Místo konání: Praha - Střížkov
Počet diváků: 711

Bohemians Praha 1 Bohemians Praha
:

Ve slunečném dopoledni se v prvním poločase nehrál fotbal, který by zrovna potěšil duši fotbalového fanouška. Votroci byli častěji u míče a byli rozhodně aktivnějším týmem, nicméně dobře zformovaná obrana domácích jim toho mnoho nedovolila. Jedna z mála zajímavých situací se odehrála ve 12. minutě, kdy se uvolnil Shejbal a nahrávkou hledal nabíhajícího Dvořáka, ten míč však zasáhnout nestihl. Jediný střelecký pokus v první půli viděli diváci na Střížkově ve 40. minutě a zasloužil se o ní aktivní Honza Shejbal, ovšem brankář Brauneis byl pozorný a míč lapil.

V druhé pětačtyřicetiminutovce měl hned v úvodu obrovskou gólovou šanci David Vaněček, když se objevil nečekaně v malém vápně domácích, ovšem z bezprostřední blízkosti stačil trefit jen gólmana Bohemians Brauneisa. Poté hra upadla opět do průměru a proti houževnatému soupeři se Votroci dlouho nemohli prosadit. Další dobrá příležitost přišla po rohovém kopu v 70. minutě, kdy se po obrovském závaru nejlépe zorientoval Vaněček a jeho přízemní střelu musel domácí brankář zlikvidovat s vypětím všech sil. V 76. minutě poprvé pořádně zahrozili i svěřenci trenéra Miloše Sazima, když útočník Ibragimov o kousek netrefil letící balón, který byl nebezpečně blízko branky Jiřího Lindra.

V 83. minutě po centru Malinského zahrál v pokutovém území jeden z fotbalistů Bohemians Praha rukou a sudí Proske nařídil penaltu. K exekuci pokutového kopu se postavil kapitán Šisler a jeho střelu k pravé tyči gólman Brauneis chytil. V 89. minutě bohužel přišel trest za neproměněné příležitosti a hráči Bohemians se dostali do vedení. Ibragimov se po individuálním uvolnění dostal k balónu a přesnou střelou k tyči nedal Lindrovi žádnou šanci, 1:0. V samotném závěru si Votroci vytvořili velký tlak, ale k vyrovnávací brance to již nevedlo. Proto se tým FC Hradec Králové vrací z Prahy bez bodů.

FK Bohemians Praha – FC Hradec Králové 1:0 (0:0)
Branky: 89. Ibragimov. Rozhodčí: Proske - Vysloužil, Antoníček. ŽK: 28. Laštovka, 65. Novotný, 82. Ptáček, 83. Kuzmanovič – 87. Dvořák. Počet diváků: 711.

Sestavy: FK Bohemians Praha: Brauneis – Ježdík, Šídlo, Bohata, Novotný (90. Faltus), Ptáček, Volek, Hájek (90. Suk), Laštovka – Ibragimov, Kuzmanovič.
FC Hradec Králové: Lindr – Plašil, Rolko, Pillár, Poděbradský – Shejbal (69. Malinský), Schwarz (61. Halilovič), Šisler, Zelený – Dvořák, Vaněček.

29.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Fotbalová národní liga: Kapitán „votroků" Šisler nedal penaltu, chvíli poté přišla rána do vazu. „Nechápu to," kroutil hlavou kouč Prokopec. „Bylo to špatný. Měli jsme utkání zvládnout lépe a získat body.
V závěru jsme inkasovali. Jsem zklamaný," uvedl také trenér „votroků".
Tohle byl zlý sen! Ibragimov nečekaně složil Hradec

29.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V sobotu dopoledne prohráli Votroci s pražskými Bohemians 0:1. Zde se můžete podívat na některé okamžiky ze zápasu.
Video ze sobotního utkání na Střížkově

26.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete poslechnout, jak viděl sobotní utkání Luboš Prokopec.
Hodnocení zápasu 13. kola FNL proti Bohemians - Střížkov trenérem Prokopcem

26.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin, foto: David Solnař
V rámci 13. kola zavítal Hradec Králové do Prahy, kde se střetl s týmem Bohemians Praha. O zápase rozhodla 89. minuta, kdy se trefil domácí Ibragimov. Votroci v druhém poločase nevyužili možnost skórovat z pokutového kopu.
Branka v závěru vzala Hradci všechny body

25.10.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Ještě jeden zápas zbývá Markovi „odsedět“ za červenou kartu ve Vlašimi, proto zítra určitě nenastoupí. Díky „víkendovému volnu“ se tak mohl zúčastnit dnešní akce „Daruj černobílou krev“, kterou organizoval Fanklub Votroci 2000 ve spolupráci s klubem. „Rád jsem se dnešní akce zúčastnil. Určitě darování krve je pro dobrou věc, tak jsem všechny přišel podpořit a krev jsem také daroval,“ říká opora černobílých barev Marek Kulič.