Místo konání: Vlašim
Počet diváků: 587

FC Graffin Vlašim 1 FC Graffin Vlašim
:

Hradečtí Votroci si z Vlašimi vezou jeden bod za remízu 1:1, když od 42. minuty hráli bez vyloučeného Kuliče.

V úvodu utkání se hned prezentovala dvojice Vaněček – Kulič, když prvně jmenovaný si udělal prostor ve vápně, postrčil míč volnému Kuličovi, ale jeho střela skončila těsně nad domácí brankou. O chvíli později se připomněli také domácí, když střela Putze skončila podobně jako ta Kuličova.
Votroci postupem času získávali územní převahu. Kontr Zeleného, Vaněčka a Kuliče na dva domácí ještě nevyšel, ale přišla 23. minuta a v táboře Votroků mohlo být veselo. Shejbal dostal u postranní čáry míč pod kontrolu, přihrál Vaněčkovi, který si zády k bráně poradil s obráncem a ideálně přihrál míč na pokutový puntík Plašilovi. Ten svoji levou nohou vymetl horní růžek Švengrovy branky.
Radost z vedoucího gólu trvala pouze šest minut. Domácí po úvodním gólu zvýšili obrátky a v 32. vyrovnali. Nejprve nebezpečnou hlavičku Ujce s velkými obtížemi vytěsnil Lindr na roh, jenže z následné standardní situace se hlavou prosadil Jeřábek a srovnal stav skóre na 1:1.
Po vyrovnacím gólu domácí hodně ožili a měli ještě jednu velkou šanci Putze, kterou však Lindr z bezprostřední blízkosti zlikvidoval.
Diskutovatelná situace přišla chvilku před přestávkou, když po souboji Marka Kuliče s Kryštůvkem rozhodčí Lerch hostujícího špílmachra vyloučil.
Druhý poločas tak byl touto kartou ovlivněn. Votroci museli vycházet z hloubky obrany a spoléhat na rychlé brejky. Jeden takový přišel po hodině hry, když se u lajny prosadil Malinský, přihrál Janouškovi, ale jeho střele mezi tyče nohama zamezil domácí Švengr. Chvíli na to hlavička Vaněčka, po standardce Plašila, skončila těsně vedle.
Domácí se v této fázi hry, i když v poli hráli s jedním mužem navíc, neprosazovali. Výjimkou byl polo centr – polo střela Průchy, se kterou si Lindr poradil.
Vzrušení v ochozech přinesla 74., když Kučera zacentroval do vápna, Zelený sklepl na naběhnutého Plašila, ale jeho prudkou ránu opět dobře chytající Švengr zlikvidoval. Za chvíli měl další „loženku“ opět Plašil, když se k němu, k překvapení všech, dostal prudce centrovaný míč Zeleného. Zaskočený byl bohužel i samotný střelec a jeho rána tak mířila vysoko nad vlašimskou branku.
V poslední pětiminutovce se domácí Vlašim usadila na polovině Votroků, ale z mírného tlaku dokázala vyprodukovat pouze pár rohů a závarů před Lindrovou brankou.
Votroci tak na rekord v počtu za sebou jdoucích výher nedosáhli, ale ze středočeské Vlašim si vezou zasloužený bod za remízu 1:1.
FC Graffin Vlašim – FC Hradec Králové 1:1 (1:1)
FC Graffin Vlašim: Švengr – Starý (68. Jicha), Kryštůfek, Petrů, Sus – Průcha, Tomášek, Vebr, Jeřábek (85. Janda) – Putz, Ujec
FC Hradec Králové: Lindr – Plašil, Rolko, Pillár, Poěbradský – Shejbal (59. Malinský), Kučera (92. Hochmeister), Janoušek, Zelený – Kulič, Vaněček (89. Dvořák)
Branky: 23. Plašil – 32. Jeřábek, ŽK: 37. Ujec, 44. Starý, ČK: 42. Kulič, Rozhodčí: Lerch – Nádvorník, Černý, Počet diváků: 587

16.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník
Jen dvaačtyřicet minut pobyl na trávníku ve Vlašimi, pak šel z placu. Ne kvůli špatnému výkonu, ale zásluhou červené karty. Po faulu na Kryštůfka se hradecký útočník Marek Kulič pakoval ze hřiště.
Trest za červenou kartu ve Vlašimi? Kulič nemá představu

15.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V tomto článku si můžete prohlédnout ty nejdůležitější okamžiky z remízového zápasu s FC Graffin Vlašim.
Videosestřih ze zápasu ve Vlašimi

12.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Samotné utkání ve Vlašimi hodnotil trenér Luboš Prokopec. Vy si ho můžete poslechnout zde.
Hodnocení remízového utkání ve Vlašimi trenérem Prokopcem

I v deseti vybojovali Votroci ve Vlašimi bod

11.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Každý je už vidí v první lize. Obzvlášť po úchvatné sedmizápasové vítězné sérii. „Ještě nás čeká dlouhá cesta. Už o víkendu ve Vlašimi to nebude nic jednoduchého," tvrdí Luboš Prokopec, kouč fotbalistů Hradce Králové, aktuálních vládců Fotbalové národní ligy.
Kouč Prokopec zatím nikoho z hrušky sundávat nemusí

11.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V rámci 11. kola FNL se Votroci utkají s Graffinem Valšim na jeho hřišti. Utkání se hraje v sobotu 12. října se začátkem v 16. 00 hodin.
Po pohárové přestávce Votroci míří do Vlašimi

9.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotu 11. 10. 2013 čeká Votroky po týdenní pauze další utkání FNL. Náš tým zajíždí do Vlašimi, kde se od 16,00 hodin střetne s domácím týmem Graffin Vlašim.