Místo konání: Zlín
Počet diváků: 1132

FC Fastav Zlín 1 FC Fastav Zlín
:

Votroci museli již před utkáním řešit nepříjemnou situaci. Na předzápasovém tréninku se zranil Jiří Lindr, který by se s největší pravděpodobností postavil mezi tři tyče. A tak do branky zamířil Tomáš Koubek.
Tato situace však Votroky z míry nevyvedla a byli to od první minuty oni, kdo udával tempo hry. Do přečíslení se několikrát dostávali Dvořák s Malinským, ale nikdy své průniky do finále nedotáhli. V první dvacetiminutovce měl na své hlavě také dvakrát šanci Pavel Dvořák, ale míč vždy skončil v náruči Dostála. Ovšem úvodní část utkání ukončil svoji nebezpečnou střelou domácí Matějov. Zde musel Tomáš Koubek předvést jeden ze svých výrazných zákroků.
Tato situace také rázně uťala úvodní převahu hostujícího týmu a po zbytek prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. Votroci se sice stále tlačili před branku domácích, ale v rozhodujících chvílích je buď zklamala finální přihrávka, nebo z uctivé vzdálenosti pálil nepřesně.
Začátek druhého poločasu vzal do své režie Marek Kulič. Nejprve dvě minuty po úvodním hvizdu „z voleje“ řádně zaměstnal domácího gólmana, aby o deset minut později trefil prudkou ranou tyč a po odrazu pohotově vrátil míč za bezmocného Dostála Pavel Dvořák, 0:1.
A Marek Kulič s Pavlem Dvořákem po hodině hry ještě jednou. Malinský vystihl chybnou rozehrávku domácího Bartolomea, postrčil Kuličovi, který poslal centr do vápna na hlavu Pavla Dvořáka. Ten míč doslova jen „lízl“. Bohužel ten skončil několik centimetrů vedle Dostálovy šibenice.
Po úvodní brance měli Votroci několik brejkových situací, ale ani střídající Zelený, ani Malinský si s míčem v dobré pozici neporadili. A tak přišel trest. Po zmatku na hranici vápna Votroků se k míči dostal Pazdera, na nic nečekal a ranou o břevno srovnal na 1:1.
Obrovskou šanci měl v závěru utkání opět Pavel Dvořák, který se dostal k propadlému míči, ale jeho prudká střela z malého vápna mířila vysoko nad zlínskou branku. Dnes Votroci ztratili dva body díky neproměnění i těch nejvyloženějších příležitostí. Po tomto utkání již nemají svůj „prvoligový“ osud ve svých rukou.
FC FASTAV Zlín – FC Hradec Králové 1:1 (0:0)
Sestavy: FC FASTAV Zlín: Dostál - Pazdera, Malý, Hubáček, Benčík - Železník, Matějov (69. Motal), Hájek, Jeleček – Jordan (53. Kroča), Malcharek (62. Bartolomeu)
FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Rolko, Plašil, Poděbradský – Shejbal (65. Zelený), Kulič (92. Hovorka), Hable, Janoušek, Malinský (80. Halilovič) - Dvořák.
Branky: 77. Pazdera - 52. Dvořák, ŽK: Benčík - Shejbal, Rozhodčí: Lerch – Štěrba, Machálek, Počet diváků 1132

25.5.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci na hřišti Fastavu Zlín uhráli remízu 1:1. Jak viděl utkání Luboš Prokopec? „Potvrdilo se nám, že nás čeká těžký zápas. Domácí Zlín udělal za poslední dobu obrovský progres. Myslím si, že jsme se na soupeře připravili dobře. Změnili jsme způsob hry, prostor jsme překopávali a většinu hry jsme byli na polovině soupeře, kde jsme úspěšně kombinovali,"popisuje sobotní souboj ve Zlíně trenér Luboš Prokopec
Kluci zaslouží za to, jak zápas odpracovali, jednoznačně pochvalu, říká trenér Prokopec

24.5.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V Zlíně padaly branky až v druhém poločase. Votroci sice na šance jednoznačně vyhráli, ale na góly se s "ševci rozešli smírně 1:1.
Votroci ztratili dva body díky neproměnění i těch nejvyloženějších šancí

22.5.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotu čeká Votroky možná zápas sezóny. Všechny týmy, které se ucházejí o postupová místa do 1. ligy, hrají na soupeřově hřišti. Táborsko zajíždí do Karviné, České Budějovice to mají do Vlašimi podstatně blíže a Votroci míří do Zlína. Zde se od 18.00 hodin střetnou s místním týmem FC Fastav Zlín.
Závěr sezóny se blíží, Votroci v rámci 28. kola FNL cestují do Zlína.

22.5.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Kdo zvládne dostihy? Postoupí Hradec a Budějovice!
Jak vidí závěr soutěže DENÍK?

21.5.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Honza měl být pro jarní boje zkvalitněním defenzivní činnosti. Bohužel se hned na druhém tréninku zranil a zdravotní problémy ho doprovázeli až do nedávna. Nyní v neděli se po delší době vrátil na zelený pažit na posledních dvanáct minut zápasu.
Jan Hable se po zranění vrátil. Je připravený i na Zlín.

20.5.2014, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotním podvečeru čeká Votroky možná zásadní utkání celého ročníku. Situace v tabulce FNL tři kola před koncem skrývá složitý postupový rébus. Na bránu první fotbalové ligy chtějí zaklepat hned tři týmy – Hradec, Budějovice a Táborsko. Bodové odstupy jsou minimální a ve hře je ještě 9 bodů. Zdá se být více než zřejmé, že pokud některý z aspirantů na postup v tomto víkendovém kole nebude bodovat, notně se vytouženému cíli vzdálí.
Podpořte Votroky ve Zlíně. Autobusový zájezd za super cenu!

6 Tomáš Malinský 0 - 80 - - -

6 Adam Jesenský 62 - 90 - - -
4 David Hubáček 0 - 90 - - -
21 Ladislav Benčík 0 - 90 - 66 -
14 Lukáš Motal 69 - 90 - - -
20 Lukáš Pazdera 0 - 90 77 - -
7 Lukáš Železník 0 - 90 - - -
26 Marko Jordan 0 - 54 - - -