Místo konání: Svitavy
Počet diváků: 350

AS Trenčín 4 AS Trenčín
:

V prvním přípravném utkání Votroci podlehli slovenskému týmu AS Trenčín. Trenér Kotal postavil všechny zkoušené hráče.

FC Hradec Králové - AS Trenčín 0:4 (0:1)
Sestava FC Hradec Králové 1. poločas: Lindr - Helísek, Němeček, Jandík, Šiškov - Schwarz, Hock, Janoušek, Hofman - Hodas, Gulajev
Sestava FC Hradec Králové 2. poločas: Volšík - Karal, Pávek, Tóth, Šiškov - Hovorka, Dvořák J., Csepregi, Špidlen, Malinský - Voltr

Trenér Václav Kotal: "Zasloužené vítězství soupeře ze Slovenska, kdy hlavně rozhodlo proměnění gólových příležitostí. My jsme měli v 1. poločase tři, které jsme neproměnili a soupeř hned zkraje druhé půle odskočil na dvě branky, proměněním té první. Poté zvýšili, po nedorozumění našich zadních řad, na 0:3 a od té doby nás přehrávali a svoji trpělivou kombinací zápas vyhráli."