6. kolo - FK Dukla Praha vs. FC Hradec Králové

FK Dukla Praha 4 FK Dukla Praha
:

6. kolo - FK Dukla Praha vs. FC Hradec Králové 4:0 (1:0)

V sobotním podvečeru měli Votroci svést bitvu o body,které by je dostali do horní poloviny tabulky. Namísto toho však z Julisky odjíždí s výsledkovým propadákem.
První varování vyslal již ve 3. Gedeon, jehož střela jen o vlásek minula levou tyč Lindrovy branky. Hradecká odpověď přišla v zápětí, Plašilovu střelu ze strany, zachraňoval Mikula.na brankové čáře. Poté se hra odehrávala pouze mezi vápny obou týmů. Až v 29. zatáhl míč po levé straně hřiště Podrazský, přízemním centrem našel na malém vápně Bergera a ten pod padajícím Lindrem poslal domácí tým do vedení, 1:0. Do konce poločasu se hra opět odehrávala bez šancí.

Druhý poločas začal pro Votroky hodně nešťastně. Fukal rozehrál přímý kop, Plašil v domnění, že mu míč pouze přihrává na místo přestupku ho vzalo ruky. Rozhodčí to posoudil jako hraní rukou a proti Votrokům zapískal přímý kop. Ten Dukla hbitě rozehrála na Lietavu, který pod vyběhnuvším Lindrem zvýšil na 2:0. Aby toho nebylo málo, v 64. Plašil fauloval v pokutovém území Markoviče, dostal červenou kartu a sám faulovaný pokutový kop bezpečně proměnil, 3:0. V 68. spálil tutovku Fischer,který nedokázal tváří v tvář překonat domácího brankáře Radu. V 81. střídající Malý pěkně protáhl Lindra a o minutu později,ovšem na druhé straně, vykopával z prázdné branky domácí Švejdík, když míč směřoval za domácího brankáře po pěkné kombinační akci po ose Klapka – Fischer. V 87. střídající Pázler trefil břevno Lindrovy branky.
Dvě minuty před závěrečným hvizdem stáhl v pokutovém území Chleboun Malého a poškozený hráč se ujal exekuce pokutového kopu. Ten opět domácí hráč úspěšně proměnil a stanovil tak konečné skóre zápasu na konečných 4:0 pro Duklu Praha.

Sestava FC Hradec Králové:
Lindr – Plašil, Fukal, Chleboun, Poděbradský – Fischer, Pávek (52. Malinský), Klapka, Hochmeister,  – Dvořák (79. Rezek), Štěpán (58. Zelený)
Sestava FK Dukla Praha: Rada – Pospíšil, Mikula, Švejdík, Vrzal – Berger (81. Pázler), Gedeon, Hanousek (87.Šiml), Podrazský (68. Malý) – Lietava, Markovi
Branky: Berger, Lietava,Markovič (PK), Malý (PK), ŽK: Mikula, Markovi, Lietava – Plašil, Fukal, Chleboun, ČK: Plašil, Diváků: 1875

12.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Mf Dnes - Radiomír Machek
Výsledkové ultimatum kabině. Finanční postihy. Nebo dokonce výměna trenéra či změny v kádru. Některé z těchto řešení, případně jejich mix lze očekávat od dnešního jednání vedení hradeckého fotbalového klubu.
Krize, přiznává ředitel Hradce. Cestu z ní bude řešit představenstvo

9.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Trenér Václav Kotal hodnotí utkání FK Dukla Praha - FCHradec Králové 4:0.
Obranná hra nám v posledních kolech nefunguje, říká trenér Kotal

V sobotním podvečeru měli Votroci svést bitvu o body,které by je dostali do horní poloviny tabulky. Namísto toho však z Julisky odjíždí s výsledkovým propadákem.
Votroci na hřišti nováčka neuspěli

9.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Radek Špryňar
Fotbalisté FC Hradec Králové se dnes od 18 hodin představí na Julisce proti Dukle Praha. Na gól čekají už 273 minut.
Čas náprav začíná. Stop žalostné efektivitě!

9.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník, Radek Špryňar
Útočník "votroků" Pavel Dvořák zatím skóroval pouze jednou, trenér od něho chce „desítku“.
Je na čase střílet góly. Už na Dukle, ví forvard

8.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Po reprezentační přestávce se opět rozjíždí Gambrinus liga. 6. kolo otevře zápas FK Dukla Praha – FC Hradec Králové v pátek 9. 9. 2011 v 18. 00 hodin.
V pátečním podvečeru se Votroci utkají v Praze na Julisce s Duklou

7.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Trenér Václav Kotal využil reprezentační přestávky ke konsolidaci týmu. Postupně do sestavy zabudovává "nováčky" Milana Fukala a Marka Plašila. V týdnu se po zranění do tréninku zapojil i Filip Klapka. Jedinou vráskou na jeho čele tak zůstává zranění Pavla Černého.
Proti Dukle Praha nastoupí někteří hráči úplně na jiném místě, říká Václav Kotal

6.9.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fanklub Votroci 2000, ve spolupráci s naším klubem, opět pořádá zájezd na utkání Gambrinus ligy, tentokrát na pražskou Julisku.