FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
SK České Budějovice 2 SK České Budějovice
:

Tipsport liga: FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice 2:2 (1:0)

V dalším kole Tipsport zimní ligy se Votroci utkali s Dynamem České Budějovice a utkání nakonec skončilo nerozhodně.

Výsledku odpovídal i celkový průběh zápasu. Votroci měli otěže zápasu v rukou hlavně v prvním poločasu, ve druhém dotahovali jednogólový náskok soupeře. Gólově se prosadili zkoušení hráči Jedunov a Mrázek. Do zápasu také nastoupil Chleboun, který odlétá v příštím týdnu na čtyřdenní testy do Kazachstánu.

Prvnímu gólu předcházela velká šance Janouška, který patičkou usměrňoval střelu Šislera do českobudějovické branky, ale míč nakonec skončil jen těsně vedle. Gólová radost propukla v 30. minutě po pěkné kombinační akci, kterou začal Jedunov, Malinský z "první" přiťukl na Mrázka, kterého nakonec "předběhl" opět Jedunov a vymetlhorní růžek českobudějovické branky, 1:0. O pět minut později zachraňoval Koubek čisté konto po střele Ferreira k tyči.

Druhý poločas začali lépe hosté. V 61. zahrál Otepka roh na zadní tyč, kde Hochmeister neuhlídal Naumova a ten hlavou skóroval, 1:1. Za nedlouho bylo ještě hůře, když se střelecky prosadil hostující Ondrášek, 1:2. Po inkasovaném gólu se přeci jen Votroci vzpamatovali. V 73. zahrál Schwarz roh, Hochmeister šikovně přizvedl před bránícím Řepkou a na zadní tyči byl připraven nováček v hradeckém dresu Mrázek, který bez problému dopravil hlavou míč do odkryté části branky a tím také určil konečné skóre, 2:2.

Branky: 30. Jedunov, 73. Mrázek - 61. Naumov, 70. Ondrášek

FC Hradec Králové: Koubek (46.Lindr)- Fischer, Petrášek(46. Hochmeister), Fukal (46. Chleboun), Poděbradský - Černý (46. Klapka), Janoušek, Šisler (46. DvořákJ.), Malinský (46. Štěpán) - Jedunov (62. Schwarz), Mrázek

Dynamo České Budějovice:
1. poločas: Delac - Novák, Lengeyl, Řepka, Chirkin (46. Sajtl)- Klesa, Rýdel 46. Rakovan),Otepka, Ferreira (58. Rein) - Veverka (46. Naumov)Ondrášek

16.1.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
To si můžete poslechnout zde.
Jak viděl sobotní utkání trenér Václav Kotal?

14.1.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Na utkání FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice 2:2 byl přítomen i fotograf Lubomír Douděra. Zde si můžete prohlédnout momentky utkání, tak jak je zachytil jeho objektiv.
Fotografie z Tipsport zimní ligy

FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice 2:2 (1:0)

13.1.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V rámci dalšího utkání Tipsport zimní ligy Votroci nastoupí na hřišti v Praze Satalicích proti Dynamu České Budějovice v sobotu 14. 1. 2012 v 13.30 hodin.