19. kolo - 1. FK Příbram – FC Hradec Králové

Počet diváků:

1. FK Příbram 0 1. FK Příbram
:

19. kolo - 1. FK Příbram – FC Hradec Králové 0:0

Úvod utkání byl z obou stran opatrný a diváci si museli na první fotbalovou akci počkat až do 13. minuty, kdy se po pěkné akci domácích dostal ke střele Bernardo. Jeho pokusu však chyběla dostatečná razance. Od této chvíle se osmělili i fotbalisté Hradce Králové a hned z toho byla obrovská šance na vstřelení úvodní branky. Po levé straně se zaskvěl individuálním průnikem Štěpán, našel centrem zcela volného Černého, který ale hlavičkoval pouze do břevna příbramské svatyně.

Ve 22. minutě bylo naopak pořádně horko před brankou Koubka. Po rohovém kopu se dostal k zakončení Krejčí, míč padající do branky na poslední chvíli odhlavičkoval hradecký Poděbradský. Tato akce vlila hráčům Příbrami novou krev do žil a další šance na sebe nenechala dlouho čekat. Ke střele z hranice pokutového území se dostal příbramský Krbeček a pořádně prověřil gólmana Koubka, který míč vyrazil na rohový kop. Hradečtí opět vystrčili růžky v 33. minutě a zase u toho byl agilní Vojtěch Štěpán. Tentokrát centrem z levé strany hledal Mrázka, ovšem ten se k zakončení nedostal. První poločas tedy skončil za stavu 0:0.

Pět minut po zahájení druhé pětačtyřicetiminutovky se dostal do velké šance hostující Dvořák, ale jeho pokus skončil nad brankou. Výběr kouče Václava Kotala se v těchto chvílích vrhl do útoku a defenzíva domácích se ocitla pod trvalým tlakem. O pět minut později se početný kotel z Hradce Králové opět chytal za hlavu, tentokrát nad šancí Fukala. Zkušený zadák pohotovou střelou mezi tyče nezamířil.

V 60. minutě byli fanoušci na stadionu u Litavky svědky útočné podívané, kdy šance střídala šanci. Nejprve se po zaváhání Tomáše Koubka dostala do 100% gólové příležitosti osamocená dvojice příbramských Bašič, Mareš, ale druhý jmenovaný z deseti metrů síť Votroků nerozvlnil. Ihned z protiútoku postupoval Zelený z úhlu sám na branku, ale jeho pokus skončil těsně vedle. Festival nevyužitých šancí pokračoval i nadále. V 72. minutě se objevil úplně sám před Hruškou hostující Pavel Dvořák, leč jeho hlavička z bezprostřední blízkosti k vedoucí brance též nevedla.

O několik okamžiků později se pokoušel prosadit Divíšek, jeho pumelice z velké vzdálenosti jen těsně minula hostující šibenici. V závěrečné desítiminutovce měla Příbram častěji míč na svých kopačkách, ale k přímému ohrožení branky se dostávala sporadicky. Což se v žádném případě nedá říci o situaci na druhé straně z 87. minuty. Kdy brankář Hruška, po nečekané malé domů od Krejčího, měl co dělat, aby míč vytěsnil alespoň nad břevno. V závěru dnešního střetnutí již obě mužstva pozorně bránila nerozhodný stav a utkání i proto skončilo bezbrankovou remízou.

Sestava: FC Hradec Králové: Koubek - Plašil, Fukal, Pávek - Poděbradský, Hochmeister, Dvořák, Zelený - Černý, Mrázek (89. Malinský), Štěpán (85. Holeš).
1. FK Příbram: Hruška - M. Štochl, Hejda, Krejčí, Divíšek - Mareš, Pleško (79. Kraus), Kdolský, P. Pilík (65. Papšys) - T. Krbeček (56. Bašič), Bernardo.

ŽK: 62. Bašič, 83. Štochl. Rozhodčí: Paták - Lhoták, Zeman

6.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník
Podruhé v řadě neinkasovali. Fotbalisté FC Hradec Králové si v sobotu odvezli bod z Příbrami za remízu 0:0. „Byli jsme blíž k vítězství,“ říká Michal Pávek, levý obránce „votroků“.
Bod beru, ale k vítězství jsme byli blíž, tvrdí Pávek

4.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Bezprostředně po utkání jsme požádali lodivoda Votroků o zhodnocení bezbrankového utkání v Příbrami.
Hodnocení utkání trenérem Václavem Kotalem

3.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
V rámci 19. kola nám přisoudil los středočeskou Příbram a zápas nabídl spoustu šancí na obou stranách. Leč útočníkům u Litavky dnes nebylo přáno a zápas skončil bezbrankovou remízou.
Votroci vezou z Příbrami bod za bezbrankovou remízu

2.3.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Počátkem týdne přišlo posunutí zápasu o jednu hodinu a tak pozor, utkání 19. kola 1. FK Příbram – FC Hradec Králové začíná již v 15.00 hodin a Votroci budou chtít bodově potvrdit cennou výhru nad Spartou.
V sobotu Votroci změří své síly s týmem 1.FK Příbram.

28.2.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zápas 19. kola Gambrinus ligy, které je na pořadu tuto sobotu, startuje již v 15.00 hodin, tedy o hodinu dříve oproti původnímu termínu.
POZOR! V Příbrami již od 15.00 hodin

27.2.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fanklub Votroci 2000 opět pořádá autobusový zájezd na venkovní utkání. Nyní Votroci zajíždí na horkou půdu do Příbramy a tak je můžeš jet povzbudit i ty.