FK Dukla Praha 0 FK Dukla Praha
FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
:

Přípravný zápas FK Dukla Praha – FC Hradec Králové 0:2 (0:0)

V dnešním duelu na sebe narazili dva účastníci nejvyšší soutěže a na hře, která byla hlavně v prvním poločase vyrovnaná, to bylo znát. Votroci sice ovládli prvních dvacet minut, ale v podstatě do žádné vyložené šance se v prvním dějství nedostali. Naproti tomu Dukla, která měla míč méně na svých kopačkách, a spíše se soustředila na bránění, trefila v poslední minutě prvního poločasu po střele Bergera břevno hradecké svatyně.
Do druhého poločasu, jak avizoval trenér Plíšek, Votroci sestavu nezměnili. Dukla sáhla k drobným změnám až po hodině hry.
Na hřišti v druhém poločasu dominovali Votroci jak herně, tak v proměňování šancí. V 62. skóre otevřel Harba, když si naběhl na kolmici Haliloviče, míč zasekl a svoji pravou nohou ho poslal do „šibenice“ bezmocného Šebeka, 0:1. I nadále byli Východočeši aktivnější a hru v podstatě kontrolovali. V 73. se podruhé prosadil Haris Harba, tentokrát hlavou, po centru Zeleného, 0:2. Svůj hattrick mohl dokonat v 87., kdy hostujícímu brankáři, po samostatném úniku, nejprve naznačil střelu a pak jej chtěl „dloubáčkem“ přehodit. Brankář Dukly tentokrát jeho úmysl vystihl a míč chytil s přehledem do koše.
Dnes byli Votroci lepším týmem. Z dobře organizované obranné fáze, včele s gólmanem Koubkem, přecházeli do nebezpečných útoků, kde se dvakrát prosadil Haris Harba. Ovšem pochvalu za dnešní výkon zaslouží celý tým, kterému se podařilo nepříjemného soupeře po několika letech opět porazit.
Sestava FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Fukal, Hochmeister, Plašil – Halilovič, Strnad, Kulič (77. Šisler), Zelený – Harba, Štěpán
FK Dukla Praha: Šebek – Romera, Božič, Vorel, Vrzal (68. Hanousek) – Berger (62. Svatoňský), Gedeon (62. Kalouda), Borek (73. Hašek), Podrazký – Pospěch (73. Tenkl), Přeučil
Branky: Harba 2, ŽK: Božič - Strnad

12.1.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci porazili Duklu Praha dvěma góly Harise Harbi a do tabulky zimní ligy si připsali tři body.
FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 0:2 (0:0)

11.1.2013, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
O víkendu Votroky čeká pokračování Tipsport zimní ligy. V sobotu se nejprve utkají od 15. 00 hodin s Duklou Praha a v neděli změří své síly od 11. 00 hodin s druholigovou Viktorkou Žižkov.