23. kolo - SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové

Místo konání: České Budějovice
Počet diváků: 2614

SK České Budějovice 1 SK České Budějovice
:

Votroci v dnešním utkání sahali po bodu,ale ten jim sebrala proměněná penalta v poslední minutě utkání.

Zápas v Českých Budějovicích začal od první minuty svižně, ale první šance na sebe nechaly čekat až do 20. minuty. Byli to Votroci,kteří se dostali do první vážnější šance zápasu. V 18. odcentroval Šisler, ale hlavička Štěpána domácího brankáře neohrozila. Hned v zápětí napřáh z 26 metrů Šisler a jeho střela jen těsně minula levou tyč Daňkovy svatyně. Poté se do šance dostali i domácí, když po chybě Koubka netrefil prázdnou branku domácí Klesa. Po půlhodině hry napřáhl z 20 metrů domácí Otepka, ale jeho střela skončila těsně nad. V 38. vyrobil hrubku domácí Machovec,když poslal velkou „malou“domů domácímu brankáři, ale toho zbytečně fauloval Štěpán, takže se namísto šance, nakonec kopal přímý kop proti Votrokům.

První poločas divákům nabídl pěknou,útočnou hru, které chybělo jedno, góly.
Druhý poločas již tak líbivý fotbal nepřinesl. Hra se odehrávala převážně na polovině Votroků, ale domácí tým se do vážnější šance nedostal. Gól Klesy z 56. neplatil pro ofsajd a střely Javorka, respektive Řezníčka skončily vysoko nad. Votroci se dostali na dostřel domácí branky pouze ke konci utkání, jenže střely Dvořáka a Janouška byly spíše propagačního charakteru.

Rozuzlení zápasu přišlo až v nastavené době hry. Rozhodčí Paták odpískal hru rukou Jiřímu Janouškovi v pokutovém území a následovala penalta. Tu bezpečně proměnil Otepka a stanovil tak výsledek utkání na 1:0 proČeské Budějovice. Votroci na bod sehali, ale nedosáhli.
SK Dynamo České Budějovice: Daněk – Krajčík, Řepka, Lengyel, Machovec – Klesa, Javorek, Otepka, Rýdel – Ferreira (72. Hudson), Řezníček (84.Němec)
FC Hradec Králové: Koubek – Plašil, Hochmeister, Šisler, Poděbradský – Štěpán (90. Edunov), Černý, Holeš – Malinský (66. Zelený), Mrázek (61. Dvořák)
Gól: Otepka
ŽK: Krajčík – Malinský, Šisler, Zelený

SK Dynamo České Budějovice: Daněk – Krajčík, Řepka, Lengyel, Machovec – Klesa, Javorek, Otepka, Rýdel – Ferreira, Řezníček
FC Hradec Králové: Koubek – Plašil, Hochmeister, Šisler, Poděbradský – Štěpán, Janoušek,Černý,Holeš – Malinský,Mrázek

3.4.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník
Fotbalisté FC Hradec Králové potřebují v těžkých jarních bojích Gambrinus ligy podporu od svých fanoušků. Proto se Deník ve spolupráci s fotbalovým klubem FC Hradec Králové rozhodl vyhlásit soutěž o dvacet vstupenek na nedělní zápas první fotbalové ligy mezi Hradcem Králové a Baníkem Ostrava (od 17 hodin).
Soutěžte s Deníkem o dvacet lístků na zápas 'votroků' s Baníkem Ostrava.

3.4.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Záložník prvoligových fotbalistů FC Hradec Králové Jiří Janoušek zahrál rukou ve vápně a „votroci“ v Českých Budějovicích prohráli 0:1. Odpískat? Neodpískat? Jiří Janoušek má jasno. „Když rozhodčí pískne penaltu v nastavení, měla by být jasná.“
'Penalta? Nerozdýchal jsem to,' neskrýval Janoušek

1.4.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete poslechnout hodnocení zápasu SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové 1:0 trenérem Václavem Kotalem.
Pozápasové hodnocení trenéra Kotala

Remíza zmizela v nastaveném čase

30.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V rámci 23. kola se Votroci o víkendu utkají v Českých Budějovicích s domácím týmem SK Dynamo. Utkání se hraje v neděli 1. 4. 2012 od 17. 00 hodin.
Votroci v neděli zajíždí na jih Čech

V anketě o Nejúspěšnějšího mládežnického sportovce za rok 2011 v Královéhradeckém kraji triumfoval brankář Tomáš Koubek a dorostenci FC Hradec Králové.
Nejlepšími sportovními mládežníky v Královéhradeckém kraji jsou fotbalisté FC Hradec Králové

Zde si můžete přečíst všechny zápasy Votroků o následujícím víkendu.
Kam o víkendu za Votroky?

30.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Pavel Král
V utkání s Mladou Boleslaví odvedl hradecký útočník Pavel Černý velké penzum práce. Náročná šichta ho bude čekat i v neděli na trávníku Českých Budějovic.
'Řepka je člověk jako každý jiný. Já se na něj osobně těším'

27.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fanklub Votroci 2000 opět pořádá autobusový zájezd na venkovní utkání. Nyní Votroci zajíždí na horkou půdu do Českých Budějovic a vy je můžeš jet povzbudit.