou kolech těžké zápasy. Ten první s Viktorií Žižkov k tříbodovému zisku nedovedli, o další se porvou hned příští neděli s Ústím nad Labem.
Po bezgólové remíze berou Votroci pouze bod

11.4.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Áčko hostí v neděli od 17.00 hodin čtvrtý tým tabulky FNL Viktorii Žižkov. Nejstarší dorost přivítá v sobotu dopoledne v SCM Bavlna vedoucí tým tabulky Slavii Praha a juniorka tradičně uzavírá víkendový program svým pondělním utkáním. Tentokrát zajíždí na hřiště Baníku Ostrava.
Víkendové zápasy Votroků

10.4.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V loňské sezóně ještě nastupoval pod žižkovským vysílačem v barvách Viktorky, v neděli však vyběhne v bíločerném dresu, v dresu FC Hradec Králové. Pavel Čermák strávil ve Viktorii Žižkov necelé čtyři sezóny a v neděli ho čeká zajímavý zápas. „Nedělní utkání beru jako každé jiné. Ve Viktorii jsem byl skoro pět let a nyní proti ní nastoupím poprvé. V tom je to jediné specifické. Jinak je to zcela běžný zápas,“ vidí nedělní měření sil levonohý obránce.
Musíme být důslední v rozehrávce i v koncovce, říká o nedělním utkání Pavel Čermák

25 Marek Plašil 67 - 90 - - -
6 Tomáš Malinský 0 - 83 - - -

12 David Folwarczny 76 - 90 - - -
14 Igor Súkenník 0 - 90 - - -
22 Lukáš Bartošák 0 - 76 - 55 -
16 Lukáš Bodeček 0 - 90 - - -
25 Lukáš Roubal 89 - 90 - - -
18 Marcel Šťastný 0 - 90 - 32 -