MFK Chrudim 0 MFK Chrudim
FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
:

MFK Chrudim - FC Hradec Králové 0:2 (0:1)

V předposledním přípravném utkání Votroci porazili vítěze loňské ČFL, MFK Chrudim. Celé utkání odehrál zkoušený Petr Kaspřák, který však u týmu končí.

Kdo by si myslel, že třetiligový tým bude snadným soupeřem, ten by se mýlil. Tým MFK Chrudim byl Votrokům rovnocenným soupeřem, i když prohrál 0:2.

Votroci utkání začali velice slibně. Již v 9. našelna hranici vápna Uškovič osamoceného Voltra a ten domácímu brankáři nedal šanci,0:1. Poté vystrčili růžky také domácí a domácí Dostálek vyslal směrem na Lindra nepříjemný projektil. Ten však byl pozorný. Podruhé se mohl Voltr prosadit v 24. po přihrávce Schwarze, ale tentokrát branku netrefil. V poslední minutě prvního poločasu měli šance Uškovič a Harba,ale bez gólového zakončení.

V druhém poločasu udělal trenér Plíšek opět několik změn, ale hra byla v podstatě stejná jako v prvním poločase.Hned zkraje druhého poločasu měl šanci domácí Dostálek a v 62. vyslal nádhernou střelu na soupeřovu branku Hochmeister. Obě šance však skončili mimo bramku. Trefil se až v 66. Zelený, který zakončil pěknou kombinaci po ose Mrázek – Dvořák, 0:2. Velkou šanci měl 15 minut před koncem Dvořák, ale domácího Mrázka ani nadvakrát nepřekonal.

Utkání tak skončilo výhrou Votroků 2:0. Celé utkání odehrál Petr Kaspřák, který byl v FC Hradec Králové na zkoušce. Po utkání se obě strany domluvili na nepokračování spolupráce.

Sestava FC Hradec Králové: Lindr (46. Koubek) - Pávek (46. Holeš), Fukal (60. Hochmeister), Kaspřák, Poděbradský - Harba (60. Zelený), Strnad (46. Štěpán), Klapka (60. Janoušek), Schwarz (60. Šisler) - Uškovič (60. Mrázek), Voltr (46. Dvořák)
Sestava MFK Chrudim: Mrázek - Štěpánek, Linhart (65. Drahoš), Radouš, Adámek (73.Valda) - Jarosz (57. Langr), Kesner, Vladyka (83.Vodrážka), Vodrážka (75. Mastík), Dostálek (80. Vávra) - Holub (66. Kopecký)

Branky: 9. Voltr, 66.Zelený, Diváků 250

20.7.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Ve středu se Votroci střetli s vítězem loňské ČFL, týmem MFK Chrudim a zvítězili v něm 2:0. Zde si můžete prohlédnout video.
Video ze středečního utkání v Chrudimi

18.7.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin, foto: Lubomír Douděra
V předposledním přípravném utkání Votroci porazili vítěze loňské ČFL, MFK Chrudim. Celé utkání odehrál zkoušený Petr Kaspřák, který však u týmu končí.
Votroci porazili MFK Chrudim 2:0