12. kolo - FC Viktoria Plzeň vs. FC Hradec Králové

Místo konání: Plzeň
Počet diváků: 5811

FC Viktoria Plzeň 5 FC Viktoria Plzeň
:

Do Plzně odjížděli Votroci s vědomím, že nemají co ztratit a domácí tým byl výrazným favoritem. Od první minuty se hrál kombinační fotbal, s množstvím šancí. Bohužel pro Votroky ty promněňovali pouze domácí

První šanci měli Votroci, to se hned v 6. na hranici velkého vápna obtočil okolo svého strážce Dvořák a jeho střela skončila těsně vedle plzeňské branky. Bohužel hned první šance Plzně byla gólová. Horváth zacentroval do vápna, Ďuriš ač bráněn Dvořákem sklepl na volného Čišovského a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě, 1:0. V 16. přišla pěkná kombinační akce po ose Bakoš - Rajtoral, ale střela druhého jmenovaného skončila vysoko nad. V 20. zatáhl Petržela k brankové čáře, pod sebou našel Jiráčka a jeho „bombu“ Koubek vyrazil. K dorážce hlavou se dostal Ďuriš, a míč skončil na pravé tyčce hradecké branky. Z následného protiútoku zahrozil Dvořák, ale jeho hlavička skončila vedle. V 23. se do zakončení dostal Dvořák po střele Černého, ale Pavlík byl na místě. V 28. Bakoš jen těsně netrefil Koubkovu branku, jakož i v 39. Rajtoval a v 40. opět Bakoš. První poločas tak skončil 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili Votroci aktivněji. Hned v 50. zahrálFischer přímý kop, který jen tak „lízl“ Fukal, ale Pavlík byl na místě. V 58. spálil 100 % šanci Černý, kterého vyslal za obranu Dvořák, ale hradecký středopolař na Pavlíka tváří v tvář nevyzrál. Po této šanci vyrovnat se roztrhl pytel s brankami, bohužel jen v síti hostí. V 59. pustil hlavní rozhodčí strčení do Zeleného, který následně povalil Fukala a tak se Bakoš nikým neatakovaný dostal na dostřel hradecké branky a nemýlil se, 2:0. V 65. převzal Petržela míč ve vlastním vápně a nikdo z hradeckých hráčů jej nedokázal na výletě přes celé hřiště zastavit, 3:0. V 69. selhal ofsajd systém Votroků a tak se Čišovský snadno dostal za obranu. Nejprve jeho střelu zlikvidoval Koubek, následná dorážka skončila na břevně a když chtěl Fukal míč odkopnout do bezpečí, míč skončil ve vlastní bráně, 4:0. V 79. Kolář vybídl ke skórování Bakoše a ten se lobem podruhé v zápase zapsal na listu střelců, 5:0.

V dnešním utkání dominovali domácí, kteří si do tabulky po zásluze připsali tři body.

FC Viktoria Plzeň: Pavlík – Rajtoral (85. Řezník), Čišovský, Bystroň, Limburský – Petržela, Kolář (80. Darida), Horváth, Jiráček, Ďuriš (60. Fillo) - Bakoš
FC Hradec Králové: Koubek – Plašil, Chleboun, Fukal, Poděbradský – Fischer (85. Malinský), Klapka, Zelený, Černý (75. Hochmeister), Dvořák – Štěpán (75. Gulajev)
Diváků 5 811

31.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete přečíst články z Deníku.
Jak popsal páteční duel DENÍK?

29.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete poslechnout zhodnocení pátečního zápasu oběma trenéry.
Tisková konference po zápasu FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové

28.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci si z Plzně odváží krutý výsledek 5:0.
Votroci prohráli v Plzni vysoko 5:0

27.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V zítřejším slavnostním podvečeru (20.15) se hráči FC Hradec Králové představí na půdě loňského mistra, účastníka letošní Champions League FC Viktorie Plzeň.
Ve sváteční den zavítají Votroci na půdu mistra do Plzně.

25.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fanklub Votroci 2000 opět pořádá zájezd na venkovní utkání Gambrinus ligy. Tentokrá se svým týmem zavítají do Plzně, kde se v pátečním podvečeru (20.15) Votroci utkají s domácí Viktorkou.