14. kolo - FK Příbram - FC Hradec Králové

Počet diváků: 1562

1. FK Příbram 0 1. FK Příbram
:

1:FK Příbram - FC Hradec Králové 0:0

V rámci 14. kola Votroci zajížděli na půdu 1. FK Příbram. V boji o utržení se ze spodku tabulky branka nepadla, a tak si ze soupeřova hřiště odvezli cenný bod.

Před utkáním trenér Plíšek avizoval bitvu o každý metr hřiště. To se v průběhu prvního poločasu naplnilo. Ten se odehrával spíše mezi velkými vápny soupeřů. Výjimkou byl snad jen úvod a konec poločasu.

Hned po pěti minutách hry se u zadní tyče Koubkovy svatyně zjevil Wágner, ale špičkou kopačky míč mezi tři tyče neprotlačil. V 13. postupoval z boku na soupeřovu branku Holeš, a když neměl komu přihrát, vypálil. Hruška však stál na správném místě a se štiplavou střelou si poradil.

Poté se zhruba půlhodinky nic podstatného před brankami obou soupeřů nedělo. Až v samotném závěru po straně pronikl Štěpán, ale domácí brankář mu svým včasným vyběhnutím šanci zneškodnil. V poslední minutě úvodního dějství měli obrovskou šanci domácí. Nejprve Koubek bravurně zneškodnil Trappovu střelu z malého vápna a dorážku Šlapáka zablokoval kapitán Fukal a míč vytěsnil na roh.

V druhém poločasu se přeci jen hrál otevřenější fotbal. V 51. všem Votrokům zatrnulo, to když centrovaný míč z hloubky pole skončil na břevně Tomáše Koubka. O chvíli později přišla povedená šance hostí. Na centr Holeše si naběhl Uškovič a ten z „voleje“ poslal míč těsně nad branku Příbrami. Po hodině hry se za obranu Příbrami dostával rychlonohý Štěpán, ale jeho polostřela – polocetr skončila vedle. Asi největší šanci hostí měl v 78. Strnad, který si naběhl za obranu na zadní tyč. Ovšem v posledním okamžiku mu jeden z domácích bránících hráčů míč ukopl, takže ze šance byl pouze rohový kop.

V závěru utkání domácí dostali několik výhod v podobě přímých kopů, ale pozorná obrana Votroků, včele s Tomášem Koubkem vše ubránila, a tak zápas o urvání se ze spodku tabulky skončil bezbrankovou remízou.

1.FK Příbram: Hruška – Jugas, Dejmek, Mišun, Divíšek (46. Pleško) – Mareš, Kalivoda (30. Danoski), Trapp, Šlapák (71. Střihavka) – Wágner, Krbeček
FC Hradec Králové: Koubek – Holeš, Jánošík, Fukal, Poděbradský – Štěpán, Halilovič (63. Zelený), Strnad, Hochmeister (39. Pávek), Schwarz (74. Zec) – Uškovič
ŽK: Mareš, Danoski – Halilovič, Strnad, Poděbradský, Pávek, Počet diváků 1562, Rozhodčí: Paták – Košec, Hrabovský

12.11.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Zde si můžete přečíst články o sobotním utkání 1.FK Příbram - FC Hradec Králové, které skončilo bez branek.
Jak popsal sobotní zápas Hradecký DENÍK

10.11.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete poslechnout pozápasové hodnocení trenéra Jiřího Plíška.
Trenér Plíšek hodnotí bezbrankové utkání v Příbrami

V rámci 14. kola Votroci zajížděli na půdu 1. FK Příbram. V boji o utržení se ze spodku tabulky branka nepadla, a tak si ze soupeřova hřiště odvezli cenný bod.
Votroci vezou z Příbrami bod za bezbrankovou remízu

9.11.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník- Radek Špryňar
Hradecký záložník Radek Hochmeister si bude muset v utkání s fotbalisty Příbrami zvykat na nového parťáka ve středu pole, spoluhráč Šisler je totiž vykartovaný.
Pávek, nebo snad Strnad? Prý by to zvládli oba dva

8.11.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Předposlední podzimní utkání FK Příbram – FC Hradec Králové odehrají Votroci v sobotním podvečeru (16. 00) na stadionu U Litavky. S trenérem Plíškem jsme si dnes povídali pouze o tomto důležitém utkání.
Votroky v sobotu čeká nelehké utkání v Příbrami

7.11.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Milan Fukal ještě jednou zhodnotil utkání proti Českým Budějovicím, ale již nyní se kouká na sobotní střetnutí v Příbrami. Zajímá vás, zda sleduje Ligu mistrů a jaké to je, hrát před 70 tis. diváky? Poslechněte si rozhovor s ním.
Musíme zabránit tomu, aby nás Příbram přeskočila, říká kapitán Milan Fukal

6.11.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Kromě předehrávaného prvního jarního kola v Jablonci nad Nisou (24.- 25. 11.), známe přesné termíny zápasů, které ještě Votroky v podzimním programu čekají. Na ten nejbližší do Příbrami můžete jet s fanklubem "holobusem".